sadsad x
asdasd

Özel Günler, Davet ve Kutlamalar

Ev Partisi İçin Stil Önerileri

Mutlu anlar sevdiklerimiz ile paylaşıldıkça güzeldir. Doğum günleri, yılbaşı, nişan, kına, nikah törenleri gibi uzayıp giden özel günler mutlaka kutlamayı hakkeder. Büyük bir organizasyon ile kutlanabilecekleri gibi ev ortamında verilen davetler, partiler bazen daha samimi, keyifli ve rahat hissettirir.

EVDE SÖZ VEYA NİŞAN ORGANİZASYONU YAPACAKLAR İÇİN TAVSİYELER

Birbiri için atan iki kalbin hayatların birleştirme süreçlerinde söz ve nişan törenleri büyük önem teşkil etmektedir. Evlilik öncesi birbirine bağlılığın temsili gibidir söz nişan törenleri. Aynı zamanda evlilik öncesi çiftlerin ve ailelerin bir birlerini daha yakından tanımaları için de güzel bir fırsattır. Bu yüzden çiftler kadar aileler içinde önemlidir söz ve nişan davetleri.

Kına Gecesi Geleneği İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Kına gecesini yüzlerce yıldır bir Türk geleneği olarak biliriz. Evlenmeden bir iki gün önce aileler ve dostlar bir araya gelir, geleneksel türküler söylenir, gelinin avcuna damadın serçe parmağına kına yakılır. Kınanın geçmişi ise binlerce yıl öncesine kadar gidiyor, Türkler ile bağlantısı ise İslam’dan önceye kadar dayanıyor.

Bahçede Yapılabilecek En Güzel Söz Ve Nişan Konsepti Fikirleri

En önemli günlerimizden biri olan söz ve nişanda nasıl bir konsept belirleyeceğiniz tamamen sizin zevk ve tarzınıza kalmış. Belki filmlerdeki gibi narin çiçekler ve tüller ile ahenk içinde bir nişan, eğlenceli ve rengarenk bir dünya yaratmak istiyorsunuz.

Düğün ve Nişan Aksesuarlarını Davetten Sonra Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

Tüm detayları düşündünüz, hazırlıklarınızı yaptınız, heyecanla beklediniz derken bir zaman sonra “o gün” geldi ve hatta göz açıp kapayıncaya kadar bir sürede bitti. Nişan ya da düğün gibi en özel anlarınızı birkaç saate değil de çok daha uzun süreye sığdırmak ve anılarınızı yaşatmak için sizlere birkaç tüyo versek ne dersiniz?

Bekarlığa Veda Partisine Hazırlanıyoruz

Son yıllarda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan en eğlenceli organizasyonlardan biri de bekarlığa veda partileridir. Gelin adaylarının gönlünü fetheden bekarlığa veda partileri, evlilik öncesi akıllarda kalan en güzel etkinliklerden biri! Üstelik düğünden birkaç hafta önce, stres atmak, eğlenmek ve rahatlamak için de oldukça ideal bir konsept.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.