sadsad x
asdasd

Sezonun En Yeni Sonbahar Kış Abiyeleri

Kendimizin ve sevdiklerimizin düğünü, mezuniyeti, kına gecesi, söz ve nişanı; hayatımızın en önemli anlarıdır. Bu heyecan dolu güzel günlerde ayrı bir güzel ve kusursuz görünmek isteriz. Özellikle yaz aylarında yoğunlaşan davetler, sonbahar ve kışın da devam etmekte. Sonbaharın yaklaşması ile birlikte değişen mevsime göre katılacağınız davette ya da kendi özel gününüzde ne giyeceğinizi, nasıl bir abiye seçmeniz gerektiğini çoktan düşünmeye başlamışsınızdır. 2021 abiye trendleri, tüm mevsimlerde kendini gösterse de sonbahar ve kışlık abiye modelleri, özellikle kumaş ve renklerde farklılık gösterebilmekte. Kış düğününde ne giyilir, diye merak ediyor ve bazı konularda kararsız kalıyorsanız, size tavsiyemiz ilk önce davetin konseptine ve vücut tipinize göre seçim yapmanız olacaktır.

Havaların giderek soğuması ile birlikte, davet mekanları açık alanlardan kapalı salonlara geçiş yapmakta. Siz de tarihi bir yapının balo salonunda ya da ev ortamında gerçekleşen bir davette giyeceğiniz sonbahar, kış abiyesi arayışındaysanız, gelin, birlikte kışlık abiye elbiselere ve detaylarına birlikte göz atalım.

Sonbahar Kış Düğünü İçin Toprak Tonlarında Elbiseler

Son dönemlerde tüm moda dünyasında etkisini gösteren ve birçok tasarımcının koleksiyonunda görebileceğiniz toprak ve nude tonları, 2021 kış abiye modelleri ve gece elbiselerinde de görülmeye devam ediyor. Geometrik motifler ile işlenmiş ışıltılı elbiseler, taş ve toprak renklerinin kristal boncuk ve püsküller ile olan uyumu, doğanın romantizmi ile günümüz modernizminin bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Sonbahar kış düğünü için abiye arıyorsanız, nude ve kahve tonlarındaki elbiseler ile zarif ve çekici bir tarz yakalayabilirsiniz.

Minimal ve Sade Kışlık Gece Elbiseleri

Kış düğün kıyafetleri arasında her yaşa ve her vücut tipine uyumlu farklı tasarımlar bulmak mümkün. Kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan sade modeller ile asimetrik kesimli, net çizgilere sahip düz kumaştan modelleri tercih edebilirsiniz. Saten kumaştan tasarlanmış yırtmaçlı bir model ya da vücuda oturan tek omuz bir elbise, sonbahar ve kış davetleri için abartıdan uzak şık bir duruş yakalamanızı sağlayacaktır.

Göz Alıcı Balık Kesim Kışlık Abiye Elbise Modelleri

Vücut hatlarına güvenen kadınlar, çıtayı biraz yükseltip davetlerde ve en özel günlerinde balık model abiye elbiseleri tercih edebilirler. Madonna yaka, baştan aşağıya dantel işlemeli, bordo, balık model kışlık abiye ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. Dantel ve tülün bir arada kullanıldığı işlemeli balık modeller, davetlere ev sahipliği yapanların tercihi olabilir.

En Trend Sonbahar Kış Tül Abiye Elbiseler

Dönemin en romantik elbiseleri hiç kuşkusuz tül kumaşların yoğun olarak kullanıldığı tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Farklı dokuların bir arada kullanıldığı tül elbiseler, sizi bir masal kahramanına dönüştürecek. Kat kat tüllerin bir arada kullanıldığı gösterişli etekler ile göz kamaştırabilirsiniz. İster kış düğünü için abiyeolarak kullanın ister kendi nişanınız için, tül abiye modelleri size zamansız bir şıklık vadedecektir.

Kısa Sonbahar Kış Abiye Modelleri

Kısa abiyeler hepimizin dolabında olması gereken hayat kurtarıcı elbiseler arasında. Kış düğün elbise modelleri arasında kısa modeller de dikkat çekmekte. Nikah törenlerinde ya da kokteyl tarzı kış davetlerinde midi boy sade ya da işlemeli modeller dikkat çekmekte. Bocuk işlemeli ışıltılı bir model ile nikah töreninde misafirlerinizi karşılayabileceğiniz gibi, tüy ve dantelin bir arada kullanıldığı trend bir model de kışın giyilecek abiyeler arasında olabilir.

Prenses Model Sonbahar Kış Sezonu Abiye Modelleri

Sonbahara ve kışın kapalı mekanlarda gerçekleşen gösterişli davetlere en çok yakışan modellerden biri de kabarık etekli gece elbiseleri diyebiliriz. Ortamın ihtişamı ile uyum içinde olan prenses kesim kışlık uzun abiye modelleri; tüller, ışıltılı boncuklar ve işli dantel aplikler ile tasarlanmakta. İncecik askılar size ayrı bir konfor ve zarafet katacaktır. Prenses kesim etekler, belinizin inceliğini ön plana çıkarttığı gibi, basenlerinizi kamufle etmekte de çok başarılı olacaktır.

Halter Yaka Sonbahar Kış Abiye Modelleri

Son dönemlerin modern ve zarif modellerinden olan halter yakalar, omuzlarınızın güzelliğini vurgulayacaktır. Işıltılı kumaşlar ile tasarlanmış halter yaka kış abiyeleri, gösterişli küpeler, toplu taranmış saçlar ile çok uyumlu olacaktır.

Uzun Kollu Sonbahar Kış Abiye Modelleri

Sonbahar kış düğünlerinde havaların da soğuması ile birlikte en çok tercih edilen modellerin başında uzun kollu abiyeler gelmekte. Son dönemin trendleri arasında olan uzun kollu gece elbiseleri, farklı stiller ile karşımıza çıkmakta. En dikkat çekici olanı ise tül ve şifon kumaşlar ile tasarlanmış balon uzun kollar.

Şifon Sonbahar Kış Düğünü İçin Elbise Modelleri

Sonbahar kış düğünlerinde ya da davetlerinde tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif ise şifon kumaşlardan tasarlanmış elbiseler olabilir. Uzun kollu, volan detaylı modeller ve mürdüm, saks mavi ya da siyah gibi koyu tonlar kış davetleri için çok uygun olacaktır.

Sonbahar Kış Parti Elbiseleri

Sonbahar kış düğünleri sonrası eğlencenin hızlanarak devam ettiği after party’lerde ya da yılbaşı, doğum günü gibi özel günlerde en çok kısa elbiseler tercih ediliyor. Işıltılı kumaşlar, payet işlemeler ya da parlak saten kumaşların kullanıldığı elbiseler, kısa kış abiyeleriiçin çok güzel örnekler arasında olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.