sadsad x
asdasd
Oleg Cassini 2021 Gelinlik Koleksiyonunda Tarihe İz Bırakan Gelinlerin İzi Var

Oleg Cassini 2021 Gelinlik Koleksiyonunda Tarihe İz Bırakan Gelinlerin İzi Var

09 Temmuz 2020

Aşk Masalına Bizi Dahil Eden Gelinler, İlham Aldığımız Gelinlikler

Dünya moda tarihine iz bırakan tasarımlarıyla Oleg Cassini, yarım asırdır gelin adaylarının en yakın arkadaşı. Moda hafızasını güçlü tasarım felsefesiyle birleştiren marka 2021 yılında da şaşırtmıyor ve gelin adaylarına sürprizleri seven cazibesi yüksek bir koleksiyon sunuyor. Gelin adaylarının en özel günlerinde onları baştan sona bu masala hazırlayan markanın koleksiyonun ilham perileri ise tanıdığımız, hayran olduğumuz kadınlar. Zarif ve her zaman şık kadınlardan ilham alan Oleg Cassini, bu geleneğini yeni koleksiyonunda da sürdürmüş. Gelinlik 2021 trendlerini kendine has tasarım ve işçilik anlayışıyla ele alan marka ünlülerin gelinliklerine de atıfta bulunuyor. Prenses gelinliklerden balık gelinliklere kadar birçok kalıbın yeni formlarla yorumlandığı 2021 gelinlik trendlerini belirleyen Oleg Cassini sizi keşfetmeye davet ediyor.

Grace Kelly : Saray Düğünlerinin Asil Gelinleri

60’lı yılların kusursuz Monaco prensesi, güçlü imajı ve Hollywood ‘da ses getiren oyunculuk kariyeriyle tüm dünyanın gözdesi olan Grace Kelly, günümüzde de saraylı stiliyle ‘asaletin’ zamansız ikonları arasında. Grace Kelly’nin kusursuz dantel işlemeleriyle ölçülü transparan göğüs dekoltesine sahip naif gelinliği devrim yaratan nitelikte. Grace Kelly’nin ikonik gelinliği 2018’in en popüler olaylarından biri olan Royal Wedding etkisini 2021‘e taşıyan tasarımlarda en çok benimsenen stillerden biri olarak öne çıkıyor. Yarı transparan sırt dekoltesi ve dantel kumaş eteğiyle saraylı ama trendlere hakim bir görünüm sunan tasarımlar 2021 yılında Grace Kelly asaletini taşımak isteyen her gelin adayının öncelikli seçenekleri arasında yer alıyor.

Dantel Uzun Kollu İllüzyon Bisiklet Yaka A Kesim Gelinlik - Oleg Cassini

Jackie Kennedy : Güçlü ve Kararlı Gelinler

Kararlı adımları ve güçlü duruşunu yansıtan tarzıyla klasik kalıpları özgürleştiren isimlerden biri olan first lady, elegan gelinlik seçimiyle de uzun süre gündemde kaldı. Jackie Kennedy’nin omuzlarını ön plana çıkaran düşük omuz yaka detayı, belin inceliğini vurgulayan kabarık etek kesimi ve her detayında özenli işçilik barındıran gelinliği, 2021 trendleri ve Oleg Cassini ustalığında yeniden yorumlanıp hayat buluyor. 2021 trendleri arasında öne çıkan omuzlara vurgu yapma akımı, kayık yakalar ve minimal dantel detaylarıyla daha modern bir görünüme kavuşuyor. Rahat hareket etme olanağı sunan A kesim etekler, incelikli dantel işlemeler ile birleşerek gelin adaylarına kusursuz şıklığı vaad ediyor.

Balo Tipi Madonna Yaka Minimalist Tafta Gelinlik - Oleg Cassini

Audrey Hepburn : Zarif Daha Zarif Gelinler

Sonsuz zarafeti ve elegan stiliyle zamansız ikonlardan biri haline gelen Audrey Hepburn gelinlik seçimden göz kamaştıran sadeliğiyle moda dünyasının gündemine oturdu. Son yıllarda gittikçe yükselen sadeleşme ve yalınlaşma olarak adlandırılabilecek etki Audrey Hepburn’un çok sevilen gelinlini tekrar gündeme taşıyor. Audrey Hepburn’den aldığı ilhamla uzun kolları bele hafifçe vurgu yapan düz üst kesim ve hafifçe genişleyen etek formlarıyla birleştiren Oleg Cassini en özel gününde sade ve net görünmek isteyen her gelin adayına ideal tercihleri sunuyor.

Saten 3/4 Kollu Sırt Dekolteli Balo Tipi Gelinlik - Oleg Cassini

Liz Taylor : Gizemli ve Egzotik Gelinler

Hollywood ‘un en gizemli aurasına sahip ismi Elizabeth Taylor gelinlik seçiminde ikonik stilinin yansıması olarak egzotik cazibesini ortaya koyuyor. Bel ve omuz vurgusuyla göz kamaştıran kabarık etekli balo tipi gelinliği, etkisini göğüs bölgesindeki zarif tül ve işleme detaylarıyla zirveye çıkıyor. Sofistike gelinlikler için modası asla geçmeyen zamansız parça olan tül 2021 gelinlerinin de tercihlerinde başrol oynayacak güce sahip. Oleg Cassini 2021 gelinleri için hazırladığı egzotik tasarımlarında, yarı transparan tülleri klasik straplez formlarla bir araya getirerek eşsiz bir görünüme kavuşturuyor.

Dantel Uzun Kollu Yüksek Yaka Saten Balo Tipi Gelinlik - Oleg Cassini

Marilyn Monroe : Çekiciliğiyle Işıldayan Gelinler

Tüm zamanların cazibe ve çekicilik temsilcisi olarak kadın siluetini eksiksiz şekilde yansıtan Marilyn Monroe, yılların eskitemediği bir stile sahip. Marilyn Monroe, feminenliği ön planda olsa da diğer bir açıdan masum ve hayalperest olan karakterini yansıtan gelinlik seçimiyle 2021‘in göz alıcı kadınlarının ilham kaynağı oluyor. Monroe’nun drape detaylı göğüs ve kollara sahip havuz yaka gelinliği her yıl sıkça konuşulacak özgün gelinliklere ışık tutuyor.

Dantel İşlemeli İllüzyon Yaka ve Askılı Balo Tipi Gelinlik - Oleg Cassini

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.