x
Oleg Cassini Blog

Hayatınızın en özel gecesine Oleg Cassini ile hazırlanmaya ne dersiniz? Aşkınızın ilk başladığı günden, düğün gününüze kadar olan zamanda tüm detaylarla alakalı bilgiler alabileceğiniz Oleg Cassini Blog sayfamız ile sizler için bir rehber niteliğinde olacak. Moda dünyasından en son haberler, sezon trendleri, kusursuz gelinlik modelleri, söz, nişan ve mezuniyet gecesinde giyebileceğiniz abiye elbiseler, gerçek gelinlerin, ünlü isimlerin düğün hikayeleri, moda blog yazarlarının ilham veren stilleri ve daha fazlası sizler için Oleg Cassini Blog sayfamızda olacak. Farklı kategorilerde birçok habere ulaşabileceğiniz, özel günlerinizde tepeden tırnağa şıklığınızı tamamlayacak tüm detaylar için bilgi alabileceğiniz yazılarımızı sizlere rehberlik etmesi için özenle hazırlıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Devamını oku...
Oleg Cassini Gelinleri
Oleg Cassini gelinliğiniz ile çekilmiş fotoğraflarınızı ve hikayenizi help@olegcassini.com.tr posta hesabımıza yollayın, sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım.

Oleg Cassini yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede Amerika’nın bir numaralı markası olup koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Oleg Cassini Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, İzmit, Antalya’daki mağazlarıyla birlikte büyüme hızı gün geçtikçe artmaktadır. Oleg Cassini mağazalarında gelinliğin yanı sıra, geniş çaplı abiye ve özel günlerinize kusursuz şekilde hazırlanmanızı sağlayacak tüm aksesuar alternatifleri bulunmaktadır. Dünya çapında gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan marka müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinmiştir.

Tüm stil sahibi kadınlarını gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla buluşturan Oleg Cassini mağazaları, zengin koleksiyonu ile özel günleriniz için tepeden tırnağa şıklık sunmak üzere ışıltılı dünyasına sizi de davet ediyor.

E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2019 olegcassini.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.