sadsad x
asdasd
2020 Kır Düğünü Gelinlerine Özel Kombin Önerileri: Gelinlik, Ayakkabı, Duvak, Gelin Çiçeği, Saç Modeli ve Makyaj

2020 Kır Düğünü Gelinlerine Özel Kombin Önerileri: Gelinlik, Ayakkabı, Duvak, Gelin Çiçeği, Saç Modeli ve Makyaj

04 Temmuz 2019
Bu içerik, 2020 trendleri ile Mayıs 2020'da güncellenmiştir.

Yaz aylarının en çok tercih edilen düğün konseptlerinden biri de kuşkusuz kır düğünleridir. Son senelerde çok tercih edilen kır düğünleri, doğa ile baş başa mekanlarda çiçekler, mumlar ve romantik aydınlatmalar eşliğinde masal tadında organize edilmekte. Siz de kır düğünü konseptini tercih ettiyseniz gelinliğinizden aksesuarlarınıza, saçınızdan makyajınıza ve tabii ki ayakkabınıza kadar her detayın konsepti ile uyum içinde olmasına dikkat etmek, kusur güzelliğinizi yansıtmak adına çok önemlidir.

Kır düğünü gelinlik modelleri 2020 yaz sezonunda birbirinden farklı tasarımlar ile mağazalarımızda sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kır düğünü gelinleri ilk olarak vücut tiplerine en uygun modeli bulmak için farklı silüette modelleri deneyerek başlayabilirler. Daha sonra da kır düğünü duvak modelleri arasından gelinliğinize en yakışanı seçebilirsiniz. Kır düğünlerinde çok uzun duvaklar yerine orta boy ya da kısa duvaklar ile daha rahat edebilirsiniz.

Kır düğünü gelin saçı doğal görünümlü olmalı. Natürel dalgalı ya da hafif toplanmış saçlarınızda kullanacağınız çiçekli taçlar ve aksesuarlar kır düğünü konsepti ile çok uyumlu olacaktır. Dekor renkleri ile uyumlu renklerde canlı ya da yapma kır düğünü gelin çiçeği ile mükemmel sonucu yakalayabilirsiniz.

Kır Düğününe Uygun Gelinlik Modelleri

Kır düğünü gelini için en uygun modeller kuşkusuz uçuş uçuş tüllerden ve şifondan tasarlanmış gelinlik modelleri olacaktır. Baharın ve yazın enerjisini yansıtan bohem temalı kır düğünleri için incecik dantel ve şifonun bir arada kullanıldığı bohem gelinlikler, bu senenin en çok tercih edilen kır düğünü gelinlik modelleri arasında. Düşük omuzlu ya da sırt dekolteli modeller, üç boyut çiçek aplikler, püskül detaylar kır düğünü gelinliklerine çok yakışmakta.

Kır Düğünü Gelinlikleri 2020 Oleg Cassini

Kır Düğünü Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri 2020 Önerileri

Kır düğününde daha gösterişli ve iddialı olmak isteyen gelin adayları için kır düğünü prenses gelinlik modelleri alternatif olacaktır. Bizim tavsiyemiz ise kır düğünü konsepti ile uyumlu, hareketlerinizi kısıtlamayacak ve fazla ağır olmayan kabarık bir model seçmeniz. Straplez ya da ince askılı, minik çiçekler ile detaylandırılmış tül bir gelinlik ile adeta bir prensesi andıracaksınız. Çok kabarık bir model yerine A kesim bir gelinlik ile de aynı havayı yakalayabilirsiniz.

Kır Düğünü Kabarık Prenses Gelinlik Modeli 2020 Oleg Cassini

Kır Düğünü Özel Dar Kesim Gelinlik Modelleri

Kır düğünlerine çok yakışan, kır düğününe özel dar kesim gelinlik modelleri özellikle hafif olmalarından dolayı tüm gece doyasıya dans edip, gönlünüzce eğlenmenize olanak verecektir. Genellikle hafif yapılı dantel kumaşların tercih edildiği dar modellerde retro tasarımlar dikkat çekmekte. Kırık beyaza alternatif olarak kullanılan bej ve nude tonları, dar kesim gelinlik modellerine masalsı ve nostaljik bir hava katmakta. Genellikle sırt dekoltesi olan dar gelinlik modelleri ile göz kamaştıracaksınız.

