x
Gelinlik Modelleri 2017
2017 koleksiyonuna ait yüzlerce gelinlik modelinden size uygun olanı seçebilir, hayallerinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz. Oleg Cassini 2017 gelinlik modellerini yaka tipi, siluet ve kumaş modellerine göre filtreleyip incelyebilir ve beğendiğiniz gelinlik modellerini denemek için online randevu alarak, mağazalarımızdan %10 indirim kazanabilirsiniz. %10 Randevu indirimi özel fiyatlı ürünlerde geçerli değildir., kampanyalar birleştirilemez.
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 189 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Oleg Cassini yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede Amerika’nın bir numaralı markası olup koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Oleg Cassini Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, İzmit, Mersin, Antalya’daki mağazlarıyla birlikte büyüme hızı gün geçtikçe artmaktadır. Oleg Cassini mağazalarında gelinliğin yanı sıra, geniş çaplı abiye ve özel günlerinize kusursuz şekilde hazırlanmanızı sağlayacak tüm aksesuar alternatifleri bulunmaktadır. Dünya çapında gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan marka müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinmiştir.

Tüm stil sahibi kadınlarını gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla buluşturan Oleg Cassini mağazaları, zengin koleksiyonu ile özel günleriniz için tepeden tırnağa şıklık sunmak üzere ışıltılı dünyasına sizi de davet ediyor.

E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2015 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.