sadsad x
asdasd

Sade ve Düz Gelinlik Modelleri ile Zarif Dokunuşlar: Kabarık Olmayan
Gelinlik Stilleri

Düz gelinlik modelleri, sade ve kabarık olmayan formları ile bilinir. Son zamanlarda birçok kadın gibi sen de minimalist bir yaşam tarzına geçmeyi düşünüyor olabilirsin. Ya da zaten uzun zamandır bu hayat tarzını benimsemiş ve minimalist düzenin tam da sana göre olduğunu anlamış olabilirsin. Minimalist yaşam tarzının, yıllardır hayalini kurduğun düğün gününüze nasıl uygulayacağını düşünüyorsan, sade gelinlik modelleri ile bunu sağlayabileceğini çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Sade gelinlik demek, sıkıcı ve basit görünen bir gelinlik demek değildir. Sade, aynı zamanda şık ve zarif olmak çok mümkün. Şıklığın detaylarda saklı olduğu modeller günümüz trendleri arasında. Bulut gibi tüller, yalın satenler, ince lez dantel kumaşlar günümüz minimal ve sade gelinliklere hayat vermekte.

Sade Gelinlik Modelleri ile Tarzınızı Yansıtabilirsiniz

Mağazalarda yüzlerce abiye gelinlikler ile doldurulmuş raflar var, evet. Gelinlik abiyeleri ile ilgili sayısız kombin önerilerini de birçok içerikte bulup okuyabiliyorsun. Ama söz konusu minimalist gelinlik giyinmek olunca, nasıl daha sade ve zarif görünebileceğini sorguluyor olabilirsin. İstediğim sade bir gelin olup, abartıdan uzak kalmak, dediğini duyar gibiyiz.

Endişelenme!

Düz gelinlik modellerinin sade ve zarif görünümü, o tasarım için harcanan emek ve olağanüstü işlemeciliği ile zaten öne çıkıyor. Ve Oleg Cassini tasarımlarında istediğin minimalist gelinliği çok rahat bir şekilde bulabilirsin.İster plaj düğünü, ister saray düğünü olsun...

Bu yüzden, bu gelinlik modellerini tercih ederek, to-do listendeki bir maddeyi gönül rahatlığıyla silebilirsin: “Gelinliğim düğün konseptine ya uygun olmazsa?”

Dantel Detaylı Minimalist Gelinlik

Şüphesiz, gelinlik deyince ilk akla gelen gelinlik modellerinde hep bir dantel detayı bulunuyor. Laf aramızda ama gelinlik, belki de dantelin en yakıştığı silüetlerin başında geliyor olabilir.

Bunun yanı sıra, hayatında hiçbir zaman dantele yer vermemiş ama bir kez olsun denemek isteyen birçok kadın bulunuyor. Eğer sen de bu grubun içindeysen, sade dantelli gelinliklere bir şans vermeye ne dersin? Seninle paylaşacağımız birkaç küçük tüyo ile minimalist görünümünün etkilenmeyeceğini söyleyebiliriz.

Düz dantelli gelinlik modellerini, seçeceğin aksesuarlar ile kombinlerken, aksesuarların birbirine çok yakın olmamasına dikkat etmeni öneririz. Dantelli ya da çiçek işlemeli bir gelinlik giyiyorsan kolyenin çok minimal olmasına ya da hiç kolye kullanmamaya dikkat edebilirsin. Minimal küpeler özellikle de inci detaylı küpeler sade görünümünün en şık tamamlayıcısı olacaktır.

Oleg Cassini koleksiyonundan seçeceğiniz romantic kesimlerle hazırlanan zarif gelinlikler, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Dantelli Düz Sade Gelinlik Gelinlik Modelleri 2021
Aksesuar Önerileri

Eğer duvağını uzun ve desenli kullanacaksan, tacını daha minimal tercih edebilirisin. Tüm detayların küçük bir alana toplanması seni istediğin sadelikten uzaklaştıracaktır.

En sade gelinlik modelleri, doğal saç aksesuarları ile tamamlandığında, istediğin minimal görünümü sana verebilir. Dağınık topuz saç modeline ekleyeceğin, doğal çiçeklerden oluşmuş bir taç kullanabilirsin.

Üzerinde herhangi bir tasarım çizgisi olmayan ayakkabı modellerini tercih edebilirsin. Zarifliği ile bilinen stilettolar bu görünüm için oldukça uygun olacaktır. Düz kesim gelinlik modellerini, düz tül duvaklar, minik inci detaylı taçlar ve mükemmel bir stiletto ayakkabı ile hemen denemeni öneririz. Ayrıca ince bantlı ayakkabıların da sade gelinliklere çok yakıştığını unutma deriz.

Duvak kullanmayı tercih etmiyor ya da törenin sadece ilk saatlerinde duvak kullanmayı tercih ediyorsan, abartısız ama ışıltılı bir saç aksesuarı görünümünü tamamlayacaktır..

Beyaz Sade Gelinlik Fiyatları Her Bütçeye Uyuyor

Sade ve abiye gelinlik ayrımı, gelinliklerin fiyatlarına elbette yansıyor. Düz elbise gelinlikleri, üzerindeki tasarımsal figürlerin yoğunluğuna göre farklılık gösterebiliyor.

Her ne kadar model üzerindeki yoğun işçilik arttıkça, fiyat aralığı artsa da, Oleg Cassini koleksiyonu herkesin bütçesine uygun gelinlik abiye fiyatlarına sahip. Sen de sade gelinlik elbise formuna sahip koleksiyonumuzu incelerken, fiyat aralığını bütçene göre ayarladığında; avantajlı fiyatlarla karşılaşacağından emin olabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.