Oleg Cassini Stil Danışmanları Şimdi Sizlerle Online’da Buluşuyor

Yeni başlattığımız Online Stil Danışmanlığı hizmetimiz ile hayalinizdeki gelinliği veya katılacağınız bir davet için size en uygun elbiseyi zahmetsizce bulabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak Oleg Cassini’nin şık, göz alıcı ve ilham veren dünyasına kayıt olabilir, online stil danışmanlığı hizmeti, mağazalarda randevu önceliği, mevcut stoklardan öncelikli olarak faydalanma ve ekstra indirimler gibi bir çok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Neler hissettiğinizi anlıyor ve sizleri önemsiyoruz. En özel gününüz için heyecanınızın yarıda kalması ve belirsizlikler sizi üzüyor olabilir ama en özel gününüze hazırlanmak için tek başına değilsiniz. Vücut tipinize en uygun gelinlik modelini, görünümünüzü tamamlayacak en güzel aksesuar alternatiflerini, katılacağınız bir davette ışıldamanızı sağlayacak trend elbise modellerini bulmak için şimdi ücretsiz olarak online stil danışmanlığı formumuza kayıt olabilirsiniz.

1. Adım – Kayıt formunu doldurarak online stil danışmanlığı için dileğiniz gün ve tarihi seçin. Formu doldurduğunuzda alacağınız email’de ayrıcalıklar dünyasının da kapısını aralamış olacaksınız.

2. Adım – Stil Danışmanınız sizinle iletişime geçerek online danışmanlık hakkında detaylı bilgi verecek, bu görüşmede hangi platform üzerinden online görüşmeyi yapmak istediğinizi seçin.

3. Adım – Seçmiş olduğunuz gün ve saatte online olarak stil danışmanınız ile buluşarak dilediğiniz stil önerisi sorusuna yanıt alarak danışmanlığın keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.