Oleg Cassini Gelinleri

Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi

Eylül ve Kutay Gündüz çifti, kendi hikayelerini zamanı akışına bırakarak yazan bir çift. İstanbul’dan başlayarak Bodrum’da evlilik teklifiyle sonuçlanan mutlu yıllarından ardından yeni hayatlarına başlamadan önce düğün fotoğrafçısı Nihal Ceylan’ın objektifine rengarenk pozlar verirken, birlikte geçirecekleri en güzel yıllarda geriye dönüp baktıklarında kusursuz anılara imza atmış olacaklar. Eylül Hanım’ın kendi zevkine uygun detaylarla mükemmel bir uyum sağlayan Oleg Cassini gelinliğimiz harika bir Oleg Cassini Gelinimizi Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi’yle sizinle buluşturmamızı sağlıyor.

SENSİZ OLMAZ

Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza biri çıkar ve bütün umutsuzluklarınızı alıp götürür. Beş sene önce ‘sensiz olmaz’ diyerek işte böyle başladı bu hikaye…

Sürpriz Bir Teklif ile Yeni Hayata Merhaba

İstanbul’da başlayarak, İzmir’de sürpriz bir teklif ile evliliğe adım atan Ayşe & Mustafa Sancar çifti, romantik hikayelerini bizimle paylaştı. Ayşe Hanım’ın Oleg Cassini koleksiyonundan seçtiği gelinliğini hayallerini süsleyen en özel gelinlik olmuş. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Romantik Bir Aşka “Evet”

Volkan Bey’in eşi Hülya Hanımdan romantik bir aşka “evet”. Düğün hazırlıkları, gelinlik ve damatlık seçimi derken, birliktelik süresince geçen zaman aklınızdan bir film şeridi gibi geçip, gider. Tanıştığınız gün, ilk karşılaşmanız ve evlilik için ilk adımın atılacağı o mükemmel gün. Evlilik teklifinin ardından başlayan tatlı koşturma sevgili Oleg Cassini Gelini Hülya Hanım ve eşi Volkan Bey’in de hayatını renklendirmiş.

Deniz Temalı Romantik Bir Nişan Töreni

Bu yazımızda birbirini küçüklükten beri tanıyan, romantik çiftimiz Aysun&Emre’nin aşk hikayesini sizlerle paylaşıyor, deniz temalı nişan törenlerine konuk oluyoruz. Oleg Cassini nişan elbisesi içerisinde büyüleyici görünen Aysun’un birbirinden etkileyici fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aşk Mesafe Tanımaz

Bu yazımızda romantik çiftimiz Kübra&Serkan’ın mesafe tanımayan aşk hikayesini ve Alfa Beta tasarımı nişan elbisesi içerisinde büyüleyici görünen Kübra’nın birbirinden etkileyici fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.