sadsad x
asdasd

Blog

Prens Harry ve Meghan Markle Evlendi

Heyecanla beklenen kraliyet düğünü dakikalar önce gerçekleşti. Prens Harry ve Meghan Markle, Windsor Castle’daki St. George's Chapel’de büyüleyici bir törenle dünyaevine girdi. 

OLEG CASSINI’DEN SARAY DÜĞÜNLERİNE SAYGI DURUŞU: 2018 BRIDAL KOLEKSİYONU

Dünyada dört yüzü aşkın satış noktasıyla gelinlik modasına yön veren öncü markalardan Oleg Cassini, 2018 yazında çok konuşulacak “Saraylı” gelinlikler için kapılarını sonuna kadar açıyor.

FARKLI KONSEPTLER İÇİN MEZUNİYET KIYAFETİ NASIL SEÇİLİR?

Bir eğitim yılının daha sonuna geliyoruz ve heyecan ile beklenen mezuniyetlere çok az kaldı. İster ortaokul, ister lise ya da üniversite mezuniyeti olsun, yeni bir dönemin başlangıcı olan mezuniyetlerin hayatımızda önemi çok büyüktür. Özellikle de mezun olacak genç hanımefendiler belki de tüm yıl mezuniyet töreni ve mezuniyet balosunda nasıl bir elbise giymeleri gerektiğini düşündüler ve araştırmalara başladılar.

Oleg Cassini’den Viola Chan İmzalı Peri Masalı

Oleg Cassini’nin büyüleyici tasarımlarının ardındaki ekibi yöneten Kreatif Direktör Viola Chan, hazırladığı çok özel koleksiyonu Premium Line'ın sunumunu Çırağan Sarayı'nda yaptı.  

Harry Potter Temalı Düğün

Son yıllarda sıkça rastlıyor olduğumuz ve mükemmel temalarıyla hepimizi etkileyen düğünlere bir yenisi daha eklendi. Düğün töreni ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran İngiliz çift Cassie ve Lewis Byrom Harry Potter kitap ve filmlerine hayranlıklarıyla tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Manchester’da evlenen çift, normal bir düğün töreni yerine, hafızalara kazınan, herkese ilham verecek bir konsepte imza atmanın haklı gururunu yaşıyor. Sihirli dokunuşlarla dolu Harry Potter temalı düğün size de ilham verebilir.

Pippa Middleton’ın Düğünü

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa Middleton geçtiğimiz hafta sonu başarılı finansçı James Matthews ile evlendi. Pippa Middleton’ın düğünü 2017 yılına damgasını vuran en özel törenlerden biri oldu.

Hiç Bitmeyecek Bir Aşk Hikayesi

Uzun soluklu, mutlu ilişkiler, yeni evlenecek bütün çiftlere ilham verecektir. Birbirlerine ilk günkü gibi aşık, tam 63 yıldır evli olan, uzak diyarlardan Wanda ve Joe çifti gibi. Tatlı çiftimiz 28 Aralık 1950 yılında nişanlanıp, iki yıl sonrasında 1952’de evleniyor. Bundan tam 63 yıl sonra, evlendikleri günü yeniden canlandırmak istiyorlar ve torunlarına hiç unutamayacakları bir armağan vererek, yeniden gelinlik ve damatlık giyerek kamera karşısına geçiyorlar.

Masallar İlham Alan Düğün Pastaları

Düğün gününüz için konsept araştırması yapıyorsanız ve halen bir sonuca varamadıysanız, masallardan ilham almaya ne dersiniz? Düğün gününün en önemli detaylarından olan pastalar için masallardan ilham alabilirsiniz. Masalların rengarenk dünyası, hem düğün konseptinize hem de düğün detaylarınıza ilham verecek.

2020'nin En Çok Konuşulan Ünlü Düğünleri

2020’de ünlü düğünleri dendiğinde aklınıza ilk gelen isimler kimler? Aslında pandemi esnası ve sonrasında; en çok konuşulan düğünler, 2020 yılında evlenen ünlüler ve bizler için yarattıkları ilham için de durağan bir döneme girildi. Yaz döneminde özellikle kumsal ve kır alanlarda tercih edilen düğün konseptleri düğün sezonunun Haziran sonuna kadar kapalı olmasından çok etkilendi. Buna karşılık ünlü isimler de pandemi öncesinde yaptıkları büyük etkinlikler ya da pandemiden sonra yapılan daha küçük organizasyonlar ile bizlere güncel dönemin havalı fikirleri için adeta rehber niteliğinde.

Styleboom ile 1 Kadın 4 Gelin

Düğün zamanınız yaklaşırken gelinlik seçimini henüz yapmadıysanız, sevgili Styleboom’un Oleg Cassini koleksiyonundan seçtiği gelinlik modelleriyle hazırladığı Styleboom ile 1 Kadın 4 Gelin projesinden ilham alabilirsiniz. Vintage Gelin – Saraylı Gelin – Sofistike Gelin ve Prenses Gelin temalarıyla gelinlik seçimleri yapan Styleboom, yüzlerce gelinlik arasında sezonun en trend modellerini giyerek, saç ve makyaj detaylarıyla yıllar sonra yeniden gelin oldu. Hayallerinizdeki gelinliği seçmek için Styleboom’un en güzel fotoğraflarından yola çıkın, Oleg Cassini gelinlik koleksiyonunu keşfedin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.