sadsad x
asdasd
2000x700.jpg (121 KB)


Hangi Oleg Cassini mağazaları hizmet veriyor?


Mağaza Açılış ve Kapanış Saatleri (1 Temmuz Sonrası)

Mağaza çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibidir.

İstanbul Bağdat Caddesi: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Emaar Square Mall: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Marmara Forum: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Mall of Istanbul: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Ankara Ankamall: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Antalya: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Bursa: 10:00 – 20:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İzmit 41 Burda AVM: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Ankara Armada AVM: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İzmir Optimum AVM: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Vadi İstanbul AVM: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
İstanbul Cevahir AVM: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın
Adana: 10:00 – 22:00 Randevu oluşturmak için tıklayın

Gelinlik müşterileri mağazaya randevu ile kabul edilecek olup randevular 1 saatte tamamlanarak sonrasındaki yarım saat boyunca kabin diğer randevuya hazır hale getirilecek ve ürünler gerekli dezenfekte işlemlerinden geçirilecektir. Gelinlik için randevularınızı gelinlik randevu formu üzerinden alabilirsiniz. Randevuya gelmeden önce websitemizden 5 adet gelinlik modeli seçebilir veya form doldurak online stil danışmanlığı hizmeti ile size ve konseptinize uyacak ürünleri belirleyebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde satış danışmanına kendi seçtiğiniz veya online görüşmede stil danışmanı ile belirlediğiniz bu modelleri göstermenizi rica ederiz.

Mağazaya randevu almadan gelen müşterilerimiz müsait satış danışmanı var ise ve müşteri maske takıyorsa mağazada randevusu oluşturularak servise kabul edilecektir. Şayet belirlenen kurallar çerçevesinde mağaza müşteri sayısı yeni bir müşteri kabulune müsade etmiyorsa randevusuz gelen müşterimize gerekli açıklama yapılarak uygun bir gün ve saate randevu oluşturulacaktır.

Gelinlik randevusu olan müşterilerimizin yanlarında en fazla 1 refaakatçi ile randevuya gelmeleri rica olunur. Randevuya gelen müşteri ve refaakatçisinin maske takması zorunludur.

Abiye müşterilerimizin de mağazalarımızı yanlarında 1 refaakatçi ile ziyaret etmeleri önemle rica olunur. Mağazaya gelmeden önce websitemizden online stil danışmanlığı randevusu oluşturarak koleksiyonu inceleyebilir, katılacağınız davet veya etkinliğinize göre size en uygun modelleri seçebilir ve mağazada geçireceğiniz süreyi minimuma indirebilirsiniz.

Ödeme işlemleri için kasa önünde 1,5 metre sosyal mesafe kuralına dikkat edilecektir.

Mağaza içinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat çekmek için gerekli duyuru, afişler ve bildirgeler yer alacaktır. Çalışanlarımız eldiven ve maske kullanarak hizmet verecektir, müşterimiz talep etmediği sürece çalışanlarımız müşteriye herhangi bir şekilde yaklaşmayacaktır . Ödeme işlemleri için kasa önünde 1,5 metre sosyal mesafe kuralına dikkat edilecektir.

Tüm bu hizmet adımlarına ek olarak www.olegcassini.com.tr üzerinden 7/24 alışveriş ve online stil danışmanlık hizmeti sunmaya devam ettiğimizi de hatırlatmak isteriz.


Online mağazanız açık mı?


- Online mağazamız 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Siparişlerin hijyen önlemleri kapsamında özenle hazırlanıp kargoya teslim edilecek.


İade ve değişim süresi kaç gün?


- Online mağazamızdan satın aldığın ürünleri iade veya değişim için 30 gün içerisinde merkez depomuza ücretsiz bir şekilde gönderebilirsin.


Gelinlik randevum virüsün kritik olduğu dönemde. Randevumu en fazla ne kadar ileriki döneme erteleyebilirim?


- Gelinlik randevunu web sitemizdeki randevu formunu tekrar doldurarak dilediğin bir tarihe erteleyebilirsin.


Stil danışmanlığı etkinlikleriniz hala devam ediyor mu?


- Bu süreç içinde stil danışmanlığı seanslarımız online olarak devam etmektedir. Online stil danışmanlığı hizmeti ve diğer pek çok ayrıcalıktan yararlanmak için kayıt formunu doldurabilirsin. Online stil danışmanlığı hizmetimiz ücretsizdir.


Ürün tadilatları ne şekilde gerçekleşiyor?


- Mağazadaki tadilat işlemleri ve teslimatlar aynı şekilde devam edecektir. Web sitesi veya online platformlardan aldığınız ürünlerin tadilatlarını size en yakın mağazamızda gerçekleştirebilirsin.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.