sadsad x
asdasd

Blog

Dünyanın Diğer Ucunda Başlayan Bir Aşk Hikayesi

Oleg Cassini Gelinleri’nden Cansın Hanım’ın, eşi Erkan Bey ile hikayesi dünyanın diğer bir ucunda Avusturalya’da başlıyor. Ortak olarak bulundukları  bu ülkede kısa bir süre içerisinde evlilik kararı alan çiftimiz aşkı birbirlerini ilk gördükleri anda başlamış. Fotoğrafçı Emel Varol’un objektifine poz veren çiftimiz, bahar ve yaz aylarında evlenecek tüm çiftlere ilham veriyor.

Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi

Eylül ve Kutay Gündüz çifti, kendi hikayelerini zamanı akışına bırakarak yazan bir çift. İstanbul’dan başlayarak Bodrum’da evlilik teklifiyle sonuçlanan mutlu yıllarından ardından yeni hayatlarına başlamadan önce düğün fotoğrafçısı Nihal Ceylan’ın objektifine rengarenk pozlar verirken, birlikte geçirecekleri en güzel yıllarda geriye dönüp baktıklarında kusursuz anılara imza atmış olacaklar. Eylül Hanım’ın kendi zevkine uygun detaylarla mükemmel bir uyum sağlayan Oleg Cassini gelinliğimiz harika bir Oleg Cassini Gelinimizi Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi’yle sizinle buluşturmamızı sağlıyor.

SENSİZ OLMAZ

Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza biri çıkar ve bütün umutsuzluklarınızı alıp götürür. Beş sene önce ‘sensiz olmaz’ diyerek işte böyle başladı bu hikaye…

Sürpriz Bir Teklif ile Yeni Hayata Merhaba

İstanbul’da başlayarak, İzmir’de sürpriz bir teklif ile evliliğe adım atan Ayşe & Mustafa Sancar çifti, romantik hikayelerini bizimle paylaştı. Ayşe Hanım’ın Oleg Cassini koleksiyonundan seçtiği gelinliğini hayallerini süsleyen en özel gelinlik olmuş. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Romantik Bir Aşka “Evet”

Volkan Bey’in eşi Hülya Hanımdan romantik bir aşka “evet”. Düğün hazırlıkları, gelinlik ve damatlık seçimi derken, birliktelik süresince geçen zaman aklınızdan bir film şeridi gibi geçip, gider. Tanıştığınız gün, ilk karşılaşmanız ve evlilik için ilk adımın atılacağı o mükemmel gün. Evlilik teklifinin ardından başlayan tatlı koşturma sevgili Oleg Cassini Gelini Hülya Hanım ve eşi Volkan Bey’in de hayatını renklendirmiş.

Deniz Temalı Romantik Bir Nişan Töreni

Bu yazımızda birbirini küçüklükten beri tanıyan, romantik çiftimiz Aysun&Emre’nin aşk hikayesini sizlerle paylaşıyor, deniz temalı nişan törenlerine konuk oluyoruz. Oleg Cassini nişan elbisesi içerisinde büyüleyici görünen Aysun’un birbirinden etkileyici fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aşk Mesafe Tanımaz

Bu yazımızda romantik çiftimiz Kübra&Serkan’ın mesafe tanımayan aşk hikayesini ve Alfa Beta tasarımı nişan elbisesi içerisinde büyüleyici görünen Kübra’nın birbirinden etkileyici fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bekarlığa Veda Partisine Hazırlanıyoruz

Son yıllarda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan en eğlenceli organizasyonlardan biri de bekarlığa veda partileridir. Gelin adaylarının gönlünü fetheden bekarlığa veda partileri, evlilik öncesi akıllarda kalan en güzel etkinliklerden biri! Üstelik düğünden birkaç hafta önce, stres atmak, eğlenmek ve rahatlamak için de oldukça ideal bir konsept.

Ünlü Kadınların Gelinliklerinden İlham Alın

Son dönemde sinema, müzik ve moda dünyasından sırasıyla evlenen ünlü kadınlar, gelin adaylarına gelinlik seçimleriyle ilham veriyor. Sezonun en trend gelinlikleriyle kusursuz görünen ünlü kadınların gelinliklerinden ilham alın en güzel modelleri şimdi Oleg Cassini koleksiyonunda keşfedin! Sonsuza kadar mutlu yaşayacağınız en güzel günlere adım adım yaklaşırken masal prensesleri kadar mükemmel görünmek için şimdi seçim yapmanın tam zamanı.

En Zor Karar: Gelinlik Seçimi

Düğün hazırlığı ve gelinlik seçimi dediğimizde her kadın için akan sular durur. Saf beyazlar asırlardır hakim olduğu klasikler arasından seçilir, sezon trendlerine uygun alışılmışın dışında renkler ve modeller arasından karar vermek zorlaşır. En zor karar olarak gösterilen gelinlik seçimi, hayallerimizi süsleyen, en özel gecemizde mükemmel görünmemizi sağlayan modeli bulana kadar devam eder. O kadar çok seçenek var ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Seçim şansını tabii ki size bırakıyoruz ancak, Sonbaharın en güzel günlerinde düğün yapacak gelin adayları için Oleg Cassini koleksiyonundan, sezonun en hatırı sayılır gelinlik modelleri arasından hayallerinizi süsleyecek modeli bulabilmeniz için size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

1 2 3 .... 10 11 12 13 14 15 16
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.