2000x700.jpg (121 KB)

Değerli müşterimiz,
Covid-19 salgını kapsamında toplum ve çalışan sağlığını korumak adına bir süredir kapalı olan mağazalarımızdan İstanbul Bağdat Caddesi, Emaar Square Mall, Marmara Forum, Mall of Istanbul, Ankara Ankamall, Adana M1 AVM, Antalya Terracity’i 11 Mayıs, Bursa Anatolium mağazamızı ise 20 Mayıs itibariyle sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına alınan extra hijyen ve güvenlik önlemleri ile özlediğiniz Oleg Cassini deneyimini tekrar sizlere sunmak için açıyoruz.
Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı herşeyden önemli olduğu için mağazalarımızdaki tüm çalışma süreçleri ve kurallarını bu doğrultuda revize ettik. Aşağıda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


COVID-19 ÖNLEMLERİMİZ1. Oleg Cassini ürünleri nerede üretiliyor? Ülkemizde / yurt dışında üretilen ürünler için bu dönemde ne gibi bir tedbir aldınız?


- Ürünlerimizin %60'ı yurtdışında, %40'i ise Türkiye'de üretilmektedir. Virüsler kuru ortamlarda çok kısa bir sürede aktivitelerini yitirirler. Bu nedenle virüslerin nemli olmayan cansız nesnelerin yüzeyinde varlıklarını sürdürmeleri mümkün değildir. Biz tedbir amaçlı ürünler merkez depomuza ulaştığında gerekli dezenfekte işlemlerini uygulamaktayız.


2. Hangi Oleg Cassini mağazaları hizmet veriyor?


-Mağazalarımız 20 Mart Cuma günü geçici bir süre için hizmet vermeyi ara verdi. Ancak 4 Mayıs 2020 tarihi itibariyle maksimum güvenlik ve hijyen önlemleri alarak Bağdat Caddesi mağazamızı hizmetinize açtık, 11 Mayıs itibariyle ise İstanbul Emaar Square Mall, Marmara Forum, Mall of Istanbul, Ankara Ankamall, Adana M1 AVM, Antalya Terracity mağazalarımız yeniden hizmet vermeye başladı. Mağaza açılış kapanış saatleri;

İstanbul Bağdat Caddesi: 11:00 – 19:00
İstanbul Emaar Square Mall: 12:00 – 20:00
İstanbul Marmara Forum: 12:00 – 20:00
İstanbul Mall of Istanbul: 12:00 – 20:00
Ankara Ankamall: 12:00 – 20:00
Adana M1 AVM: 12:00 – 20:00
Antalya : 12:00 – 20:00 (Antalya mağazamız 5 Haziran itibariyle yeni adresinde sizlerle!)
Bursa Anatolium : 12:00 – 20:00
Kocaeli 41 Burda : 12:00 – 20:00
Ankara Armada AVM : 12:00 – 20:00
İzmir Optimum AVM : 12:00 – 20:00
Vadi İstanbul AVM : 12:00- 20:00
İstanbul Cevahir AVM : 12:00- 20:00

Sokağa çıkma yasağı olan illerdeki mağazalarımız yasak boyunca kapalı olacaktır.

Bursa Anatolium 20 Mayıs; Ankara Armada, İzmit 41 Burda, İzmir Optimum, Vadi İstanbul ve Cevahir AVM mağazalarımız ise 1 Haziran itibariyle açılacaktır. Bu mağazalar için 1 Haziran ve sonrasına randevu oluşturabilirsiniz.

Hizmet veren mağazalarımızda sürekli olarak dezenfekte çalışmaları gerçekleştirilecek olup her mağazanın metrekaresine göre sosyal mesafe kuralları dahilinde müşterilerimiz kabul edilecektir. Çalışanlarımız belirlenen tüm bu kurallara uyacak ve her işlem esnasında tek kullanımlık eldiven ve maske ile siz değerli misafirlerimize hizmet verecektir.

Hem gelinlik hem de abiye müşterileri mağazaya randevu ile kabul edilecek olup randevular 1 saatte tamamlanarak sonrasındaki yarım saat boyunca kabin diğer randevuya hazır hale getirilecek ve ürünler gerekli dezenfekte işlemlerinden geçirilecektir. Gelinlik için randevularınızı gelinlik randevu formu üzerinden, abiye randevularınızı ise ziyaret etmek istediğiniz mağazayı arayarak alabilirsiniz. Randevuya gelmeden önce websitemizden 5 adet gelinlik/abiye modeli seçmenizi, mağazaya geldiğinizde satış danışmanına seçtiğiniz bu 5 modeli göstermenizi rica ederiz.

