sadsad x
asdasd

Oleg Cassini Gelinleri

TÜRKAN UYGUN

Stil danışmanı Oğuzhan Bey ve Antalya mağazanından Mürüvvet Hanım’a ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu harika günde bana bu muhteşem gelinlikle güzellik kattınız. İyi ki varsın Oleg Cassini!

TUĞÇE SATILMIŞ

Bu güzel günümü güzelleştirdiniz, çok teşekkür ederim. Gelinliğimi ve nikah elbisemi Adana M1 AVM mağanızdan aldım. Orada çalışan Gamze Hanım’a ve size teşekkür ederim.

TUĞBA TEKER

Oleg Cassini Cevahir mağazasının tüm çalışanları ve terzilerine gerek ilgileri gerek güler yüzlü yaklaşımları için çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız!

TUĞBA İNCE

Gelinliğim, duvağım Antalya Oleg Cassini ailesinden…

SİMGE

Bu gelinliği daha önce Instagram’da görmüştüm ve sonra Ankara Armada mağazanızda buldum ve anında aldım.

SEVİNÇ KOCAMAN

Her insanın özel ve önemli bulduğu günler vardır. Bunlardan birisi hatta en önemlisi evlendiği gün. O gün bir gelin adayı için o kadar önemlidir ki her anın mutlulukla tadına varmak ister.

SEVGİ YILMAZ

Öncelikle pandemi sürecindeki hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. İzmir Optimum mağazası Mehtap Hanım ile pandemi süreci öncesinde gelinliğimizi seçmiştik.

ANGELINA

En stresli döneminde en keyifli anım gelinlik alışverişimdi.

İPEK

Karantina döneminde online danışmanlık sayesinde hayalimdeki gelinliği tarif ettim ve prova esnasında ikinci denememde istediğim gelinliği buldum.

SARAH

Düğün tarihimdeki değişiklik sebebiyle çok kısa sürede gelinlik tercihimi yapmam gerekiyordu.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.