xOLEG CASSINI GELİNLİK RANDEVUSU HAKKINDA

Oleg Cassini randevu sayfası ‘daki randevu formu ile ve ya tüm Oleg Cassini mağazalarına telefonla ulaşarak, düğün tarihinizden 3 ay öncesinde gelinlik randevunuzu oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Web sitemizden alınan gelinlik randevularında %10 randevu indirimi yapılmaktadır. Randevu indirimi farklı kampanyalarla birleştirilemez ve indirimli ürünlerde geçerli değildir.

Gelinlik randevuları ücretsizdir. Gelinlik randevu tarihinizi mağazalarımızdan veya online randevu formunu tekrar doldurarak değiştirebilirsiniz.

 

Randevunuza Gelirken

Gelinlik randevusuna gelirken provanızın daha konforlu geçebilmesi için straplez kesimde ve ten rengi iç çamaşırı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Gelinlik seçimi sonrasında, bir sonraki gelinlik provasında etek boyunda mükemmel oranı yakalamak için de gelinliğinizi tamamlayacak olan gelin ayakkabınızı yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz. 

Randevunuz esnasında mağazalarımızdaki stil danışmanlarımız sizi en özel gününüze hazırlayan tüm ayrıntıları belirleyerek, kusursuz görünmenizi sağlayacaktır.

Gelinlik Randevusuna Giderken...
Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi

Oleg Cassini yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede Amerika’nın bir numaralı markası olup koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Oleg Cassini Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, İzmit, Mersin, Antalya’daki mağazlarıyla birlikte büyüme hızı gün geçtikçe artmaktadır. Oleg Cassini mağazalarında gelinliğin yanı sıra, geniş çaplı abiye ve özel günlerinize kusursuz şekilde hazırlanmanızı sağlayacak tüm aksesuar alternatifleri bulunmaktadır. Dünya çapında gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan marka müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinmiştir.

Tüm stil sahibi kadınlarını gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla buluşturan Oleg Cassini mağazaları, zengin koleksiyonu ile özel günleriniz için tepeden tırnağa şıklık sunmak üzere ışıltılı dünyasına sizi de davet ediyor.

E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2019 olegcassini.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.