x

Gelinlik Randevusuna Giderken...
Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi
Oleg Cassini Gelinleri
Oleg Cassini gelinliğiniz ile çekilmiş fotoğraflarınızı ve hikayenizi help@olegcassini.com.tr adresimize gönderin, en özel gününüzde çekilmiş fotoğraflarınızı instagram ve facebook sayfamızda paylaşalım.

Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi

Prensesleri kıskandıracak kadar zarif ve güzel olan Oleg Cassini Gelinlerinden Duygu Çoban Bozkurt hayallerini sizlerle paylaşıyor. "Gelinlik arama sürecinde, birçok model denedikten sonra dantel detaylı Oleg Cassini gelinliği denediğimde hayallerime kavuşmuş oldum. Bu muhteşem günle ilgili tüm detaylarla kendim ilgilendim. Gelin çiçeğinden nikah davetiyesine, nikah şekerinden kına gecesi davetiyesine, hepsi kendi tasarımım, el emeğim. Hepsiyle tek tek uğraşmak çok yorucu oldu ama her şeye değdi.” Oleg Cassini mağazasına adım attığım ilk gün, benimle yakından ilgilenen tüm Oleg Cassini çalışanlarına teşekkür ederim, sayenizde düğün günümde kendimi mükemmel hissettim.

  


Duygu Çoban Bozkurt

Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi

Oleg Cassini Gelinlerinden Eylül Gündüz eşi Kutay Gündüz ile birlikte tüm detaylarına dokundukları romantik düğünlerinin detaylarını sizlerle paylaşıyor. "Gelinlik seçiminde romantik ve vintage detayları olan bir model arıyordum. Oleg Cassini'de tam istediğim gibi bir model buldum. Kayınvalidem ile birlikte birkaç ufak değişiklik ile gelinliğimi tam da hayallerimdeki gibi bir modele dönüştürdük. Gelinliğimle uyum içinde olan vintage bir dekorasyonla hazırlanan bir düğün töreniyle evlendik. Saç tokamdan, çiçeğime ve ayakkabıma kadar herşey kusursuz görünüyordu. Eşimle bir uyum içinde olmak ve tüm detayların istediğimiz gibi görünmesi ikimizi de en özel günümüzde çok mutlu etti.”

Eylül Gündüz

Oleg Cassini yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede Amerika’nın bir numaralı markası olup koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Oleg Cassini Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, İzmit, Mersin, Antalya’daki mağazlarıyla birlikte büyüme hızı gün geçtikçe artmaktadır. Oleg Cassini mağazalarında gelinliğin yanı sıra, geniş çaplı abiye ve özel günlerinize kusursuz şekilde hazırlanmanızı sağlayacak tüm aksesuar alternatifleri bulunmaktadır. Dünya çapında gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan marka müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinmiştir.

Tüm stil sahibi kadınlarını gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla buluşturan Oleg Cassini mağazaları, zengin koleksiyonu ile özel günleriniz için tepeden tırnağa şıklık sunmak üzere ışıltılı dünyasına sizi de davet ediyor.

E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2018 olegcassini.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.