sadsad x
asdasd

O Sorular İçin Geri Sayım Başladı:Yılbaşında Nereye Gidilir? Yılbaşında Neler Giyilir?

Yeni yıla nasıl girersen, tüm yılı öyle geçireceğini düşünüyorsun değil mi? Biz de senin gibi düşünüyoruz. Bu yüzden, 31 Aralık gecesinin yılbaşı şıklığının yeni yılına yansımasına, 1 Ocak'tan itibaren şık olmaya, parlamaya ve ışığınla etrafını aydınlatmaya ne dersin?

“Yılbaşı elbisesi sıkıcı, alışagelmiş olmamalı ve 2022 modasını daha ilk günden yakalamalı.” dedik ve kırmızı satenleri, ışıltılı altın ve gümüş elbiseleri ve ölümsüz asil siyahları şimdiden vitrinine getirdik. Bir de belki katıldığın yılbaşı konseptine göre giyinmekte yardıma ihtiyacın olabilir diye düşündük ve yılbaşı elbise modelleri ile ilgili önerilerimizi hazırladık. Eğer hazırsan, hemen şimdi senin için hazırladığımız yılbaşı özel elbise seçeneklerine göz atabilirsin.

Yılbaşı Partisinde Ne Giyilir? Hangi Yılbaşı Kıyafeti Parti İçin İdealdir?

Yılbaşı partileri, geri sayımların en hızlı ve hareketli geçtiği partilerden biri. Gecenin teması ise belli: Bu yıl da gelecek yıl da sınırsızca dans et!

Kısa etek boyu ve kolsuz kesim elbise modelleri, yeni yıl partisinde giymeye çok uygun olan ideal bir silüete sahiptir. Dans hareketlerini kısıtlamayacak etek boyu ve terlemeni engelleyecek kolsuz kesim yılbaşı parti elbisesi; hem seni şık gösterecek, hem de saatlerce rahat etmeni sağlayacak. Yılbaşı partilerine en çok yakışan elbise modellerinden biri de siyah ya da metalik tonlarda payet işlemeli ışıltılı kumaştan midi ya da mini yılbaşı parti elbiseleri diyebiliriz. Yılbaşı gecesi ışıltılı geçmesi ve bu ışıltının tüm sene devam etmesi arzu edilir. Sen belki de sade ama asimetrik tasarımı ile ön plana çıkan tek omuz siyah bir yeni yıl elbisesi tercih edebilirsin.

Yılbaşı Yemeğinde Ne Giyilir? Yeni Yıl Elbiseleri Akşam Yemeği İçin Fazla Mı İddialı?

Bize göre, biraz fazla iddialı olmanda sakınca yok. İster yakın arkadaşlarınla ya da ailenle yılbaşı yemeğine çık, ister iş arkadaşlarınla şirket yemeğine hiç fark etmez, çünkü yılbaşı konsept olarak birçok tarza uygun bir gece. Eğer sen istiyorsan, her ikisinde de iddialı olabilirsin.

Yılbaşı yemeği kombinleri, iki parça olmak zorunda değil. Şirket yılbaşı yemeklerinde, mesaine devam ediyor gibi giyinmek zorunda da değilsin. Uzun kollu ve dar ya da kabarık kesim kısa yılbaşına özel elbiseler ile gecenin asil ve şıkı sensin. Ama gideceğin yılbaşı yemeği daha gösterişli bir salonda oluyor ise tercihini sade ama uzun modellerden yana kullanabilirsin. Yılbaşı kıyafet seçiminde dantelli yeni yıl elbiseleri var ise Oleg Cassini koleksiyonunda yılbaşı konseptine uygun kırmızı ve siyah dantel elbiseler bulunduğunu unutma ve koleksiyona göz atmadan seçimini yapma deriz.

Yılbaşı Ruhunu Yaşatan Kırmızı Elbiseler

Kırmızı olmadan, asla. Yılbaşı özel elbise koleksiyonlarında, kırmızının her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Bu sene aksesuar ya da ayakkabı yerine, elbisenizi kırmızı seçmek istersen, Oleg Cassini’de yılbaşı için ister uzun ister kısa farklı tasarımlarda kırmızı yılbaşı elbiseleri bulmak mümkün.

Yılbaşına özel elbise arıyorsan ve özellikle kırmızı olsun diyorsan Oleg Cassini mağazalarında bulunan halter yaka dar kesim ve fiyonk detaylı yılbaşı kırmızı elbise ile gönül rahatlığıyla balo davetlerine ya da özel etkinliklere katılabilirsin. Eğer elbisende biraz daha hareketli detaylar olsun dersen de dantel ve volan detaylı düşük omuz elbisemiz tam sana göre. Yılbaşı ev partisi kombinleri için önerimiz, kırmızı kabarık etekli saten bir elbise ve siyah ince bantlı ayakkabı diyebiliriz. Siyah taşlı bir kolye, görüntünü tamamlayacak güzel bir aksesuar olabilir.

Geri sayım başlasın, çünkü yeni yıl geliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.