pop-up.jpg (149 KB)
2000x700.jpg (121 KB)

Değerli müşterimiz,
Koronavirüs mücadelesi kapsamında sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için mağazalarımızı ve sanal mağazamızı bir süre için kapatıyoruz. Bu süreçte sizleri zor durumda bırakmamak adına olegcassini.com.tr, sosyal medya hesaplarımızdan ve help@olegcassini.com.tr adresinden sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Ekibimiz randevusu olan müşterilerimize ulaşıp randevularını ileriki bir tarih için yeniden oluşturacaklardır. Ürünlerini teslim almaya gelecek müşterilerimiz de mağaza ekiplerimiz tarafından aranarak teslimatları konusunda mağdur edilmeyeceklerdir.


COVID-19 ÖNLEMLERİMİZ
1. Oleg Cassini ürünleri nerede üretiliyor? Ülkemizde / yurt dışında üretilen ürünler için bu dönemde ne gibi bir tedbir aldınız?

- Ürünlerimizin %60'ı yurtdışında, %40'i ise Türkiye'de üretilmektedir. Virüsler kuru ortamlarda çok kısa bir sürede aktivitelerini yitirirler. Bu nedenle virüslerin nemli olmayan cansız nesnelerin yüzeyinde varlıklarını sürdürmeleri mümkün değildir. Biz tedbir amaçlı ürünler merkez depomuza ulaştığında gerekli dezenfekte işlemlerini uygulamaktayız.
2.Mağazalarınız hala hizmet vermeye devam ediyor mu?

- Mağazalarımız hijyen açısından 20 Mart Cuma günü geçici bir süre için hizmet vermeyi ara verecektir. Randevunuzu dilediğiniz bir tarihe alabilirsiniz. Randevunuz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Mağazalarımız yeniden hizmet vermeye başladığında sizi bilgilendirerek ücretsiz tadilat için size mağazalarımıza davet edeceğiz.
3. Online mağazanız açık mı?

- Online satışımıza Covid-19 mücadelesi kapsamında geçici olarak ara verilmiştir.

5. Gelinlik randevum virüsün kritik olduğu dönemde. Randevumu en fazla ne kadar ileriki döneme erteleyebilirim?

- Gelinlik randevunuzu web sitemizdeki randevu formunu tekrar doldurarak dilediğiniz bir tarihe erteleyebilirsiniz.

6. Stil danışmanlığı etkinlikleriniz hala devam ediyor mu?

Bu süreç içerisinde stil danışmanlığı etkinliklerimiz iptal edilmiştir.

7. Kişiselleştirilmiş ürünler ile ilgili süreç nasıl işliyor olacak?

- Kişiselleştirilmiş ürünlerimizin de bu süreç içerisinde satışları durdurulmuştur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.