Kır Düğünü Dar Kesim Gelinlik Modelleri 2020 Oleg Cassini

Kır Düğünü Bohem Gelinlik Modelleri

Kır düğünü bohem gelinlik modelleri doğallığı ve rahatlığı ön planda tutan gelin adaylarının tercihi olmakta. Özgür ruhun simgesi gibi olan bohem gelinlikler, uçuşan şifon kumaşlar, abartıdan uzak kat kat volanlar ile tasarlanıyor. Hareketli, asimetrik etekler kır düğününün enerjisini çok güzel yansıtıyor. İncecik dantellerin ruh kattığı bohem gelinliklerde dökümlü kollar dikkat çekmekte.

Kır Düğünü Bohem Gelinlik Modelleri Oleg Cassini 2020

Kır Düğünü Gelinleri Nasıl Ayakkabı Modeli Tercih Etmeli

Açık mekanlarda doğa ile iç içe gerçekleşen kır düğünlerinde doğru gelin ayakkabısı seçimi, konforunuz için çok önemlidir. Doğal ortamda, çimlerin üstünde rahatlıkla yürüyebileceğiniz bir model seçmenizi tavsiye ederiz. Gelinliğinize uyumlu olacak babet ya da sandalet tercih edebileceğiniz gibi, kalın dolgu topuklu şık bir ayakkabı da giyebilirsiniz. Çiçek detaylı kır düğünü ayakkabı modelleri 2020 senesinde göz kamaştırıyor olacak.

Kır Düğünü Ayakkabı Modelleri 2020 Oleg Cassini

Kır Düğünü Duvak Modelleri: Duvağın Boyunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kır düğünü için dikkatle seçilmesi gereken en önemli aksesuarlardan biri de hiç kuşkusuz gelinliğin vazgeçilmezi duvaklar olacaktır. Giriş seremonisi esnasında kullanacağınız uzun duvak, çok şık olacağı gibi ilerleyen saatlerde daha rahat edebileceğiniz kısa bir duvak ya da çiçekler ile tasarlanmış bir saç aksesuarı, kır düğünü konsepti ile çok uyumlu olacaktır. Gelinliğiniz sade ise danteli bir duvak ile hareket kazandıracağınız gibi dantelli bir gelinliğe dümdüz tül bir duvak kullanabilirsiniz.

Kır Düğünü Duvak Modelleri Oleg Cassini 2020

Kır Teması ile Uyumlu Gelin Çiçeği Aranjmanı

Tüm görselliğinizi tamamlayan bir diğer unsur ise kır düğünü gelin çiçeği olacaktır. Kuru ya da canlı tercih edebileceğiniz el buketinizde, konsepte uygun çiçekler kullanabilirsiniz. Papatyalar ve kır çiçeklerinden oluşan bir buket ya da güller; gelin buketlerine çok yakışmakta. Gelin çiçeğiniz minimal olabileceği gibi büyük bir buket sade gelinliğinize hareket katacaktır. Dikkat etmeniz gereken sadece kolaylıkla taşıyabileceğiniz ve fazla ağır olmayan bir aranjman yaptırmanız.

2020 Gelin Çiçeği Kır Düğünü Konsepti

Kır Düğünü Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Doğa ile iç içe, çiçekler arasında gerçekleşen kır düğünlerine natürel şekillendirilmiş saçlar çok yakışmakta. Kır düğünü gelin saç modelleri 2020 senesinde doğallıktan yana. Bohem konseptli bir kır düğününde uzun saçlarınıza bol örgüler, hafif dalgalar ve minik kır çiçeklerinden bir taç çok yakışacaktır. Gelinliğiniz daha gösterişli kabarık bir model ise sıkı bir at kuyruğu ya da ense topuzu ve ışıltılı bir taç ile şık bir duruş yakalayabilirsiniz. Kır düğünü gelin saçı modelleri arasından seçim yaparken öncelikle yüz şeklinize en çok yakışanı tercih etmelisiniz. Daha sonra ise gelinliğiniz ve kır düğünü konseptinize uyumlu olduğuna dikkat etmelisiniz.

Kır Düğünü Gelin Makyajının Öne Çıkan Özellikleri Ne Olmalı?

Güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtan en önemli unsur ise doğru ve kararında yapılmış bir makyaj olacaktır. Kır düğünü gelin makyajı ise doğallığı yansıtmalıdır. Doğanın renklerinden ilham alan tonlarda yapılmış nude makyajlar, kır düğünlerine çok yakışmaktadır. Canlı ve sağlıklı bir ifade veren toprak tonlarında ışıltılı bir far, blush renkte bir allık ve ıslak görünümlü hafif pembe dudaklar çekiciliğinizi arttıracaktır. Yanaklarınızın üst kısmına süreceğiniz highlighter ise gece boyunca ışıl ışıl gözükmenizi sağlayacaktır.

Kır Düğünü Gelin Makyajı 2020

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.