sadsad x
asdasd

Ödeme Seçenekleri

Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için aşağıdaki yöntemlerden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

1-Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu şekliyle ilgili alanlara yazınız.

Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için “3D Secure”  seçeneğini tıklayınız.

 

3D Secure Nedir?

3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

 

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

 

3D Secure ile nasıl alışveriş yapabilirim?

Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise “Aktivasyon Formu” gelir. Bilgileriniz bankadan doğrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır.

DİKKAT:3D Secure sayfasının açılması için Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir.

 

2- Havale/EFT Ödeme 

OlegCassini.com.tr’den yaptığınız alışverişler için kendi banka hesabınızdan Havale/EFT yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi Havale/EFT yoluyla yapmak için ödeme ekranına geldiğinizde üst menüden Havale/EFT bölümüne tıklayınız. Burada sunulan banka hesaplarımızdan size uygun olanına sipariş sonunda bildirilen tutarı Havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 

Garanti Bankası

 Hesap Sahibi :

 SPECIAL OCCASION KONFEKSİYON SANAYİ VE TİC. A.Ş.

 Hesap Numarası : 

 6278136

 Şube Kodu :

 448

 IBAN :

 TR77 0006 2000 4480 0006 2781 36

 

DİKKAT: Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken, açıklama bölümüne sipariş numaranızı mutlaka belirtmenizi önemle rica ederiz.

Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi işleme alacak ve siparişiniz onaylandığında e-mail yoluyla tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş günü içinde Havale/EFT ulaşmayan siparişler otomatik olarak iptal edilir. İşlem açıklamasında sipariş numarası bulunmayan ödemelerin (örneğin banka ATM’lerinden yapılan işlemler) onayının tarafımızdan verilebilmesi için Havale/EFT bilgilerinizle birlikte sipariş numaranızı içeren bir e-postayı help@olegcassini.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Olegcassini.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankasına ait kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanı bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.