sadsad x
asdasd

AŞK SANA YETER

2020’de OC gelinlerinden öğrendiğimiz bir şey var ki; o da Aşk’ın her şeyin üstesinden gelebileceği…

Sağlığı her şeyin önünde tutarak sevdiklerinden ayrı kalsalar da, planları değişip, her şey tam da hayal ettikleri gibi olmasa da, 2020’de tüm zorluklara rağmen bir arada olmayı, bir arada kalmayı bizlere öğreten, aşk ve sevgiyi bize daha da derinden hissettiren tüm OC gelinleri iyi ki varsınız.

En özel ‘Evet’inize ve hikayenize şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizlerin mutluluğu, bu zor günlerde bize tasarımlarımız için ilham olurken diğer gelin adaylarına umut oluyor.

Yeni maceralarla dolu yeni bir yıl gelsin bildiği gibi… Aşka daha da inandığımız mutlu bir yıl dileriz.

Bir gelinin başına gelebilecek en güzel şeysiniz. Gelinlik seçme sürecim daha güzel olamazdı. Tüm telaşımda her an yanımda oldunuz. Her şey için teşekkür ederim.

ALECIA

Sen de kendi masalını yaratmak için

KOLEKSİYONU KEŞFET

Öncelikle bu hassas dönemde tüm hijyen kurallarına uyarak bizlerin içini rahatlattığınız için teşekkür ederim. Güler yüzlü bir ekip ve ardından gelen güven duygusuyla asla pişman olmayacağımı anlamıştım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

BURCU

Hiçbir marka ya da mağazaya yönelmeden ilk tercihim siz oldunuz. Ve ‘işte bu’ dediğim rüya gibi gelinliği ve onu tamamlayan duvağı buldum. Provalar sonrasında üstüme tam oturmuş halini görmek ve düğünde herkesin görmesini beklemek için sabırsızlanıyorum.

AYŞENUR

Güzel günümüzün fotoğrafları...Tüm Oleg Cassini Ailesine teşekkür ediyorum.

AYTEN

Sen de kendi masalını yaratmak için

Bu korona sürecinde her zaman iletişimde olup bana yardım eden, gelinliğimi hazırlayıp yetiştiren ve bu kadar güzel bir gelinliğe sahip olmamı ekiplerinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki Oleg Cassini’yi tercih etmişim.

BENGÜ

Yaşadığımız bu zorlu pandemi döneminde dahi kendimi nikahımda peri kızı gibi hissetmemi sağladığınız için tüm ekibinize çok teşekkür ederim.. Randevu sistemi ve alınan hijyen önlemleri sayesinde içimiz çok rahat bir şekilde alışverişimizi tamamladık. Bir sonraki özel günlerimde de kesinlikle sizleri tercih edeceğim..

BUSENUR

Gelinlik ile ilgili ilk ve tek tercihim sizdiniz. Hem sade hem de çok zarif tasarımlarınız bulunmakta. Sizi tercihimdeki en büyük sebep aslında buydu. Sade ve zarif gelinlikler... Her şey için tekrar çok teşekkür ederim.

İPEK

Yeni hayatımızın başlangıç anını sizlerin mağazasına adım atarken yaşıyoruz aslında... Bizlerin gelinlik bakarken ki ilk heyecanı, annelerin yıllarca hayal ettiği o “kızımı bir beyaz gelinlikle görsem” anı ve gördükleri ilk andaki mutluluk gözyaşları... Yazarken bile insan duygulanıyor çünkü çok önemli bir günümüzün çok büyük bir parçasısınız... Aile gibi bizleri karşılayıp ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum...

DUYGU

Sen de kendi masalını yaratmak için

İçime sinen, bana yakışan çok güzel bir gelinliğe sahip oldum. Gelinliği aldıktan sonra, tadilat süresince ekiplerin titizlikte çalışması, benimle iletişim halinde olması bu süreci stressiz geçirmemi sağladı. Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve işinize gösterdiğiniz özveriden dolayı çok teşekkür ederim.

ECE

Sayenizde bu kadar prenses hissettiğim bu muhteşem kareleri sizlerle de paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Fotoğraflara baktıkça gelinliğime tekrar ve tekrar aşık oluyorum. ‘İyi ki Oleg Cassini gelini oldum’ diyorum.

ECEM

Ekibinizin hayalimde canlandırdığımı kendi hayali gibi sahiplenip bana en uygun alternatifi sunmaları sayesinde gelinliği ortak fikirlerimizle kişiselleştirerek ortaya harika bir sonuç çıkarttık.. Ve sonuçta her görenin çok beğendiği ve en önemlisi benim kendimi içindeyken çok mutlu ve çok kendim hissettiğim bir gelinlik oldu.

