sadsad x
asdasd
OLEG CASSINI X NIL NINAT

OLEG CASSINI X NIL NINAT

18 Aralık 2017

Yazın son günlerinde, modaya yön veren, stiliyle konuşulan ünlü blogger Nil Ninat ile çarpıcı bir çekime imza attık. Ünlü blogger, Oleg Cassini’nin rüya gibi tasarımları arasından hangi modeli seçeceğine karar vermekte zorlandığını ve çekim şansını yakalamaktan çok keyif aldığını söylüyor. Ve şöyle devam ediyor; ”Dünya çapında bir marka olan Oleg Cassini, tasarımlarında sanki peri masallarında gibi insanlara kendilerini özel hissettiren çizgileri kullanarak vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Ayrıca abiye koleksiyonlarında ister düğün, ister kokteyl olsun, konsepte uygun her türlü tasarımı bulmak mümkün. Özel gecelerinizde Oleg Cassini mağazalarına bir göz atmadan kesinlikle karar vermemenizi öneririm. O gece dikkatleri üzerinize toplayacağınıza eminim.”

Oleg Cassini Abiye Koleksiyonu için tıklayınız. 

Nil Nihat’ın seçtiği modellerden ilki, iç kısmı payetli bir kumaşa sahip, üzeri pudra pembesi tül ile tasarlanmış, uzun bir kuyruğa sahip nişan elbisesi… Zarif, şık ve çarpıcı bir görünüm yakalamak isteyenler için harika bir model!

Göğüs kısmı drapeli, saten kumaş ile tasarlanmış, askılı ve V yaka siyah gece elbisesi ile asil ve çarpıcı bir stile sahip olabilirsiniz.

İçi şampanya rengi, üzeri dantel kumaş ile tasarlanmış ve asimetrik desenli, kuyruklu gece elbisesi ile hem klasik, hem modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.