2020 Gelinlik Trendlerinde Öne Çıkanlar

Gelinlik sezonunun açılmasına çok az kaldı, sen de 2020'de gelin olacaksan en yeni trendlerden ilham almaya ne dersin? Oleg Cassini 2020 gelinlik trendlerini şimdiden açıklıyor. 2020 trend raporunun kısa bir özetini seninle şimdiden paylaşmak istedik. Detaylı 2020 trend raporu için bizi takipte kalabilirsin.

2020 Gelinlik Trendleri ve Oleg Cassini Yeni Gelinlik Koleksiyonunda Sizleri Neler Bekliyor?

Günümüzün modern ve güçlü gelinlerinin romantizmini aşktan alan en mutlu günlerinde gelinlik seçimleri de günümüz gelinlik trendleri doğrultusunda gittikçe farklılaşıyor. Gelinlik modası etkilerini 2020 gelinlik modelleri ve tasarımlarında da göstererek çağın modern ve güçlü silüetlerine imzasını atıyor. Yarım asrı aşkın süredir dünyada dört yüzden fazla noktada gelinlerin aşklarını bir ömür boyu mutluluğa dönüştürdükleri o en anlamlı günlerinde yanında olan Oleg Cassini, 2020 trendlerini açıklarken lüks bohemin, minimal silüetlerin, bulut gibi tüllerin, kusursuz duran korselerin ve sadeliğe vurgu yapan detayların çağının başladığını da moda dünyasına duyuruyor.

Geçmişten günümüze her yıl değişiklik gösteren gelinlik modası, 2020 yılında da kendine has değişimini gerçekleştiriyor. Hafifleyen tüller daha modern silüetlere dönüşürken, dantelin romantizminden vazgeçmeyen çağdaş ve yenilikçi tasarımlar 2019 gelinlik trendlerinden farklılaşarak yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Gelinlik modası ve günümüz gelinlik trendlerini artistik, sanatsal ve ince bir işçilik ile 2020 gelinlik koleksiyonuna yansıtan Oleg Cassini, eski silüetlere retro ve çağdaş yorumunu katıyor. Dantelin romantizmini tüller ile harmanladığı modellerde, masumiyeti çekicilik ile birleştiriyor. Şıklık ve konforu buluşturan artistik stiller ve tabii ki çok daha fazlası Oleg Cassini mağazalarında sizleri bekliyor.

İsterseniz sizi daha fazla meraklandırmadan 2020 yılına damgasını vuracak gelinlik trendlerine birlikte kısaca göz atalım.

Korse Etkisiyle Kusursuz Duran Güçlü Gelinlik Silüetleri

Tül ve dantelin transparan etkisi ve balenlerin yarattığı kusursuz görünüm ile korse üstlü gelinlikler bu senenin gözde trendlerinden.

Rönesans Dönemi Etkisi

Eski dönemlerin ihtişamlı silüetleri günümüzün retro çağdaş yorumları olarak karşımıza çıkıyor. Etkileyici büyük etekler ve yaka detayları ile göz kamaştıran gelinlikler, 2020 gelinlik modasında ön planda.

Ultra Minimal Silüetler – Sade ve Modern Tasarımlar

2020 gelinlik trendlerinde sadeleşme devam ediyor. Modern minimal gelinlik tasarımları 2020’de beklenmedik bir şekilde ön planda yerini alıyor.

Gelinliklerde Şiirsel Kollar

Dikkat çekici kabarık puf kollar, sade gelinliklerde görselliği artırırken; kolu sımsıkı saran işlemeli dantel uzun kollar gelinliklere farklı bir yorum katıyor.

Masum Fiyonklu Gelinlikler

Özellikle sade modellerin sırt dekoltelerinde masum olduğu kadar dikkat çekici bir etki yaratan belirgin fiyonklar 2020 gelinliklerini süslüyorlar.

Kendinden Emin, Lüks Bohem

Özgür ruhlara hitap eden günümüzün şık bohemleri, bazen tığ işi dantel tasarımlarla bazen de volanlar ile hareketlendirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.

70'ler Etkisi: Kat Kat Etekler

2020 koleksiyonunda yer alan ve 70’lerin ruhunu günümüze yansıtan kat kat etekler, günümüz prenseslerine modern bir görünüm getiriyor.

Sofistike Bir Duruş İçin Yüksek Yakalar

Kendinden emin ve sofistike bir duruş sergileyen yüksek yakalar özellikle dantel gelinliklerde ön plana çıkıyor.

Sportif ve Seksi Halter Yakalar

Omuzların güzelliğini vurgulayan halter yakalar ister kabarık ister dar olsun gelinliklere sportif olduğu kadar seksi bir hava katıyor. 2020 yılında da halter yaka tasarımları oldukça sık karşımıza çıkıyor.

Dansınıza Eşlik Eden Tüyler

Rüya gibi uçuşan tüyler; gelinliğin eteklerinde, kollarında ya da yaka detaylarında olsun 2020 gelinlik trendleri arasındaki yükselişine devam ediyor.

Kristal Etki

Işıltılı tüller, parlak işlemeli danteller bu seneki gelinliklerde kristal etkisi yaratıyor.

Asil ve Yalın Saten

Satenin asil ve yalın dokusu farklı silüetlerde yorumlanarak 2020 gelinlik modellerinde sıkça karşımıza çıkıyor.

Maskulen Duruş

Maskulen duruş ve sıra dışı bir görünüm peşinde olan gelin adayları için ekru, fildişi smokin veya beyaz takım elbise alternatifleri, 2020 koleksiyonlarında yerlerini şimdiden alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.