Mağazaya randevu almadan gelen müşterilerimiz müsait satış danışmanı var ise ve müşteri maske takıyorsa mağazada randevusu oluşturularak servise kabul edilecektir. Şayet belirlenen kurallar çerçevesinde mağaza müşteri sayısı yeni bir müşteri kabulune müsade etmiyorsa randevusuz gelen müşterimize gerekli açıklama yapılarak uygun bir gün ve saate randevu oluşturulacaktır.

Gelinlik veya abiye randevusu olan müşterilerimizin yanlarında en fazla 1 refaakatçi ile randevuya gelmeleri rica olunur. Randevuya gelen müşteri ve refaakatçisinin maske takması zorunludur. Virüsle mücadelede alınan önlemler doğrultusunda yayınlanan genelge kapsamında 20 yaş altı ve 65 yaş üstü bireylerin sokağa çıkması yasaklanmıştır. Bu yaş grubuna giren misafirlerimiz mağazamıza alınamayacaktır. Ödeme işlemleri için kasa önünde 1,5 metre sosyal mesafe kuralına dikkat edilecektir.

Mağaza içinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat çekmek için gerekli duyuru, afişler ve bildirgeler yer alacaktır. Çalışanlarımız eldiven ve maske kullanarak hizmet verecektir, müşterimiz talep etmediği sürece çalışanlarımız müşteriye herhangi bir şekilde yaklaşmayacaktır . Ödeme işlemleri için kasa önünde 1,5 metre sosyal mesafe kuralına dikkat edilecektir.

Tüm bu hizmet adımlarına ek olarak www.olegcassini.com.tr üzerinden 7/24 alışveriş ve online stil danışmanlık hizmeti sunmaya devam ettiğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

3. Online Mağazanız açık mı?


-Online mağazamız kısa bir aradan sonra hizmet vermeye devam ediyor. Hem sizlerin hem de çalışanlarımızın güvenliği için merkez depomuzdaki hijyen önlemlerini kapsamını genişlettik. Depomuz düzenli olarak dezenfekte ediliyor, tüm çalışanlarımız eldiven ve maske kullanarak, sosyal mesafeye özen göstererek siparişleri hazırlıyor ve kargoya teslim ediyor. Çalıştığımız kargo şirketi de hijyen konusunda gerekli aksiyonlarını aldı. Bu nedenle siparişinizi sevk etmemizde herhangi bir sorun olmadığını bilmenizi isteriz. Teslimatların 7 iş günü içinde yapılmasını öngörüyoruz ancak yasal olarak getirilen sokağa çıkma yasakları ile teslimat süreleri normalden uzun sürmesi halinde anlayışınız için teşekkür ederiz.5. Gelinlik randevum virüsün kritik olduğu dönemde. Randevumu en fazla ne kadar ileriki döneme erteleyebilirim?


- Gelinlik randevunuzu web sitemizdeki randevu formunu tekrar doldurarak dilediğiniz bir tarihe erteleyebilirsiniz.6. Stil danışmanlığı etkinlikleriniz hala devam ediyor mu?


-Bu süreç içinde stil danışmanlığı seanslarımız online olarak devam etmektedir. Online stil danışmanlığı hizmeti ve diğer pek çok ayrıcalıktan yararlanmak için kayıt formunu doldurabilirsiniz. Online stil danışmanlığı hizmetimiz ücretsizdir.


7. Kişiselleştirilmiş ürünler ile ilgili süreç nasıl işliyor olacak?


- Nikah şekeri, davetiye ve web sitesinde kişiye özel sipariş ile hazırlanan diğer ürünlerin satışları bu süreçte durdurulmuştur.8. Ürün tadilat


Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin tadilat işlemlerini tadilat prosedürlerimize bağlı olarak hizmet vermekte olan mağazalarımızdan telefon ile randevu oluşturarak yaptırabilirsiniz.


9. İade ve Değişimler


-1 Mart itibarı ile web sitemizden satın aldığınız ürünlerin iade ve değişimlerini web sitemiz açıldıktan sonraki 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.