GÖZDE

Düğün tarihimdeki değişiklik sebebiyle çok kısa sürede gelinlik tercihimi yapmam gerekiyordu. Gelinliklerin hazır olması sayesinde hızlıca gelinliğimi seçip giyebildim. Her aşamadaki yardımınız için çok teşekkür ederim.

SARAH

Sen de kendi masalını yaratmak için

Öncelikle yeni hayatımızın ilk gününe adım atarken göstermiş olduğunuz anlayış ve desteklerinizin bizim için ne kadar önemli olduğunu paylaşmak isterim. Hayal ettiğimiz gibi bir gelin olmak yolunda en büyük parçamız kuşkusuz gelinliğimiz. Üzerimizdeyken bize ait bir parça gibi hissetmeniz, gelinliğimizle bütünleşmemiz ve ruhumuzu yansıtması çok önemli. Bu değerli günümde tüm bunları önemseyerek ilk gelinlik arayışımı ve provamı sizlerle gerçekleştirdim. İlk provamda ilk denediğim gelinliğimi aldım. Yıllar boyunca gurur duyacağım bir tercih oldu, sayısız seçenekleriniz arasında beni yansıtanı bulmuş olmak ise ayrıca mutluluk vericiydi. Emeklerinize ve işinize olan bağlılığınıza bir kez daha teşekkür ediyorum.

BUSE

Karantina döneminde online danışmanlık sayesinde hayalimdeki gelinliği tarif ettim ve prova esnasında ikinci denememde istediğim gelinliği buldum. Mağazada çalışanların ilgisi, her konuda yönlendirmeleri bu zor süreçte en kolay geçen kısım oldu diyebilirim. İyi ki Oleg Cassini…

İPEK

İhtişam, zarafet ve şıklığı bir arada bulabildiğim tek gelinlik Oleg Cassini’ye ait olduğu için gelinliğinizin içinde kendimi mutlu ve asil hissettim. Bu sebeple sizleri tercih ettim. Ayrıca gelinlik provası esnasında çalışanlarınızın nezaketi ilgi ve alakasından dolayı size ve çalışanlarınıza teşekkür ederim.

ÖZLEM

En stresli döneminde en keyifli anım gelinlik alışverişimdi. İyi ki sizi tercih etmişim. Kendimi o kadar özel hissettim ki her şey için teşekkür ederim. Yine olsa yine Oleg Cassini derdim.

ANGELINA

Sen de kendi masalını yaratmak için

Öncelikle pandemi sürecindeki hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. Gelinliği seçerken tüm istediğim tadilatların profesyonel olarak gerçekleştirebileceğine, içimin rahat olması gerektiğini belirtmiştiniz. Bugün gelinliğimi görmeye ve teslim almaya geldiğimde inanamadım. Gelinlik hayalimdekinden bile güzel olmuş. Tüm ekibe çok çok teşekkür ederim.

SEVGİ

Her insanın özel ve önemli bulduğu günler vardır. Bunlardan birisi ve hatta en önemlisi evlendiği gün. O gün bir gelin adayı için o kadar önemlidir ki her anın mutlulukla tadına varmak ister. Ben de özel günümde en güzel duyguları yaşayabilmek için mağazanızın kapısını çaldım. 15 dakikada karar verdim gelinliğime, ilk ve son uğradığım gelinlik mağazası oldu. Bir alışverişten daha fazlası oldu bizim için, kendimizi aile ortamında gibi hissettik . Gelinliğimi olması gerektiği gibi muhteşem bir şekilde teslim aldım ve o kadar içime sindi ki anlatamam. Düğünüm de iç huzuruyla çok güzel geçti. Kalitesi ve duruşu tam istediğim gibiydi.. Tekrar sonsuz teşekkürler umarım bütün gelinler benim gibi mutlu ve huzurlu bir bağ kurar sizinle...

SEVİNÇ

Hiç değişikliğe gerek duymadık ve düğünümde severek giydim. Tekrardan hayallerimdeki gelinliğe ulaşmamı sağladığınız için çok teşekkürler.

SİMGE

Gelinliğimde birkaç değişiklik yaptık benim isteklerim doğrultusunda. Çok teşekkür ederim bütün ilgi ve alakanız için. Zorlu bir süreçti, düğünüm sürekli ertelenmişti ama sonuç harika oldu. Tekrardan teşekkür ederim .

TUĞBA

Sen de kendi masalını yaratmak için

Tüm çalışanlarınıza ve terzilerinize gerek ilgileri gerek güler yüzlü yaklaşımları için çok teşekkürler. İyi ki varsınız…

TUĞBA

Bu güzel günümü güzelleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

TUĞÇE

Bu harika günde bana bu muhteşem gelinlikle mutluluk ve güzellik kattınız. İyi ki varsın Oleg Cassini…

TÜRKAN
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.