pop-up.jpg (149 KB)

2020 Sezonunda Sonbahar Kış Gelinlikleri

Sonbaharın sarı tonları ve dökülen yaprakları arasında romantik bir düğün ya da soğuk ve karlı hava eşliğinde sıcacık bir düğün yaparak siz de göz kamaştıran kış gelinlerinden biri olabilirsiniz. Mevsime ve konsepte uygun kış sezonu gelinlik modelleri arasından size en yakışacak olanı bulmak için denemelere ve araştırmalara henüz başlamadıysanız, şimdi tam zamanı! Çünkü farklı kumaşlarda ve stillerde hazırlanmış sonbahar ve kış gelinlik modelleri, vitrinlerde yerini almaya başladı bile. Gelinliğiniz straplez bile olsa omuzlarınıza alacağınız kürk bolero, sizi hem sıcacık tutacak hem de konsept ile çok uyumlu olacaktır.

Gelin, sizin için OlegCassini’nin birbirinden güzel, göz alıcı gelinlik koleksiyonu arasından seçtiğimiz kış düğünü konseptine uygun gelinlik modellerini ve öne çıkan trendleri birlikte inceleyelim.

Uzun Kollu Sonbahar Kış Gelinlikleri

Kış düğünü ve kış gelinlikleri deyince akla ilk gelen uzun kollu gelinlikler oluyor. Transparan etkili incecik dantel ve illüzyon etkili tül üzerine dantel ve 3 boyutlu çiçek aplikler ile tasarlanmış uzun kollar, sezon trendlerini yansıttığı gibi gelinliğinize ayrı bir zarafet katacaktır. Gösterişli işlemeler ile detaylandırılmış uzun kollu gelinliğinizin içinde ışıl ışıl parlayıp, göz kamaştırabilirsiniz. Baştan aşağıya dantel ile tasarlanmış, dar kesim uzun kollu bir gelinlikle retro bir stil sergilerlerken, V yaka kesimli hacimli eteklere sahip uzun kollu gelinlik ile kendi masalınızın prensesi olabilirsiniz.

Saten Sonbahar Kış Gelinlikleri

Yaz gelinlikleri daha çok tül, şifon ya da incecik dantel kumaşlar kullanılarak tasarlandığı gibi sonbahar kış düğünlerine saten, tafta, mikado ya da güpür gibi dantel kumaşlardan tasarlanan gelinlikler çok yakışmaktadır. Saten kumaşın parlak dokusu ve yalın görüntüsü gelinliğinize ve size sofistike ve bir o kadar da gösterişli bir duruş katacaktır. Satenin dantel ile uyumu gelinliğinize ayrı bir şıklık katacaktır. Kış gelinliği arayanlar için saten kumaş gelinlikler, güzel bir alternatif olabilir.

Nude Tonlarında Sonbahar Kış Gelinlikleri

Gelinliğin vazgeçilmez rengi beyaz olsa da son senelerde daha pastel ve nude tonlar trendler arasına girmeye başladı. Özellikle kış için gelinlik modelleri arasından siz de sonbahar kış mevsimini yansıtan, doğanın romantik renkleri ile uyumlu bej, nude tonlarında bir gelinlik seçebilirsiniz. Dantel ve tülün farklı tonlardaki uyumu, ışıltılı işlemeler ve inci detayları özgün tarzınızı yansıtacaktır.

Balo Tipi Kış Gelinlikleri

Kışın özellikle kapalı mekan, salon düğünleri tercih edilir. Özelikle saray ya da otel balo salonlarında gerçekleşen düğünler çok ihtişamlı ve gösterişli olur. Siz de bu konseptte bir düğün ile evlenecekseniz; balo tipi, hacimli eteklere sahip bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Ortamın ihtişamı ile çok uyumlu olan balo tipi gelinliklerde özellikle dantel kumaşlar ve ışıltılı işlemeler dikkat çekmekte.

Tül Detaylı Sonbahar Kış Gelinlikleri

Kış gelinlikleri 2020 sezonunda oldukça farklı ve göz alıcı detaylara sahip. Özellikle sezon trendlerinden romantik tüyler ve göz alıcı ışıltılı kumaşlar dikkat çekmekte. Omuzlarda ya da eteklerde kullanılan tüy detaylı, ışıltılı, payet ve işlemelerle tüm dikkatleri üzerinize toplayacak. A kesim ya da helenistik bir gelinlik modeli; siz, kış gelinleri için biçilmiş bir kaftan olabilir.

Pelerinli Sonbahar Kış Gelinlikleri

Sonbahar kış düğünlerinin konseptine ve mevsimin soğuk havasına en uyumlu gelinlik modellerinden biri de pelerinli gelinliklerdir. İsteğinize göre tercih edebileceğiniz uzun ya da kısa bir pelerin ile gelinliğinize farklı bir stil ve ihtişam katabilirsiniz. Takılıp çıkartılabilen pelerinler ile kendinizi masal prensesi gibi hissedeceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.