sadsad x
asdasd

Oleg Cassini Gelinleri

Hiç Bitmeyecek Bir Aşk Hikayesi

Uzun soluklu, mutlu ilişkiler, yeni evlenecek bütün çiftlere ilham verecektir. Birbirlerine ilk günkü gibi aşık, tam 63 yıldır evli olan, uzak diyarlardan Wanda ve Joe çifti gibi. Tatlı çiftimiz 28 Aralık 1950 yılında nişanlanıp, iki yıl sonrasında 1952’de evleniyor. Bundan tam 63 yıl sonra, evlendikleri günü yeniden canlandırmak istiyorlar ve torunlarına hiç unutamayacakları bir armağan vererek, yeniden gelinlik ve damatlık giyerek kamera karşısına geçiyorlar.

Sonbahara Yakışan Bir Aşk Hikayesi

Sonbaharın en güzel günleri bitiyor olsa da, Sonbahara yakışan bir aşk hikayesi ile Oleg Cassini gelinlerinden sevgili Mücella ve eşi Arda’nın aşk hikayesine tanıklık ediyoruz. Keyifli bir yürüyüş esnasında gelen evlilik teklifi, sade, rahat ve şık bir düğün töreni, bolca eğlence ile harmanlanıyor. Enerji dolu fotoğraflarıyla yeni evlenecek çiftlere ilham veren sevgili çiftimiz, romantik düğün detaylarını bizlerle paylaşıyor. 

Tutkuyla Başlayan Bir Aşk Hikayesi

Bizim çok uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Bu süre zarfında birbirimizi tanıyıp bize “evleneceğim kişi bu!” dedirten duygularımızdan sonra ilişkimizi evlilik boyutuna taşımaya karar verdik. Bunu aslında çok daha erken fark etsek de yaşımızın da olgunlaşmasını bekledik ve tanıştıktan 6 yıl sonra evlendik.

Romantik Bir Aşk Masalına Tanıklık Edin

Her aşk sonsuz mutluluğu hak eder. Yeşim Hanım ve Çağatay Bey’in aşk hikayesi tanışmalarının birinci yılını doldurmadan evlilik ile taçlanıyor. Romantik ve beklenmedik bir anda gelen evlilik teklifiyle birlikte şekillenmeye başlayan düğün hikayesinden ilham alırken, romantik bir aşk masalına tanıklık edin!

Romantik Bir Aşk Hikayesinde Mutlu Son

Tanju Hanım ve Sermet Bey romantik bir hikayesinde mutlu son yazan çiftler arasında yer alıyor. Bir yıllık ilişkilerinin sonunda evlenmeye karar veren Tanju ve Sermet çifti, tüm detaylarıyla birebir ilgilendikleri, tüm sevdiklerinin bir arada olduğu eğlenceli bir düğünle hayatlarını birleştiriyor. Düğün detaylarını da en keyifli zamanlarını yeniden hatırlayarak yeni evlenecek çiftler ile paylaşıyor.

Doğa İle İç İçe Bir Düğün Hikayesi

Bilge Hanım ve Güney Bey, bahar günlerinde keyifli bir kır düğünü ile evlenmeye karar verdiklerinde hazırlıklar hızlıca yapılmış. Rengarenk ve romantik bir düğün ile evlenen çift, Bodrum’da keyifli bir programı ile yoğun geçen düğün sürecini tamamlamış.

Romantik Bir Aşkın Keyifli Hikayesi

Melike Hanım ve Onur Bey, 6 yıllık romantik bir ilişkinin ardından evlenmeye karar vermiş. Melike Hanım’ın hiç beklemediği bir anda gelen evlilik teklifi, romantik bir aşkın keyifli hikayesine eşlik etmiş. Gelinlik seçiminden, düğün detaylarına, damatlıktan, balayı programlarına kadar, yaz döneminde evlenecek çiftlere ilham olan Melike ve Onur, keyifli geçirdikleri tüm düğün sürecini sizlerle paylaşıyor.

Romantik Bir Aşk Hikayesi

Her aşk sonsuz bir mutluluğu hak eder. Esra & Ömer Özilhan çifti, keyifle başlayan evlilik süreçlerini, balayı için seçtikleri rotaları ve düğün fotoğraflarının çekimi için seçtikleri romantik durak araba müzesi hikayesini bizlerle paylaştı. Düğün gününün her detayıyla birebir ilgilenen Özilhan çitfinin düğün hikayesi sizlere de ilham verebilir...

Masallar Diyarı Prag’ta Yazılan Unutulmaz Bir Hikaye

Her evlilik teklifi bir masal gibi anlatacak binlerce anı biriktirir. Masallar diyarı Prag’ta yazılan unutulmaz bir hikaye ‘ye imza atan Belgin ve Ömer çifti, sonbahar renklerinin etkisinde romantik bir düğünle evlendiler. #OlegCassiniGelinleri’nden Belgin Hanım ve eşi Ömer Bey, yeni evlenecek çiftlere ilham olması için Sapanca’da yapılan düğünlerinden en güzel fotoğrafları bizlerle paylaştı.

Paris’ten İtalya’ya Romantik Bir Aşk Hikayesi

Paris’ten İtalya’ya uzanan romantik bir aşk hikayesine tanıklık etmek ister misiniz? #OlegCassiniGelinleri’nden Yasemin Hanım’n Serkan Bey ile romantik tatil lokasyonlarından ve tüm enerjilerini yansıttıkları keyifli Büyükada çekiminden ilham alabilirsiniz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.