sadsad x
asdasd
Gelin Saçlarında Öne Çıkan Trendler 2020

Gelin Saçlarında Öne Çıkan Trendler 2020

07 Mayıs 2019
Bir gelinin mükemmel görünmesini sağlayan unsurlardan biri, gelinliği olduğu kadar tercih edeceği saç modelidir de. Düğün konseptiniz ve gelinliğiniz ile bir bütün oluşturması gereken gelin saçı ve gelin saçı aksesuarları seçimi önemli bir detaydır.
Eğer bu konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, gelin saç modelleri 2020’de nasıl olacak birlikte göz atalım.

Bohem Dalgalı Gelin Saçları

Son yılların en çok sevilen trendi, natürel esintiler taşıyan bohem düğünler ve bohem gelinler özgürleşen tasarımlarda hayat bulmaya devam ediyor.
Yeni nesil bohem gelinliklere eşlik eden saç trendleri arasında da bazı modeller hızlıca yükseliyor. Bohem gelinliklerde gelin saçı nasıl olmalı derseniz, trendler arasına yerleşen bohem dalgalı gelin saçları her yüz ve saç tipine uyum sağlamasıyla çok sevilse de asıl favori olma nedeni, her düğün konsepti için kusursuz bir seçim olması.
Hafif dağınık dalgalara bırakılmış uzun saçlar gelinlerin doğal güzelliklerine vurgu yaparken abartıdan uzak, trendlere uygun bir görünüm yaratıyor.
Gelinliğe uygun gelin saç çiçekleri, gelin saç bandı ya da helenistik saç aksesuarları ve duvaklarla isteğe göre farklı şekillendirilebilen bohem, uzun dalgalı gelin saçı modelleri, gelinlerin yüz hatlarını daha yumuşak göstererek kusursuz makyajlarını öne çıkaran doğal bir fon oluşturuyor.

Dalgalı Uzun Gelin Saç Modeli Taç Aksesuarlı

Dağınık Örgü Gelin Saçı

Bahar ve yaz esintisi taşıyan kır ve sahil düğünlerinin en sevilen modellerinden olan dağınık örgü gelin saçı, son yıllarda yüksek tavanlı saray düğünlerine kadar her konseptte görülebiliyor.
Saraylı gelinlerin gösterişli taçlar, uzun kuyruklu gelinlik ve duvaklarla ışıltı katmayı tercih ettiği örgüler; kır ve sahil düğünlerinde daha hafif ve dağınık formlarda karşımıza çıkıyor.
Örgülü dağınık gelin saç modelleri, hafif dalgalı dağınık görünümleriyle her gelinin göz kamaştıran siluetinde tamamlayıcı ögelerden biri olarak yer alıyor.

Örgülü Uzun Gelin Saç Modeli 2020

Ensede Gelin Topuzu Modelleri

Zamansız şıklık ve zarafetin değişmeyen ögesi topuzlar, geçmişten günümüze her gelinin stilinde önemli bir öge olarak yer alıyor.
Gelinler, duvaklarının konumuna göre şekillendirdiği saçlarında, sırt ve omuz dekolteli gelinliklerini vurgulamak için ensede topuz gelin saçı modellerini tercih etmeye başladılar.
Tüm yüz hatlarını keskin şekilde ortaya çıkaran sıkı, ensede gelin topuzu modellerinden, hafif dalgalar ve rüzgar etkisiyle şekillenmiş etkisi taşıyan salaş modellere kadar gelinin tercihine göre farklı formlar alabilen gelin topuzu modelleri 2019 trendleri arasında yerini koruyor.
Gece boyu rahat hareket imkanı sunan örgülü gelin topuz modelleri, açıkta bıraktığı omuz bölgesini vurgulayarak gelinlerin zarafetini zirveye taşıyor.

Ensede Örgülü Topuz Gelin Saç Modeli 2020

Yandan Ayrılan Modeller

Göz kamaştıran gelinlerin ve tarzlarının gözde tamamlayıcısı olan, yandan ayrılan saç modelleri ortadan ayrılan saçlara göre yüz hatlarını daha simetrik ve çene çizgisini daha oval gösterdiği için sıkça tercih ediliyor. Açık, dalgalı saçlardan hafif toplu saçlara ya da sıkı topuzlara kadar her modelde kullanılabilen ayrımın, az tutama sahip tarafı tokalarla süslenerek daha göz alıcı hale getirilebiliyor. Modern ve trendlere hakim görünümüyle detay olmaktan çıkıp başlı başına ikonik bir saç formu haline gelen yandan ayrım doğal ışıltılı gelinlerin favorisi olarak uzun yıllar yerini koruyacak gibi görünüyor.

Uzun Gelin Saçı 2020 Yandan Toka ile

Helenistik Aksesuarlar

Sokak stilinden gösterişli gecelere kadar her görünümde karşımıza çıkan saç aksesuarları en özel günlerinde de benzersiz modelleriyle gelinlere eşlik ediyor.
Minimal bantlardan ipek kurdelelere, tokalara ve taçlara kadar birçok ürünle etnik bir esinti taşıyan helenistik detaylar her gelin adayının özgün karakteriyle kusursuz şekilde eşleşebiliyor.
Başın arka kısmından başlayıp iki taraftan da yüze doğru uzanan taçlar, salon gelinlerinin isteklerini karşılarken ipek saten kurdelelerle süslenen örgüler kır düğünlerinin özgür ruhlu gelinlerini mutlu ediyor.

Dalgalı Uzun Gelin Saç Modeli Taç Aksesuarlı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.