sadsad x
asdasd
İLHAM VEREN KIŞ DÜĞÜNÜ FOTOĞRAFLARI

İLHAM VEREN KIŞ DÜĞÜNÜ FOTOĞRAFLARI

22 Ocak 2018

Düğün fotoğrafı, özellikle düğün hikâyesi her zaman hatırlamak istediğimiz o çok özel günümüzün elimizde kalan en önemli belgesi. Son yıllarda özellikle artış gösteren düğün fotoğrafçıları sayesinde çiftlerin en özel günleri ölümsüzleştiriliyor. Kış sezonunda bulunduğumuz şu günlerde evlenecek çiftler için dünyanın farklı noktalarında çekilmiş birbirinden güzel düğün fotoğraflarından seçerek, ilham alabileceğiniz bir yazı hazırladık. Soğuk, yağmurlu ve karlı günlerde evlenecek çiftlerin artık hava koşullarından korkmasına gerek yok. Fotoğraflarda mükemmel bir fon yaratan bembeyaz karlar, detayların kusursuz vurgulanmasına yardımcı oluyor.

Birbirinize sarılmaktan asla vazgeçmeyin. Düğün fotoğraflarınızın romantik detaylarıyla kusursuz çıkmasını istiyorsanız, sıcacık bir ifadeyle birbirinize sarılın. Beyazlar içerisinde rengarenk görünmek için de aksesuarlarınızı rengarenk seçebilirsiniz. 


Beyazların içinde mükemmel ve kusursuz görünmek için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Biraz üşüyebilirsiniz bu doğru ancak, bir ömür boyunca bakacağınız anılarınız için biraz üşümenin hiçbir sakıncası olamaz. 

Kış Düğünü Fotoğrafı
Düğün gününüz yılın en soğuk zamanlarından birine denk geliyorsa ve siz balayı planınızı düğün fotoğraflarınızın çekileceği yerde yapmayı planlıyorsanız, kış balayı rotaları yazımızı okuyabilirsiniz.

YAĞMUR ALTINDA ÇEKİLEN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Sonbahar mevsimine merhaba dediğimiz günlerde, yaz düğünlerini kaçırıp, güneşin yüzümüzü gülümsetmediği günlerde evlenecek olan, düğün günü yağmurlara denk gelebilecek çiftlerin artık üzülmesine gerek kalmadı. Mükemmel detaylarla, harika bir düğüne hava da yağmur olsa da imza atmak mümkün.

Yaz düğünlerinin yanı sıra çok daha romantik bir atmosfer yaratacak yağmurlu bir günde, gelin ve damat olmaktan artık korkmayın. Dünya üzerinden sizin için seçtiğimiz farklı fotoğraflara bakarken, rengarenk şemsiyelerin, gelinlik ve damatlığın altına giyilebilecek çizmelerin eşliğinde, kusursuz bir düğün için yağmur yağmasını bile beklemek isteyebilirsiniz.

Yağmur altında çekilen düğün fotoğraflarının renklerinin çok daha canlı çıktığı doğru mudur? Yağmur altında ıslanmayı kabul edebilir misiniz? O zaman şemsiyeleri bir kenara bırakın, fotoğrafların büyüsüne kendinizi kaptırın ve düğün gününüz yağmura denk gelmese bile, güzel hayaller kurmaya başlayın.

Yağmurlu Havada Düğün Fotoğrafları

Yağmur altında çekilen düğün fotoğrafları arasında en renkli olanları kuşkusuz gök kuşağını andıran şemsiyelerin altında çekilen fotoğraflar olsa gerek.


Yağmur altında çekilen düğün fotoğrafları arasında gelinlik ve damatlığın altına giyilen çizmelerin renklerine vurgu yapabilir miyiz? En canlı renklerden seçilen çizmeler, kusursuz bir düğünün en nadide parçaları olmaya adaydır.

Yağmur altında çekilen düğün fotoğrafları arasında en romantik olanları da siyah-beyaz fotoğraflar olabilir. Mükemmel bir atmosferi tamamlayan yağmurla buluşan, gelin ve damadın anılarının ölümsüzleştiği siyah-beyaz fotoğraflar, doğal yansımalarıyla harika görünecektir…

Yağmur Altında Çekilen Siyah Beyaz Kış Düğün Fotoğrafları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.