sadsad x
asdasd
Gelin Tacı Nasıl Olmalı ve Gelin Tacı Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gelin Tacı Nasıl Olmalı ve Gelin Tacı Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

10 Temmuz 2019
Bu içerik, 2020 trendleri ile Kasım 2019'da güncellenmiştir.

Gelinliği tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri de gelin tacıdır. Gelinliğinizin modeline, saçınızın şekline ve düğün konseptinize göre seçilmesi gereken gelin tacı, farklı tasarımları ile gelin adaylarının beğenisine sunulmuş durumda. Düğünün yapıldığı mevsim ve mekan, gelinlik seçiminizi ve tabii ki gelinliğiniz ile uyumlu olması gereken aksesuarlarınızın seçiminde önemli rol oynamaktadır.

Kusursuz bir görüntü için her detay ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve tüm aksesuarların aynı konsepti yansıttığından ve birbiri ile uyum içinde olduğundan emin olunmalıdır. ,

Tüm davet süresince kullanacağınız ve güzelliğinizi perçinleyen aksesuarlardan biri olan gelin tacını seçerken kullanım rahatlığını da düşünmeniz gerekmektedir. Çok ağır bir tacı tüm gece boyunca taşımak çok zor olabilir. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi ve kolay takılması da görselliği kadar önemlidir. Son dönemlerde gelin taçlarında ve gelin saç aksesuarlarında farklı tasarım modeller dikkat çekmektedir.

Gelin Tacı Çiçekli 2019 Oleg Cassini

Gelin Tacı ve Gelinliğin Uyumu Önemli: Her İkisiyle de Aynı Enerjiyi İletmelisiniz

Mükemmel bir gelin olabilmek ve kusursuz bir görüntü yakalayabilmek için gelin tacımızı özenle seçmemiz gerekmektedir. Yaz aylarında açık havada gerçekleşen kır düğünü ya da sahil düğünlerinde helenistik, bohem gelinlikler en çok tercih edilen modeller arasında ve bu modellere çok yakışan gelin tacı çiçekli ve bahar dalları şeklinde tasarlanmış olanlar olacaktır.

Gelin tacı incili olan modeller klasik taç şeklinde olabileceği gibi, hareketli kıvrımlara sahip tasarımlar da bulunmaktadır. Farklı saç modellerine kolaylıkla uygulanabilen bu modeller, birçok düğün konseptine ve gelinliğe de uyum sağlamaktadır. Kış aylarında gerçekleşen salon düğünlerine çok yakışan A kesim ya da prenses gelinlik modelleri ile birlikte kullanılan gelin tacı taşlı olarak seçilebilir.

Saç Modeline Göre Gelin Tacı Seçimi

Gelin saç modellerinde bu sene doğallık ön planda. Abartıdan uzak şekillendirilmiş saçlar ile kullanılmış gelin taçları ile göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Düğüne sayılı günler kala bir çok gelin adayı, saçlarını nasıl yaptıracağı konusunda kararsız kalabildikleri gibi gelin tacı nasıl takılır ya da gelin tacı nasıl kullanılır gibi soruları akıllarından geçiyor olacaktır.

Bizim size tavsiyemiz ise düğün günü istemediğiniz bir sürpriz ile karşılaşmamak için düğünden birkaç gün önce aksesuarlarınız ile birlikte saç modeli denemeleri yaptırmanız olacaktır. Birkaç öneri isterseniz hafif dalgalı şekilde şekillendirilmiş açık saçlar ya da bol örülmüş saçlara minik çiçeklerden ve yapraklardan tasarlanmış gelin taçları çok yakışmakta. Enseden bol ya da sıkı toplanmış saçlara biraz daha yüksek prenses taçları uyumlu olmakta.

Saç Modeline Göre Yapraklı ve Çiçekli Gelin Tacı 2019 Oleg Cassini

Duvak Modeline Göre Gelin Tacı Seçimi

Gelinliğinizin en tamamlayıcı aksesuarlarından olan duvağınız ve gelin tacınız da birbiri ile uyum içerisinde olması gerekir. Duvağınızın üst kısmı kabarık ise prenses model bir taç kullanabilirsiniz. Daha aşağıdan taktığınız dantelli bir duvak ile saç bandı şeklindeki gelin taçları çok uyumlu olacaktır. Kır düğünlerine ise çiçeklerinden tasarlanmış bir taç ve taca bağlantılı hafif bir duvak çok yakışacaktır.

Duvak Modeline Göre Prenses ve Çiçekli Gelin Tacı 2019 Oleg Cassini

En Çok Tercih Edilen Gelin Tacı Modelleri Nelerdir?

Gelin taçları, geçmişten günümüze birbirinden güzel modelleri ile gelinlerin en önemli ve en tamamlayıcı aksesuarlarından biri olmuştur. Gelin tacı modelleri farklı dizayn ve tasarımlar ile dikkat çekmekte. Klasik prenses model gelin taçlarına alternatif olarak dizayn edilmiş saç bandı şeklinde gelin taçları, en çok tercih edilen modelleri arasında. Işıltılı taşlar ve çiçeklerin bir aradı kullanıldığı modeller ise birçok gelinlik modeline ve düğün konseptine uyumu ile öne çıkan modeller arasında.

Saç Bandı Şeklinde Gelin Taçları 2019 Oleg Cassini

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.