x

YARIŞMA ZAMANI

 

Oleg Cassini, favori gelin adayına en büyük hayalini hediye ediyor.Instagram hesabındaki yarışma fotoğrafının altına kendinizi ve en yakın arkadaşınızı instagram postunda belirtilen gelin İkonu ile etiketleyin,hayalinizdeki gelinliği ve arkadaşınızın düğününüzde giyeceği elbiseyi size hediye edelim. Bu hafta sonu hayalinizdeki elbiseyi ya da gelinliği hayal ederek yazdığınız yorumlarınızdan seçilen iki şanslı arkadaş 5 Aralık günü Oleg Cassini hesabından açıklanacak. Birden fazla yorum katılım şansını artırır. Çekilişle belirlenecek kazanan hesap ve taglediği arkadaşını şimdiden kutluyoruz ve yarışma başlasın diyoruz !

 

Yarışma Detayları;

Yarışma ile kazanılacak gelinlik Oleg Cassini mağazaları ve websitesinde satışta olan modeller arasından gelin adayının kendi tercihi ile seçilecektir. Gelin adayı perakende fiyatı maksimum 7000 TL’lik bir gelinlik seçebilir. 7000 TL üzeri gelinlikler bu yarışma kapsamında hediye edilemez.

Yarışma ile kazanılacak gece elbisesi Oleg Cassini mağazaları ve websitesinde satışta olan modeller arasından yarışmayı kazanan takipçinin kendi tarafından seçilecektir. Takipçi perakende fiyatı maksimum 2000 TL’lik bir abiye seçebilir. 2000 TL ve üzeri gece elbiseleri bu yarışma kapsamında hediye edilemez.

Yarışma postu çıktıktan sonra post etiketlemeye 5 Aralık Çarşamba günü kapanır. Bu zaman zarfı içinde etiketleyen ve etiketlenen kişiler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.

Çekiliş postunun altına etiketlenecek gelin adayları 2019 yılı içinde evlenecek olmalıdır. 

Yarışma süresince gelinlik satın alımı yapan katılımcılara, yarışmayı kazandıkları takdirde aldıkları gelinliğin perakende satış fiyatı doğrultusunda maksimum 7000 TL lik nakit para iadesi yapılacaktır.

Yarışma süresince gece elbisesi satın alımı yapan katılımcılara, yarışmayı kazandıkları takdirde aldıkları elbisenin perakende satış fiyatı doğrultusunda maksimum 2000 TL lik nakit para iadesi yapılacaktır.

Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Yarışmaya katılan kişilerden aşağıdaki bilgiler talep edilecektir;

Nedime İsim ve Soyisim

Gelin Adayı İsim ve Soyism

Düğün Tarihi

Yaşadığınız İl ve E-mail adresi

Tarafımıza ilettiğiniz kişisel bilgileriniz KVKK yasasına uygun olarak kaydedilecektir.

Yarışmamızı kazanan kişi: Serpil Öztürk

E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2019 olegcassini.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.