sadsad x
asdasd
Sonbahara Yakışan Bir Aşk Hikayesi

Sonbahara Yakışan Bir Aşk Hikayesi

23 Ocak 2018

Sonbaharın en güzel günleri bitiyor olsa da, Sonbahara yakışan bir aşk hikayesi ile Oleg Cassini gelinlerinden sevgili Mücella ve eşi Arda’nın aşk hikayesine tanıklık ediyoruz. Keyifli bir yürüyüş esnasında gelen evlilik teklifi, sade, rahat ve şık bir düğün töreni, bolca eğlence ile harmanlanıyor. Enerji dolu fotoğraflarıyla yeni evlenecek çiftlere ilham veren sevgili çiftimiz, romantik düğün detaylarını bizlerle paylaşıyor. 

Evlilik teklifini nerede ve nasıl aldınız? 

Birlikte yaptığımız ilk uzun motor yolculuğumuzda Yalova’da trekking yaparken şelalenin altında “benimle bir maceraya çıkar mısın?” soru cümlesiyle tatlış bir evlenme teklifi aldım.

Tanıştıktan ne kadar süre sonra evlenmeye karar vermiştiniz?

5.yıldönümümüzde evlenelim dedik.

Düğün tarihinden ne kadar zaman önce hazırlıklara başladınız?

6 ay önce düzenimizi bozmadan hızlıca halletmeye çalıştık diyelim.. Stres yapılacak bir şey gibi durmasa da insan biraz geriliyormuş.

Hayalindeki Gelinlik Nasıldı? Gelinlik seçim süreciniz nasıl geçti?

Sade ve rahat!Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi renkleri tercih ettiniz?

Gelin makjayımı profesyonel makyöz olan kuzenlerim @zelihacakmakk (nikahta), @nurcancakmakk (fotoğraf çekiminde) yaptı. O gün sizin gününüz ve güzel olmak hakkınız! :) Makyajımda canlı renkler, özellikle turuncu ve tonları tercih ettim.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Neden böyle bir model tercih ettiniz?

Gelin saçını tacıma uygun olacak şekilde bir fön çektirerek, ufak bi örgüyle ben yaptım. Sade olması ilk tercihimdi.Düğün fotoğrafçınızı ve fotoğraf çekim konseptinizi nasıl belirlediniz?

Instagram’da fotoğrafçı araştırırken tonları ve çektiği sevgi dolu kadrajları görünce 3dotwedding’ e karar verdik. Çokta memnun kaldık. Konsept doğa ile iç içe olmalıydı o nedenle çok güzel bir koruda doğa içerisinde fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

Hayalinizdeki düğün nasıldı?

Kadıköy Belediyesi nikah dairesinde nikahımızı yaptık, sonrasında da sevdiklerimizle birlikte doyasıya eğlenebileceğimiz bir mekan seçelim dedik o da ” Oblomov – Kadıköy” oldu. Müzik listesini kendim oluşturdum ve kutlama başladı!

Davetiyemizi ise en sevdiğimiz ortak filmimiz olan star wars gezegeninden esinlenerek ben yaptım, nikah şekerimizi ise Yedikule Hayvan Barınağından bağış yaparak aldık.Düğünün en heyecanlı anı ne zamandı?

Nikah saati geldiğinde beklettikleri bir kapı var o sırada çok heyacanlanmıştık, kapı açıldığında mutluluğumuza ortak olacak sevdiklerimizle karşılaşmak çok güzeldi.

Balayı için nereyi seçtiniz?

Samui Ada’sına gittik Tayland’a.. Harika bir yerdi, tekrar gideceğiz. Eğer giderseniz kesinlikle balayına 2 hafta ayırın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.