sadsad x
asdasd

Sade ve Düz Gelinlik Modelleri ile Zarif Dokunuşlar: Kabarık Olmayan
Gelinlik Stilleri

Düz gelinlik modelleri, sade ve kabarık olmayan formları ile bilinir. Son zamanlarda birçok kadın gibi siz de minimalist bir yaşam tarzına geçmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ya da zaten uzun zamandır bu hayat tarzını benimsemiş ve minimalist düzenin tam da size göre olduğunu anlamış olabilirsiniz. Minimalist yaşam tarzının, yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüze nasıl uygulayacağınızı düşünüyorsanız, sade gelinlik modelleri ile bunu sağlayabileceğinizi çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Sade gelinlik demek, sıkıcı ve basit görünen bir gelinlik demek değildir; yine muhteşem ve zarif görünebilirsiniz.

Sade Gelinlik Modelleri ile Tarzınızı Yansıtabilirsiniz

Mağazalarda yüzlerce abiye gelinlikler ile doldurulmuş raflar var, evet. Gelinlik abiyeleri ile ilgili sayısız kombin önerilerini de birçok içerikte bulup okuyabiliyorsunuz. Ama söz konusu minimalist gelinlik giyinmek olunca, nasıl daha sade ve zarif görünebileceğinizi sorguluyor olabilirsiniz. İstediğim sadece sade bir gelin olup, abartıdan uzak kalmak, dediğinizi duyar gibiyiz.

Endişelenmeyin!

Düz gelinlik modellerinin sade ve zarif görünümü, o tasarım için harcanan emek ve olağanüstü işlemeciliği ile zaten öne çıkıyor. Ve Oleg Cassini tasarımlarında istediğiniz minimalist gelinliği çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

İster plaj düğünü, ister saray düğünü olsun. Sade zarif gelinlik modelleri, tüm düğün konseptlerine uygun formlardır. Bu yüzden, bu gelinlik modellerini tercih ederek, to-do listenizdeki bir maddeyi gönül rahatlığıyla silebilirsiniz: “Gelinliğim düğün konseptine ya uygun olmazsa?”

Dantel Detaylı Minimalist Gelinlik

Şüphesiz, gelinlik deyince ilk akla gelen gelinlik modellerinde hep bir dantel detayı bulunuyor. Laf aramızda ama gelinlik, belki de dantelin en yakıştığı silüetlerin başında geliyor olabilir.

Bunun yanı sıra, hayatında hiçbir zaman dantele yer vermemiş ama bir kez olsun denemek isteyen birçok kadın bulunuyor. Eğer siz de bu grubun içindeyseniz, sade dantelli gelinliklere bir şans vermeye ne dersiniz? Sizinle paylaşacağımız birkaç küçük tüyo ile minimalist görünümünüzün etkilenmeyeceğini söyleyebiliriz.

Düz dantelli gelinlik modellerini, seçeceğiniz aksesuarlar ile kombinlerken, aksesuarların birbirine çok yakın olmamasına dikkat edin. Evet, çiçek detayları olan bir gelinlik ve hemen boynunuzda onu tamamlayan bir kolye ile dantelli gelinlik giyebilirsiniz. Çok da güzel olur. Fakat bunu yaptığınızda istediğiniz sade görünümden oldukça uzaklaşmış olursunuz. Bu yüzden aksesuar konusu çok önemli.

Oleg Cassini koleksiyonundan seçeceğiniz romantic kesimlerle hazırlanan zarif gelinlikler, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Dantelli Düz Sade Gelinlik Gelinlik Modelleri 2021
Aksesuar Önerileri

Eğer duvağınızı uzun ve desenli kullanacaksanız, aksesuarlarınızdan ya kolyeyi ya da küpeleri çıkarmanızı öneririz. Dediğimiz gibi, tüm detayların küçük bir alana toplanması sade görünümünüzü ortadan kaldırabilir.

En sade gelinlik modelleri, doğal saç aksesuarları ile tamamlandığında, istediğiniz minimal görünümü size verebilir. Dağınık topuz saç modelinize ekleyeceğiniz, doğal çiçeklerden oluşmuş bir taç kullanabilirsiniz.

Üzerinde herhangi bir tasarım çizgisi olmayan ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Zarifliği ile bilinen stiletto’lar bu görünüm için oldukça uygun. Düz kesim gelinlik modellerini, incilerin zarif dizimi ile birleşmiş bir bileklik ve mükemmel bir stilletto ayakkabı ile hemen denemenizi öneririz.

Duvak kullanmayı tercih etmiyor ya da törenin sadece ilk saatlerinde duvak kullanmayı tercih ediyorsanız, inci gibi zarifliği ile öne çıkan kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz Sade Gelinlik Fiyatları Her Bütçeye Uyuyor

Sade ve abiye gelinlik ayrımı, gelinliklerin fiyatlarına elbette yansıyor. Düz elbise gelinlikleri, üzerindeki tasarımsal figürlerin yoğunluğuna göre farklılık gösterebiliyor.

Her ne kadar model üzerindeki yoğun işçilik arttıkça, fiyat aralığı da artsa da, Oleg Cassini koleksiyonu herkesin bütçesine uygun gelinlik abiye fiyatlarına sahip. Siz de sade gelinlik elbise formuna sahip koleksiyonumuzu incelerken, fiyat aralığını bütçenize göre ayarladığınızda; avantajlı fiyatlarla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.