sadsad x
asdasd

Gelinlere Özel Trendler

En Zor Karar: Gelinlik Seçimi

Düğün hazırlığı ve gelinlik seçimi dediğimizde her kadın için akan sular durur. Saf beyazlar asırlardır hakim olduğu klasikler arasından seçilir, sezon trendlerine uygun alışılmışın dışında renkler ve modeller arasından karar vermek zorlaşır. En zor karar olarak gösterilen gelinlik seçimi, hayallerimizi süsleyen, en özel gecemizde mükemmel görünmemizi sağlayan modeli bulana kadar devam eder. O kadar çok seçenek var ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Seçim şansını tabii ki size bırakıyoruz ancak, düğün yapacak gelin adayları için Oleg Cassini koleksiyonundan, sezonun en hatırı sayılır gelinlik modelleri arasından hayallerinizi süsleyecek modeli bulabilmeniz için size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Gelinlik ve Damatlık Uyumu

Güzel hatıralar olarak hem hafızalarda yer edecek hem de o güzel fotoğraf karelerinde bir ömür sizinle yaşayacak mutlu anlar. Her şeyin kusursuz olmasını istediğin bu özel günlerde ise en çokta güzel ve şık olmak istersin değil mi?

GELİNLİĞİN EN GÜZEL AKSESUARI DUVAKLAR

Bir genç kızın hayatındaki en önemli günlerden biri de mutlaka sevgiye, aşka evet dediği gündür ve gelinliğinin içinde kusursuz gözükmek ister. Bu kusursuz görüntü ise doğru gelinlik modelini ve aksesuarları seçerek yakalanabilir.

MİNİ VE MİDİ BOY GELİNLİK TRENDLERİ

Gelinlik deyince hepimizin aklına kabarık ya da dar olan uzun etekli modeller gelir. Ama son dönemlerde bu algı değişmeye başladı diyebiliriz. Şıklığına olduğu kadar rahatına düşkün gelin adayları mini ya da midi boy gelinlik modellerin yani kısa gelinlikleri tercih etmeye başladı. Mini gelinlik modelleri, özellikle son dönemlerde pandemi dolayısı ile sade nikah töreni ile evlenen gelin adaylarının gözdesi oldu. Aslında, mini nikah elbisesi ya da midi boy nikah elbiseleri sadece nikahta giyilir diye düşünmemek lazım. Düğün sonrası after party ya da evden çıkış seremonilerinde de farklı tasarımlı mini ya da midi boy gelinlikler, ikinci bir gelinlik olarak tercih edilebilir. 2021 gelinlik trendleri arasında olan kısa gelinlikler, farklı tasarım ve kumaş detayları ile göz kamaştırıyor. Konseptinize ve vücut yapınıza göre seçeceğiniz beyaz mini nikah elbisesi, tamamen dantel kumaştan olabileceği gibi saten kumaşın yalın dokusu tasarlanmış kabarık etekli kısa gelinlik şeklinde de olabilir. Nikah elbisesi midi boy yada mini olabilir ama en önemli şey kısa gelinliğinizi nasıl kombinlediğiniz. Kullanacağınız kısa bir duvak ya da vualet ve elinizdeki gelin buketi ile tam bir gelin gibi olacağından hiç şüphen olmasın.

Hazır Gelinlik mi Yoksa Özel Dikim Gelinlik Mi Tercih Edilmeli

Hayatınızın en özel ve özenli günlerinden biri olan düğün, nikah gününüzde hayalini kurduğunuz gibi bir gelinlikle evlenmek istiyor, ömür boyu açıp bakacağınız fotoğraflarınızda kusursuz görünmek istiyorsunuz. Hazır gelinlik mi, özel dikim bir gelinlik mi giymek istediğinize karar veremiyorsanız kararınızı kolaylaştıracak bu yazıyı sizin için derledik.

Burçlara Göre Hangi Gelinlik Seçilmeli?

