O Sorular İçin Geri Sayım Başladı:
Yılbaşında Nereye Gidilir? Yılbaşında Neler Giyilir?

Yeni yıla nasıl girersen, tüm yılı öyle geçireceğini düşünüyorsun değil mi? Biz de senin gibi düşünüyoruz. Bu yüzden, 1 Ocak gecesinden itibaren şık olmaya, parlamaya ve ışığınla etrafını aydınlatmaya ne dersin?

“Yılbaşı elbisesi sıkıcı, alışagelmiş olmamalı ve 2019 modasını daha ilk günden yakalamalı.” dedik ve parıltılı renkleri daha ilk geceden vitrinine getirdik. Bir de belki katıldığın yılbaşı konseptine göre giyinmekte yardıma ihtiyacın olabilir diye düşündük ve yılbaşı elbise modelleri ile ilgili önerilerimizi hazırladık. Eğer hazırsan, hemen şimdi senin için hazırladığımız yılbaşı özel elbiselere göz atabilirsin.

Yılbaşı Partisinde Ne Giyilir?
Hangi Yılbaşı Kıyafeti Parti İçin İdealdir?

Yılbaşı partileri, geri sayımların en hızlı ve hareketli geçtiği partilerden biri. Gecenin teması ise belli: Bu yıl da gelecek yıl da sınırsızca dans et!

Kısa etek boyu ve kolsuz kesim elbise modelleri, partide giyinmek için aradığın ideal yeni yıl elbisesi için oldukça ideal bir silüet. Dans hareketlerini kısıtlamayacak etek boyu ve terlemeni engelleyecek kolsuz kesim yılbaşı parti elbisesi; hem seni şık gösterecek, hem de saatlerce rahat etmeni sağlayacak. Oleg Cassini yılbaşı parti elbiseleri arasında olan etekleri püsküllü elbise, bizim favorilerimizden biri.

Yılbaşı Yemeğinde Ne Giyilir?
Yeni Yıl Elbiseleri Akşam Yemeği İçin Fazla Mı İddialı?

Bize göre, biraz fazla iddialı olmanda sakınca yok. İster yakın arkadaşlarınla ya da ailenle yılbaşı yemeğine çık, ister iş arkadaşlarınla şirket yemeğine. Eğer sen istiyorsan, her ikisinde de iddialı olabilirsin.

Yılbaşı yemeği kombinleri, iki parça olmak zorunda değil. Şirket yılbaşı yemeklerinde, mesaine devam ediyor gibi giyinmek zorunda da değilsin. Uzun kollu ve dar kesim yılbaşı kıyafeti ile gecenin asil ve şıkı sensin. Yeni yıl heyecanını, ışıldayan detayları olan elbisen ile yansıtmak istersen, Oleg Cassini yılbaşı özel elbise koleksiyonunda gold ve gri detayları olan, payetli elbiseler de bulunuyor.

Oleg Cassini’den Yeni Yıl Partilerinde Işıldamak İsteyenlere Özel Koleksiyon: Bright&Bold. Koleksiyonu şimdi tüm Oleg Cassini mağazalarında ve online’da keşfedin!

Burgonya Kadar Kırmızı Yılbaşı Elbiseleri

Kırmızı olmadan, asla. Yılbaşı özel elbise koleksiyonlarında, kırmızı olmadan olmuyor. Bu sene aksesuar ya da ayakkabı yerine, elbisenizi kırmızı seçmek isterseniz, Oleg Cassini’de yılbaşı için burgonya kadar kırmızı elbiseler bulmak mümkün.

Yılbaşı koleksiyonunda bulunan halter yaka uzun ve dar kesim yılbaşı kırmızı elbise ile gönül rahatlığıyla balo davetlerine ya da özel etkinliklere katılabilirsin. Eğer elbisende biraz daha hareketli detaylar olsun dersen de dantel detayları olan burgonya elbisemiz tam sana göre.

Seçtiğin burgonya kırmızısı yılbaşı elbiseni bizimle paylaşmak istersen #yeniyılruhu ve #olegcassiniburgonyakırmızısı hashtag’lerini birlikte kullanarak bizimle paylaşabilirsin. Geri sayım başlasın, çünkü yeni yıl geliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.