sadsad x
asdasd

Anne Abiyeleri 2021 Trendleri:
Gelin ve Damat Annesine Özel En Şık Kayınvalide Kıyafetleri Rehberi

Çocuklar evleniyor, anneler heyecanlı, anne abiye kıyafetleri ise askıda bekliyor! Gelin ve damadın mutluluğuna en yakın, en az onlar kadar heyecanlı ve tatlı telaşlı birileri varsa, o da şüphesiz anneler. Yıllarca mürüvvetini görmek için kızını ya da oğlunu sıkıştırıp, çocuğu tam evlenmeye karar verdiğini söylediğinde onların henüz evlenemeyecek kadar küçük yaşta olduğunu düşünüp, hüzünlenen annelerimiz…

Gelin Annesi ve Damat Annesi Düğünde Nasıl Giyinmeli?

Gelin ve damadın mutluluğundan sonra ilk akla gelecek olan dillere destan düğün konsepti, gelinlik, damatlık ve en nihayetinde de diğer esas kişilerin abiyeleri olacaktır. En az gelinlik kadar önem verilerek seçilmesi gereken gelin anne abiyeleri, kızlarının ve annelerinin titizlikle önem verdiği bir konu olarak biliniyor

İlk olarak, renk paletinden yaşınıza ve tarzınıza uygun bir model seçmeye ne dersiniz? Tüm fotoğraflar ve video kayıtlarında seçtiğiniz elbise ile boy göstereceğiniz için zamansız bir renk seçebilirsiniz.

Eğer düğün konsepti, kır düğünü gibi açık ve bahçeli mekanlarda gerçekleşecekse, anne abiyesi de tıpkı kızının gelinliğindeki gibi açık ve pastel tonlarda olabilir.

Kızınızın gülüşünde bulunan mutluluğu ve gelin buketinde bulunan canlı renkleri harmanlayarak elbisenizin renk seçimini yapabilirsiniz. Sarı, mavi, pembe… Neden olmasın? Bizce, bu renkler size çok yakışacak.

Damat annesi abiye modelleri için renk paletine bakacak olursak; pastel tonların ve rengarenk elbiselerin dışına çıkarak; bordo, siyah, mor gibi renklerin kullanımı tercih edilebilir.

Siyahın asilliği tartışılmaz bir gerçek olsa da kaynana abiyeleri seçiminde siyahın tercih edilme sebebinin çok farklı bir nedeni olduğunu biliyor muydunuz? Bir rivayete göre, erkek tarafının daha çok “ev sahibi” konumunda olduğunun göstergesi olması, siyahın daha çok tercih edilme sebebiymiş.

Kaynana Elbisesi Abartılı mı Yoksa Sade mi Olmalı?
Anne Abiye Modellerinde "Sade Ama Şık" Dengesi

Anneler çocuklarının en büyük temsilcileri olarak görüldüğünden, kayınvalide düğün kıyafetleri her zaman diğer konukların kıyafetlerinden daha fazla konuşulur. Siz de kızınız ve oğlunuz ile olan ilişkinizi temsil etmeye hazır mısınız?

Şıklık ile karıştırılan abartı, bazen göz yorucu olabiliyor. Bu yüzden kayınvalide abiye modellerinin “sade ama şık” tanımına uygun olması çok önemli.

Bu tanıma uygun bir görünüm elde etmek isteyen her kadın, gece boyunca üzerinde taşıyacağı tüm detayları elbisesi ile uyumlu bir şekilde seçmesi gerekiyor.

Sade kayınvalide abiyeleri için verebileceğimiz en önemli tavsiye, makyajın bir tık daha koyu tonlarda olması. Bu şekilde elbisenizin sadeliğini, makyajınızın ağırlığı ile tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde, çok fazla detayı olan bir elbise seçimi yaptıysanız, makyajınızın hafifliği ile görünümünüzün üst kısmını dengeleyebilirsiniz.

Makyaj ve abiye dengesi, elbise ile kombinlenecek her detayda göz önünde bulundurulmalı. Saç modeli, ayakkabı seçimi, aksesuarlar… Kayınvalide düğün elbisesi ile kombinlenecek her detay birbiriyle uyumlu olmalı. Tek tek bakıldığında her parçanın ayrı ayrı şık olması, ne yazık ki komple kombin görünümünün de şık olduğu anlamına gelmiyor. Bu yüzden, bu dengeyi her zaman aklınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Anne abiyeleri ve kayınvalide abiyeleri için Oleg Cassini koleksiyonundan tüm model önerilerimize Oleg Cassini mağazalarımızdan ve online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kaynana Düğün Elbiseleri 2021:
Vücut Tipine Uygun Giyinen Damat ve Gelin Annesi

Şu ana kadar “zarif” olarak tanımlanan tüm abiye görünümlerine baktığınızda, aslında kişilerin vücut tiplerine göre giyindiklerini ve diğer detayları da bu şekilde kombinlediklerini fark etmişsinizdir.

Peki zarif damat ve gelin annesi elbiseleri nasıl olmalı?

Balık etli vücuda sahip kadınlar, geniş ve bol kesim abiyeleri tercih ederek genelde hep aynı hataya düşebiliyor. Anne abiyeleri büyük beden modellerde, vücudunuzu tamamen saran ve tam tersi aşırı bol kesim seçimler tercih etmemenizi öneririz.

Kayınvalide elbisesi olarak tercih edilen tunik elbiseler, büyük bedenler için oldukça ideal. Bu kıyafetlerde V yakalı formları tercih ederek, fazlalıklarınızı rahatlıkla kamufle edebilirsiniz.

Kaynana abiye modelleri ile uyumlu kumaş tiplerine bakarsak; tül, şifon, organze gibi birçok kumaş türü tercih edilebilir. Hafif ve serin tutan kumaş tipleri, hem gecenin sıcaklığını ve heyecanını hafifletirken hem de vücut hatlarınızın üzerinden akarak, sizi zarif bir görünüme ulaştıracak.

Anne Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları 2021

Oleg Cassini’de anne abiyeleri ve fiyatları her bütçeye hitap eden aralıklardan oluşuyor. Kendi tarzınıza uygun kayınvalide elbise modellerine ait fiyat bilgilerini incelemek için koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Kaynana abiyesi seçeneklerinde bütçenize uygun fiyat aralığını belirleyebilir, size uygun modelleri listeleyebilirsiniz.

Zaten gecenin en şık kadını olmayı çok uzun zamandır hak ediyordunuz. Size vereceğimiz birkaç küçük ama geceyi kurtaran ipuçlarını takip ederek, gecedeki konumunuza en uygun kaynana elbise modelleri ile buluşabilirsiniz.

Hem gelin tarafı hem de damat tarafı çok heyecanlı, değil mi? Tek tek annelerin neler giyinebileceğine bakmadan önce unutmadan söyleyelim, kızını ya da oğlunu evlendiren annelerin dışında tüm anneler katılacakları davet ve etkinliklerde bu önerilerimizden faydalanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.