Hayatımızdaki birçok şeye yön veren burçlarımız, giyim tarzımızı da büyük oranda etkiliyor. Giyim zevkimize de yansıyan burç özelliklerimiz tarzımızın belirlenmesinde de rol oynuyor. Bazen önemli günlerde giyeceğimiz kıyafete karar vermekte zorlanabiliriz. Özelliklede hayatımızın en mutlu gününde giyeceğimiz gelinliği seçmek, modele karar vermek zor olabilir. Peki bu süreçte burcunuzun size rehberlik etmesine ne dersiniz? Gelinlik seçiminde de burçlarımızdan etkilene biliyoruz. Ruh halimizi, kişiliğimiz etkileyen burçlarımız aynı zamanda görünüşümüzü de etkiliyor. Saç modelimizden, aksesuarlarımıza, ayakkabı seçiminden makyaj tarzımıza kadar burçlarımızın özelliğini taşıyoruz diyebiliriz. Peki burçlara göre gelinlik 2021 senesinde nasıl olacak merak ediyor musun? Hangi burç hangi gelinlik modeli tercih eder birlikte göz atmaya ne dersin? İşte o zaman sizler için hazırladığımız burçlar ve gelinlik modelleri yazımız.

Vintage Gelinlikte Zaman Tüneli: 50’lerden 90’lara Gelinlik Modelleri

Vintage gelinlik modelleri, geçmişten günümüze olan modellere yeni tarzların eklenmesiyle uyarlanan gelinlikler. Geçmişe ve sadeliğe duyulan özlemle beraber gelin adaylarının son dönemde en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında vintage tarzı gelinlikler var. Fransız dantel detayları, kendinden işlemeli kumaşlar, ipek saten gelinliklere bakıp dünyaca ünlü moda ikonlarının giydiği gelinliklere hayranlık duyuyor, kendi düğününü aynı romantizmde hayal ediyorsan ve geçmişten bugüne vintage gelinlikleri inceleyip bir tercih yapmak istiyorsan Oleg Cassini ‘nin hazırladığı nostaljik gelinlikler yazısını beraber inceleyelim.

Oleg Cassini 2021 Gelinlik Koleksiyonunda Tarihe İz Bırakan Gelinlerin İzi Var

Aşk Masalına Bizi Dahil Eden Gelinler, İlham Aldığımız Gelinlikler

Dünya moda tarihine iz bırakan tasarımlarıyla Oleg Cassini, yarım asırdır gelin adaylarının en yakın arkadaşı. Moda hafızasını güçlü tasarım felsefesiyle birleştiren marka 2021 yılında da şaşırtmıyor ve gelin adaylarına sürprizleri seven cazibesi yüksek bir koleksiyon sunuyor. Gelin adaylarının en özel günlerinde onları baştan sona bu masala hazırlayan markanın koleksiyonun ilham perileri ise tanıdığımız, hayran olduğumuz kadınlar. Zarif ve her zaman şık kadınlardan ilham alan Oleg Cassini, bu geleneğini yeni koleksiyonunda da sürdürmüş. Gelinlik 2021 trendlerini kendine has tasarım ve işçilik anlayışıyla ele alan marka ünlülerin gelinliklerine de atıfta bulunuyor. Prenses gelinliklerden balık gelinliklere kadar birçok kalıbın yeni formlarla yorumlandığı 2021 gelinlik trendlerini belirleyen Oleg Cassini sizi keşfetmeye davet ediyor.

Nikah Elbisesi Ne Renk Olmalı? Nikah Abiyesi Renk Seçenekleri

Bir kadın ile bir erkeğin evlilik birliği kurmasını sağlayan yasal işlem nikah olarak adlandırılır. Şahitler eşliğinde mutluğa, aşka, iyi günde, kötü günde birlikteliğe evet denilen o unutulmaz anlardan biridir. Ve bu yüzden nikahsız evlilik olmaz diyebiliriz. Tabii ki nikahlar da farklı konseptlerde olabiliyor. Bazen resmi nikah dairelerinde, bazen kır konseptinde ya da sahil kenarında belki de yabancı bir ülkede konsoloslukta olabilir. Düğün ile bir arada yapılan nikahlarda bu konseptlerden birisi. Bu konsept seçimini etkileyen birçok etken olabiliyor. Bu etkenlerden birisi de yaşadığımız süreçteki salgın durumu.

Gelinlerle İlgili En Çok Merak Edilen Sorular

Günümüzde evlenen bir çok çift hala adetlere, gelenek ve göreneklere uyarak dünya evine giriyor. Kimisi ihtişamlı düğünler yaparken kimi gelin ve damat sade bir nikah töreni tercih ediyor. Ancak herkesin ortak bir noktası var evlilik telaşı.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.