sadsad x
asdasd
En Beğenilen Renkli Duvak Modelleri

En Beğenilen Renkli Duvak Modelleri

22 Ocak 2018
Bu içerik, 2020 trendleri ile Kasım 2019'da güncellenmiştir.

Bir gelinin gelinliğini tamamladığı en önemli aksesuarları arasında ilk sırada duvak gelir. Asırlar öncesine dayanan tarihçesiyle duvak kullanımı, günümüzde çok daha modern detaylarla gelinlerin beğenisine sunulmaktadır.

Gelinler seçtikleri duvak modelleri ile şıklıklarını tamamlayıp, büyüleyici gözükeceklerdir. Son dönemlerde farklı stillerini ortaya koymak isteyen gelin adayları hem gelinliklerinde hem de duvaklarında renkli tüller tercih edebiliyorlar.

Renkli duvaklar özellikle kır düğünlerinde masalsı bir görüntü oluşturuyorlar. Dantel, tül, uzun ve kısa olarak tasarlanan renkli duvak modelleri arasından size en çok yakışacak olan duvağı gelinliğinizin modeline ve saçınıza uygun olarak seçmelisiniz. Bunların yanı sıra, tüm renk ve kumaş detaylarının ötesinde, yüz şeklinize uygun duvak modelini seçerken dikkatli olmanızı öneririz.

En beğenilen renkli duvak modelleri ilginizi çekiyorsa, gelin birlikte göz atalım.

Tarzı ile Çok Konuşulacak Gelin Adaylarının Pembe Duvakları

Son dönemde revaçta olan rengarenk duvaklar; alternatif saç aksesuarlarını, sıra dışı gelinlik modellerini ve farklı düğün konseptlerini araştıran gelin adayları için kusursuz bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Beyaz ve kırık beyaz renkli gelinliklerin üzerine takılan pembe, lila renkli duvak tülü ile hazırlanmış uzun ya da kısa duvaklar, tarzıyla farklı olmak isteyen gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Özellikle gelin çiçekleri, ayakkabı ve aksesuarlarla uyum içinde olan rengarenk duvaklar, gelinler için şimdiden alınacaklar listesinin en başında yer alıyor. Bu renkler içinde ise en çok tercih edilen soft rengi ile pembe duvak modelleri. Siz de el buketiniz ile uyumlu açık pembe tonlarda çiçekler ile süslü bir duvak ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Pembe Renkli Duvak Modelleri 2020

Ekru Duvak Modelleri ile Hem Asil Hem Klasik Bir Görünüm

Gelinliğin vazgeçilmez rengi beyaz ya da ekru olur diyen gelin adaylarındansanız duvağınızı da mutlaka ekru duvak modelleri arasından seçmeniz gerekir. Son dönemin trendlerinden olan ve gelinliğiniz ile uyumlu 3 boyut çiçek figürlü uzun bir duvak ya da dar kesim bir gelinliğin üzerine kullanacağınız uzun dantelli bir duvak ile hem asil hem klasik bir görünüm ile göz kamaştıracaksınız. Ayrıca 2020’nin bohem gelinlik trendlerine işlemesiz, düz lazer kesim ekru duvak modelleri çok yakışmakta.

Ekru Duvak Modelleri Dantel İşlemeli Oleg Cassini 2020

Kına Gecelerinin Vazgeçilmez Kırmızı Duvak Modelleri

Evlilik sürecinin en güzel geleneklerinden biri de hiç kuşkusuz kına geceleridir. Kına yakmak, düğün öncesi tüm stres ve yorgunlukların atıldığı eğlenceli bu gecenin en önemli anlarından biri iken ve kına gecesi aksesuarları ise tüm geceye renk katan en özel detaylardandır.

Gelin adayı ve arkadaşlarının taktıkları kırmızı duvak modelleri bizi geçmişte bir yolculuğa çıkartır. Kırmızı gelin duvağı diye adlandırılan, süslemeleri ile daha gösterişli olan duvağı genelde gelin adayı kullanır. Gelinin arkadaşları ise genelde kırmızı tül duvak takarlar.

Kırmızı Gelin Duvağı ve Kırmızı Tül Duvak Modelleri 2020

Bordo Renk Duvak Modelleri En Çok Tercih Edilenler Arasında

Kına gecelerinde kırmızı duvağa alternatif olarak giyilen kaftan ile uyumlu bordo renk duvak modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Koyu bordo kadife ya da saten kaftan üzerine kullanılan altın işlemeli, dantelli bordo duvak modelleri size tam bir saraylı gelin havası verecektir.

Bordo Renk Duvak Modelleri Kına Gecesi 2020 Trendleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.