sadsad x
asdasd
2000x700.jpg (121 KB)

Değerli müşterimiz,

Covid-19 salgını kapsamında toplum ve çalışan sağlığını korumak adına mağazalarımızdaki tüm çalışma süreçleri ve kurallarını bu doğrultuda revize ettik. Aşağıda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


COVID-19 ÖNLEMLERİMİZ1. Oleg Cassini ürünleri nerede üretiliyor? Ülkemizde / yurt dışında üretilen ürünler için bu dönemde ne gibi bir tedbir aldınız?


- Ürünlerimizin %60'ı yurtdışında, %40'i ise Türkiye'de üretilmektedir. Virüsler kuru ortamlarda çok kısa bir sürede aktivitelerini yitirirler. Bu nedenle virüslerin nemli olmayan cansız nesnelerin yüzeyinde varlıklarını sürdürmeleri mümkün değildir. Biz tedbir amaçlı ürünler merkez depomuza ulaştığında gerekli dezenfekte işlemlerini uygulamaktayız.


2. Hangi Oleg Cassini mağazaları hizmet veriyor?


-Mağazalarımız 20 Mart Cuma günü geçici bir süre için hizmet vermeyi ara verdi. Ancak 4 Mayıs 2020 tarihi itibariyle maksimum güvenlik ve hijyen önlemleri alarak Bağdat Caddesi mağazamızı hizmetinize açtık, 11 Mayıs itibariyle ise İstanbul Emaar Square Mall, Marmara Forum, Mall of Istanbul, Ankara Ankamall, Adana M1 AVM, Antalya Terracity mağazalarımız, 1 Haziran itibariyle ise İstanbul Cevahir AVM, Vadistanbul, Ankara Armada AVM ve İzmir Optimum’daki mağazalarımız yeniden hizmet vermeye başladı.

Mağaza açılış ve kapanış saatleri (1 Aralık itibariyle);

İstanbul Bağdat Caddesi: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Emaar Square Mall: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Marmara Forum: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Mall of Istanbul: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Ankara Ankamall: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Antalya: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Bursa: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Kocaeli: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Ankara Armada AVM: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İzmir Optimum AVM: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Vadi İstanbul AVM: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Cevahir AVM: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın

Sokağa çıkma yasağı olan gün ve saatlerde mağazalarımız kapalı olacaktır.

Gelinlik müşterileri mağazaya randevu ile kabul edilecek olup randevular 1 saatte tamamlanarak sonrasındaki yarım saat boyunca kabin diğer randevuya hazır hale getirilecek ve ürünler gerekli dezenfekte işlemlerinden geçirilecektir. Gelinlik için randevularınızı gelinlik randevu formu üzerinden alabilirsiniz. Randevuya gelmeden önce websitemizden 5 adet gelinlik modeli seçebilir veya form doldurak online stil danışmanlığı hizmeti ile size ve konseptinize uyacak ürünleri belirleyebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde satış danışmanına kendi seçtiğiniz veya online görüşmede stil danışmanı ile belirlediğiniz bu modelleri göstermenizi rica ederiz.

Mağazaya randevu almadan gelen müşterilerimiz müsait satış danışmanı var ise ve müşteri maske takıyorsa mağazada randevusu oluşturularak servise kabul edilecektir. Şayet belirlenen kurallar çerçevesinde mağaza müşteri sayısı yeni bir müşteri kabulune müsade etmiyorsa randevusuz gelen müşterimize gerekli açıklama yapılarak uygun bir gün ve saate randevu oluşturulacaktır.

Gelinlik randevusu olan müşterilerimizin yanlarında en fazla 1 refaakatçi ile randevuya gelmeleri rica olunur. Randevuya gelen müşteri ve refaakatçisinin maske takması zorunludur.

Abiye müşterilerimizin de mağazalarımızı yanlarında 1 refaakatçi ile ziyaret etmeleri önemle rica olunur. Mağazaya gelmeden önce websitemizden online stil danışmanlığı randevusu oluşturarak koleksiyonu inceleyebilir, katılacağınız davet veya etkinliğinize göre size en uygun modelleri seçebilir ve mağazada geçireceğiniz süreyi minimuma indirebilirsiniz.

Ödeme işlemleri için kasa önünde 1,5 metre sosyal mesafe kuralına dikkat edilecektir.

Mağaza içinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat çekmek için gerekli duyuru, afişler ve bildirgeler yer alacaktır. Çalışanlarımız eldiven ve maske kullanarak hizmet verecektir, müşterimiz talep etmediği sürece çalışanlarımız müşteriye herhangi bir şekilde yaklaşmayacaktır . Ödeme işlemleri için kasa önünde 1,5 metre sosyal mesafe kuralına dikkat edilecektir.

Tüm bu hizmet adımlarına ek olarak www.olegcassini.com.tr üzerinden 7/24 alışveriş ve online stil danışmanlık hizmeti sunmaya devam ettiğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

3. Online Mağazanız açık mı?


-Online mağazamız kısa bir aradan sonra hizmet vermeye devam ediyor. Hem sizlerin hem de çalışanlarımızın güvenliği için merkez depomuzdaki hijyen önlemlerini kapsamını genişlettik. Depomuz düzenli olarak dezenfekte ediliyor, tüm çalışanlarımız eldiven ve maske kullanarak, sosyal mesafeye özen göstererek siparişleri hazırlıyor ve kargoya teslim ediyor. Çalıştığımız kargo şirketi de hijyen konusunda gerekli aksiyonlarını aldı. Bu nedenle siparişinizi sevk etmemizde herhangi bir sorun olmadığını bilmenizi isteriz. Teslimatların 7 iş günü içinde yapılmasını öngörüyoruz ancak yasal olarak getirilen sokağa çıkma yasakları ile teslimat süreleri normalden uzun sürmesi halinde anlayışınız için teşekkür ederiz.5. Gelinlik randevum virüsün kritik olduğu dönemde. Randevumu en fazla ne kadar ileriki döneme erteleyebilirim?


- Gelinlik randevunuzu web sitemizdeki randevu formunu tekrar doldurarak dilediğiniz bir tarihe erteleyebilirsiniz.6. Stil danışmanlığı etkinlikleriniz hala devam ediyor mu?


-Bu süreç içinde stil danışmanlığı seanslarımız online olarak devam etmektedir. Online stil danışmanlığı hizmeti ve diğer pek çok ayrıcalıktan yararlanmak için kayıt formunu doldurabilirsiniz. Online stil danışmanlığı hizmetimiz ücretsizdir.


7. Kişiselleştirilmiş ürünler ile ilgili süreç nasıl işliyor olacak?


- Nikah şekeri, davetiye ve web sitesinde kişiye özel sipariş ile hazırlanan diğer ürünlerin satışları bu süreçte durdurulmuştur.8. Ürün tadilat


Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin tadilat işlemlerini tadilat prosedürlerimize bağlı olarak hizmet vermekte olan mağazalarımızdan telefon ile randevu oluşturarak yaptırabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.