sadsad x
asdasd

Şıkır Şıkır Taşlı Abiyeler, Parıl Parıl Payetli Abiye Elbiseler

Vücut tipine uygun taşlı abiye modelleri hangileri? Payetli abiye elbiseler nasıl doğru kullanılır? Taşlı abiye elbiselerin sırlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Parıltılı abiyeleri seviyoruz! Düğüne giderken, mezun olurken, etkinliklere ve özel davetlere katılırken... Bazen mağazada görüp, hiç beğenmeyip; kabinde denedikten sonra aşık oluyoruz; bazen de alışkanlık yapıyor, ikinci, üçüncü, dördüncü derken ışıltılı abiyeler koleksiyonumuz olmaya başlıyor. Oleg Cassini ışıltı abiye koleksiyonu ile davetli olduğunuz tüm özel gecelerin ışıltısı olmaya hazır olun. Üstelik taşlı abiye modelleri fiyatları tahmin edebileceğinizden daha avantajlı.

Taşlı Abiye Elbiselerin Sırrı
Vücudunu Tanıyarak Giyinmekte Saklı

Eğer alışık değilseniz ve tarzınızın birazcık dışındaysa, taşlı abiye modelleri gözünüzü korkutabilir. Ama inanın, şu ana kadar vücut tipine uygun olarak elbisesini seçmiş, ilk defa denemiş ve beğenmemiş bir kadın olduğunu düşünmüyoruz. Taşlı abiye elbiseler gibi gösterişli modellerin en önemli sırrı, vücudunuzu tanıyarak giyinmek. Kum saati, armut, ters üçgen, dikdörtgen ve oval vücut tipine özel taşlı payetli abiye kıyafetlerini eşleştirmeye ne dersiniz?

Taşlı Balık Abiye Modelleri ve Kum Saati Vücut Tipi

Beliniz ince ve basen omuz ölçüleriniz birbiri ile uyumlu ise, balık kesim taş işlemeli elbise modelleri tam size göre. Taş detaylarına gelince, eğer göğüs dekoltesi kullanmayı tercih ediyorsanız, üstü taşlı abiye modelleri mantıklı bir seçim olabilir. Aynı anda hem göğüs dekoltesi hem de elbise etek boyunda kullanılan taş detaylarını önermiyoruz. Taşlı abiye kıyafetler fazlasıyla iddialı parçalar olduğu için, göğüs dekoltesi ile birlikte kullanıldığında; elbisenin bütününde bir göz yoruculuğu olabiliyor. Bu yüzden detayları belli bir noktada toplanmış ışıltılı abiye modellerini giyinmenizi öneririz.

Oleg Cassini koleksiyonundan seçeceğiniz payet işlemeli, ışıl ışıl abiye elbiseler ile katılacağınız özel davetlerde göz kamaştırabilirsiniz!

Pullu Payetli Abiye Elbiseler ve Armut Vücut Tipi

Armut vücut tipine sahip kadınlar için en uygun abiye modeli, elbise vurgusunun alt beden yerine üst bedende kullanıldığı modellerdir. A kesim tercih edeceğiniz pullu payetli elbiseler, kalçalarınızı kamufle ederek, dikkatleri omuzlarınıza çekecektir Bu elbiseleri; kayık yaka, straplez, askılı ya da askısız tercih etmenizde hiçbir sıkıntı yok. Dilediğiniz omuz dekoltesine sahip olmakta özgürsünüz. Dikkat etmeniz gereken en önemli faktör; taş, pul, payet gibi detayları mutlaka göğüs bölgesinde kullanmanız. Ya da dilerseniz, özel taşlar ile hazırlanan abiye kemerler ile elbisenizde ince bel görünümü yaratabilirsiniz.

Payetli Işıltılı Abiye Elbiseler ve Ters Üçgen Vücut Tipi

Askısız abiye seçiminde sizin için en ideal model kalp yakalı elbiseler olacaktır. Geniş omuzlarınız ile basen bölgenizin dengeli görünümüne kabarık ya da a kesim etekleri olan pırıltılı elbiseler ile ulaşabilirsiniz. Tıpkı armut vücut tipine sahip kadınlar gibi siz de taşlı abiye kemerleri kullanarak basen bölgenizi daha dolgun gösterebilirsiniz. Ayrıca v yakalı elbise modelleri de ters üçgen vücut tipi için uygundur. Bu elbiselerde payet detaylarını elbisenin etek bölgelerinde tercih edebilirsiniz.

Pullu Payetli Abiye Elbiseler ve Dikdörtgen Vücut Tipi

Herhangi bir vücut kıvrımı ya da orantısızlığı olmayan dikdörtgen vücut tipine sahip kadınlar için en ideal abiye modelleri bel kesimi ile ince bir görünüm sunan payet abiye balık kesim elbiselerdir. Üstü payetli abiye ile istediğiniz ince bel kıvrımını ortaya çıkarabilirsiniz. Üst ve alt parçası birbirinden farklı olan elbiseleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üst bel bölgesi ile alt bel bölgesi ayrıldığında, belinizde bir kıvrım varmış görünümü yaratabilirsiniz. Unutmayın; taş, pul ve payet detaylarını mutlaka elbisenizin üst bölgelerinde kullanmaya dikkat etmelisiniz. Çünkü taşlar ile süslenmiş alt bölgenin daha göz alıcı olması, dikkatleri bel ayrımından uzaklaştıracak ve alt bölgelerde bulunan taş detaylarına kaydıracaktır.

Pullu Payetli Abiye Modelleri ve Oval Vücut Tipi

Oval vücut tipine sahip kadınların üst bedenleri, alt bedenlerine göre bir tık daha kalındır. Bu yüzden, dökümlü kumaşlar kullanarak bel detayınızı gizlemenizi öneririz. Bu elbiseleriniz için şifon ya da tül kumaş tiplerini tercih edebilirsiniz. Boyundan bağlı tercih edeceğiniz elbisenizin taş detaylarını boyun bölgesinde toplayabilir, dikkatleri omuzlarınıza çekebilirsiniz. Bel kıvrımı belirgin olmayan ya da bel oyuntusu hiç olmayan vücut tiplerinde, bel bölgesinde taş ya da pul süslemeleri olan elbiselerin kullanımından kaçınarak, üstü payet elbise modellerini tercih edebilirsiniz.Oleg Cassini tasarımı payetli abiye modelleri ve fiyatları için koleksiyonumuzu hemen incelemeye başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.