Oleg Cassini Stil Danışmanlığı ve Terzi Hizmeti

Oleg Cassini Stil Danışmanlığı ve Terzi Hizmeti

15 Şubat 2018

Bir gelinin ihtiyacı olan ve düğün hazırlığı süresince olmazsa olmaz tüm adımları sizin için özetleyeceğiz.

İlk olarak yapmanız gereken hayalinizdeki gelinliği denemek için Oleg Cassini mağazalarımızdan randevu almak. İnternet sitemizden ya da telefonla hemen randevu alabilirsiniz. Randevu saatinizde stil danışmanımız gelinlik seçiminizde size eşlik edecektir.

İkinci olarak en önemli karar; vücut tipinizi göre gelinlik seçimi. Bu adımda vücut tipinizi analiz ederek, fiziğinizin en iyi taşıyacağı modelleri sunuyor olacağız. Oleg Cassini’nin yarım asırdır moda dünyasına iz bırakan gelinliklerinin her biri, aynı zamanda trendleri belirliyor. Seçeceğimiz gelinliğin fiziğinize ve düğün konseptinize uygun olması önemli bir kriterdir.

Gelinlik seçiminizden sonraki en önemli detay, gelinliğinizi uzman terzilerimiz ve stil danışmanımız eşliğinde, kişiye özel dokunuşlarla en özel hale getirmek. Bunun için seçmiş olduğunuz gelinlik modeline uygun olarak yapılabilecek değişiklikler; 

Gelinlik Kol ekleme:

Gelinlik modeline uygun olarak straplez, askılı, kısa kollu gelinliklerde uzun, kısa ve 4/3 oranında kol ekleme

Gelinlik Kol Ekleme:

Gelinlik Yaka ve sırt açma/kapatma:

Gelinlik modeline uygun olarak yaka ve sırt dekoltesi açma/kapama

Gelinlik Yaka ve Sırt Açma/Kapatma:

Gelinlik Etek uzatma ve kısaltma:

Gelinlik modeline uygun olarak kısa etekleri uzatma, uzun etekleri kısaltma

Gelinlik Etek Uzatma ve Kısaltma:

Gelinlik Korsaj Bağlama:

Gelinlik modeline uygun olarak sırt düğmeleri ve fermuarı tamamen kaldırarak korsaj bağlama

Gelinlik Korsaj Bağlama:

Gelinlik Aplike ve dantel ekleme:

Gelinlik modeline uygun olarak daha fazla aplike ve dantel ekleme gibi işlemler uygulanabilmektedir. 

Gelinlik Aplike ve Dantel Ekleme:

Son olarak gelinlik seçimi ve tüm kişiye özel tadilat işlemleriniz tamamlandıktan sonra, görünümünüzü tamamlayacak taç, duvak, eldiven, çiçek buketi, ayakkabı gibi aksesuarları da birlikte seçiyor olacağız.

Makyaj ve saç modeliniz konusunda da kusursuz görünmeniz için stil danışmanınız tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızda olacak.

Ayrıca sadece düğün hazırlıklarında değil; nişan, mezuniyet, kına, parti, davet gibi en özel tatlı telaşlarınızda da Oleg Cassini stil danışmanlığından yararlanmanız mümkün.

Moda dünyasında adını yarım asırdır altın harflerle yazdıran Oleg Cassini olarak bu sene heyecanlı ve keyifli “evliliğe hazırlık” yolculuğunda sizin yanınızdayız. Gelin; en özel anlarınızı hep birlikte güzel anılara dönüştürelim.

Gelinlik randevunuzu mağazalarımızdan alabileceğiniz gibi yeni başlattığımız Online Stil Danışmanlığı hizmetimiz ile de hayalinizdeki gelinliği veya katılacağınız bir davet için size en uygun elbiseyi zahmetsizce bulabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak Oleg Cassini’nin şık, göz alıcı ve ilham veren dünyasına kayıt olabilir, online stil danışmanlığı hizmeti, mağazalarda randevu önceliği, mevcut stoklardan öncelikli olarak faydalanma ve ekstra indirimler gibi bir çok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.