sadsad x
asdasd

Sırt Dekolteli Gelinliklerden Göğüs Dekolteli Gelinlik Modellerine Kadar
Tüm Cesur Gelinlik Önerileri

Dekolteli gelinlik modelleri, gelinlerin en iddialı göründüğü modellerden biri olarak biliniyor. Bu yüzden, her kadının dikkat etmesi gereken çok önemli bir detayı iletmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Eğer gelinliğinizin öne çıkan özelliği, dekoltesi olacaksa; bu özelliği, sadece bir bölgede kullanmanızı öneririz. Unutmayın, en dekolteli gelinlik bile sadece bir bölgenin parlaması ile asil görünebilir.

En Çok Tercih Edilen Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Genelde birçok kadın, sırt dekolteli balık gelinlik modellerini düğününde giyinmeyi tercih ediyor. Bunun sebebi, modelin cesur bir görünüme sahip olması kadar, asil duruşunu da hiçbir zaman kaybetmiyor olması olabilir. Sırtı açık gelinlik modelleri ile ilgileniyorsanız, göğüs dekoltesi olan V yaka gelinlik modellerini; listenizden çıkarmanızı öneriyoruz.

Eğer siz de çoktan sırt egzersizleri yapmaya başlayanlardan ya da bu fiziğe doğuştan sahip olanlardansanız; V sırt dekolteli gelinlik modelleri tam size göre. Bu yüzden sırt dekolteli balık gelinlik modelleri gibi kesimleri tercih edebilirsiniz. Tül ya da şifon gibi hareketli ve hafif kumaşların yerine, daha sıkı tutan kumaşlar ile tasarlanıyorlar. Vücut kıvrımlarını belli eden kumaşlar, sırt detayını daha çok ön plana çıkarmaya yardımcı oluyor.

A kesim sırt dekolteli gelinlik modelleri de elbette tercih edebilirsiniz. Ancak biraz önce de bahsettiğimiz gibi, bu kesim modeller daha hafif kumaşlar ile üretiliyor. Dolayısıyla gelinliğinizin kumaşını ağırlaştıracak; çiçek, taş ya da kalın dantel detaylarına ihtiyacınız var. Tüm bu koşullar sağlandığında, doğru kalıp görünümünü sağlayabilirsiniz.

Sırt dekolteli gelinlik fiyatları için koleksiyonumuzu incelemeyi unutmayın.

Hem Şık Hem Cesur V Yaka Göğüs Dekolteli Gelinlik
Modelleri

V yaka gelinlik modelleri, dekolteli gelinlikler arasında bulunan bir diğer iddialı modellerden. Sırt dekolteli gelinliklerde olduğu gibi, önü açık gelinlik modellerinde de tül ve şifon gibi kumaşlı gelinlikleri seçerken mutlaka yakanın nasıl durduğuna dikkat etmenizi öneriyoruz. Yaka boyunca taş gibi materyaller ile işlenen gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Ya da sadece yaka kısmı daha ağır kumaşlar ile tasarlanan, gelinliğin geri kalanı hafif kumaşlar ile tasarlanan gelinlik modelleri bulunuyor; bunları da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Dekolteli gelinlikler her sezon dikkatleri çeken en cesur modeller arasında yer alıyor. Sırt, göğüs ve yırtmaç detaylarıyla hareket kazanan gelinlik modelleri Oleg Cassini koleksiyonuyla gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Bacak Dekolteli Açık Gelinlikler ile İddialı Olun

Bir diğer açık dekolteli gelinlik modelleri ise bacak detayına sahip olan modeller. Bacak dekolteli gelinlik modelleri, tıpkı yaka ve sırt dekolteli modeller gibi oldukça iddialı modeller arasında yer alıyor, hatta belki bir tık daha fazla iddialı olabilirler.

Bu model ile ilgili verilebilecek en önemli detay; gelinin bacak boyunun uzun olması olabilir. Bacak dekolteli gelinliklerde, tüm dikkat bu uzun yırtmaçta olacağı için, gelinliğinizin abartıdan uzak, çok fazla tasarımsal işlemesi olmamasını öneririz.

Dekolteli Gelinliklere Uygun Saç Modelleri

Genel olarak V yaka ve sırt dekolteli gelinlik modellerinde, dekoltenizi gölgelememesi açısından, saçınızın toplu olmasına dikkat edin. V yaka dekolteli gelinliklerde, tüm dikkat gelinliğin ön kısmında bulunur. Bu yüzden dekoltenizin önüne saçınızın gelmemesi için, tercihinizi topuzlardan yana kullanabilirsiniz. Aynı şekilde at kuyruğu ya da dağınık örgü topuz da bu modellere uygun saç modelleri arasında yer alıyor. Eğer saçınızı toplamadan kullanmak istiyorsanız, görünmeyen tokalar ya da tacınız yardımıyla, saçınızın önünü kapatarak, açık bir şekilde kullanabilirsiniz.

V sırt dekolteli gelinliklerde ise saçınız kısa olmadığı sürece, kesinlikle topuz yapmanızı öneriyoruz. Eğer saçınız çok ince telli ve at kuyruğu yapıldığında çok ince bir detay gibi kalıyorsa; V sırt dekolteli gelinliğiniz ile kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.