sadsad x
asdasd
Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri

Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri

18 Aralık 2017

Düğün, nişan ve mezuniyet dönemi yaklaşırken kıyafet seçmek konusunda karar veremiyorsanız, Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri size ilham verebilir. 2016 Oleg Cassini koleksiyonu sizin için en özel tasarımlarıyla www.olegcassini.com.tr  ve Oleg Cassini mağazalarında yerini aldı.

Stil tavsiyeleri ve seçimleriyle farkını ortaya koyan sevgili blogger Fulya Sezen ile geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz proje sayesinde en özel günleriniz için elbise tercihlerinize yenilerini ekleyebilirsiniz. Düğün, nişan ve mezuniyet gecesi için sezonun en trend modellerini tercih eden Fulya Sezen’in Ankara’da gerçekleştirdiği çekimler, farklı organizasyonlarda hangi kıyafetleri seçeceğiniz konusunda sizlere ilham verecek nitelikte.

Floral Etki

Çiçekler yeni sezonda özellikle ilkbahar-yaz aylarında en özel gecelerde şıklığınızı tamamlayacak en canlı desenler olacak. Oleg Cassini koleksiyonundan seçeceğiniz çiçek desenli, kalın askılı elbise, özellikle mezuniyet töreni ve kumsal düğünlerinin favorisi olacak! Fulya Sezen’in Oleg Cassini tercihleri arasında yer alan baharın en güzel çiçek desenleriyle hazırlanan elbisesinden ilham almak için geç kalmayın.

Siyahın Kusursuz Duruşu

Özel bir gece için hazırlanırken yapacağınız seçimler kusursuz şıklığınızı ortaya çıkarmalıdır. Şampanya rengi kumaş üzerine lazer kesimlerle hazırlanan kayık yakalı siyah gece elbisesi, Fulya Sezen’in Oleg Cassini tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle düğün ve mezuniyet geceleri için alternatifler arasında yer alan siyah elbise, favorilerinizden biri olabilir.

Uçuşan Etekler

Tül eteğiyle mezuniyet gecelerinin favorisi olacak, somon rengi elbise Fulya Sezen’in Oleg Cassini tercihleri arasında yer alıyor. Göğüs hattındaki işlemelerle hareketlenen ve şıklığıyla göz kamaştıran elbise, en özel gecelerde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak.

Payet İşlemeler

Fulya Sezen’in Oleg Cassini tercihleri arasında yer alan ışıltılı ve payet işlemeli elbiseler, yaz gecelerinde gerçekleşecek özel organizasyonlarında şıklığınızı tamamlayacak. Kesme boncuk geçişleriyle hareketlenen siyah elbise sırt dekoltesi ile dikkat çekerken, şifon kumaş üzerine, taş işlemeli, tek omuz gece elbisesi katılacağınız davetlerde göz kamaştırmanızı sağlayacak.

Dantel İşlemeler

Derin transparan sırt dekoltesi ve dantel işlemeleriyle askılı abiye elbise göz kamaştıran bir parça olarak öne çıkıyor. Fulya Sezen’in Oleg Cassini tercihleri arasında favori elbisesi olan model, en şık gecelerde kusursuz güzelliğinizi öne çıkarmak için listenizin en başında yer alabilir.

Renklerin Yansıması

Saten kumaş ile tasarlanmış, üst bedeni drapeli, beli ince kemerli, askılı ve cepli gece elbisesi ile gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz. Şampanya rengi ile Fulya Sezen’in Oleg Cassini tercihleri arasında dikkat çeken saten elbise, abartıdan uzak formuyla şıklığınızı tamamlayacak. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.