sadsad x
asdasd
Kahverenginin Tüm Tonlarında Abiye Şıklığı

Kahverenginin Tüm Tonlarında Abiye Şıklığı

21 Temmuz 2020

Sizce de doğayı yansıtan renklerden biride kahve rengi ve tonları değil mi!! Özelliklede son baharın, kurumuş yaprakların, dalların ve doğaya can veren toprak ananın rengidir kahve rengi ve tonları. Peki sizde bej ve kahve renginin her tonuna aşık olanlardan mısınız! Evinizin dekorundan, günlük kıyafetlerinize hatta abiye elbise tercihlerinizde bile aklınıza ilk gelen renk kahve ve tonları olabilir. Kahve rengi elbise yaz yada kış farketmeden farklı kombinler ile günlük hayatınıza dahil olabileceği gibi kahve rengi abiye ister düğün ister nişan töreni yada diğer kutlamalar ve özel günlerde tercihiniz olabilir. Asil ve şık duruşu ile özellikle vizon rengi abiye yada bronz renk abiye davetlere ev sahipliği yapan annelere önerimiz olabilir. Birbirinden farklı tonları ile davetlere şıklık katan uzun yada kısa farklı kumaşlardan tasarlanmış kahve abiye elbise ve diğer kahve renginin diğer tonlarındaki abiyelere gelin birlikte göz atalım. Açık kahve elbise modelleri ile başlamaya ne dersin!

Şampanya Rengi Payetli Askılı Yırtmaçlı Uzun Elbise - Oleg Cassini

AÇIK KAHVE ELBİSE ABİYE MODELLERİ

Güvende hissetmenin, korumacılığın ve zenginliğin rengi olarak adlandırılır kahve rengi. Farklı tonlarından biriside açık kahve rengidir. Açık kahve rengi elbise her yaşta biz bayanların tercihi olabilir. Açık kahve abiye davetli olarak katıldığınız kutlamalara çok yakışacaktır. Işıltılı kumaştan tasarlanmış açık kahve abiye elbise ile asil bir duruş sergileyebilirsiniz. Modern çizgilere sahip açık kahve elbise düğünlerde gelin yada damadın kız kardeşleri için güzel bir alternatif olacaktır.

Kahverengi Payetli Ve Tüllü Uzun Abiye Modeli

KOYU KAHVE RENGİNİN ABİYEDEKİ ASALETİ

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır lafı gibi sizde koyu kahve elbise ile hatıralarda yer edebilirsiniz. Asil ve ağır duruşu ile özellikle davetlere katılan annelerin en çok tercih ettiği renklerden biridir. Eğer davete ev sahipliği yapıyorsanız ışıltılı kumaşlardan tasarlanmış , uzun koyu kahve abiye tam size göre olacaktır. Koyu kahve abiye elbise daha çok kışın tercih edilse de aslında yaz aylarında bronz teninizde çok güzel duracaktır.

Payetli Koyu Kahverengi Uzun Anne Abiyesi - Oleg Cassini

LEOPAR DESENLİ ABİYE ELBİSE MODELLERİ

Moda tarihine bakılınca modacılar ve tasarımcılar hayvanların muhteşem görünüşlerinden esinlenmişlerdir. Leopar deseni ise vahşi çekiciliği ile en baş sırada yer almaktadır. O yüzdendir ki leopar desenli elbise modelleri moda tarihinde sıkça popüler olmaktadır. Leopar elbise günlük hayatımızda yer aldığı kadar abiyelere de faklı bir hava katmaktadır. Leopar abiye elbise seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken çok abartılı bir tasarım olmamasıdır. İdealı bir desen olduğu için daha sade tasarımlara çok yakışacaktır. Özellikle şifon kumaştan tasarlanmış leopar desenli abiye elbise yaz davetlerine çok uygun olacaktır.

Leopar Desen V Yaka Askılı Şifon Uzun Elbise

SÜTLÜ KAHVE TONLARINDA ŞIKLIK

Doğada hatta yaşantımız içinde sıkça karşılaştığımız renklerdendir kahve rengi ve tonları. Keyifle içtiğimiz kahvenin rengidir. Biraz süt eklenince en pastel rengini alır. Sütlü kahve yada tüm dünyada ortak ismi olan cappucino rengi moda dünyasına da ilham kaynağı olmuştur. Bu yüzdendir ki sütlü kahve elbise yada cappucino abiye bazılarımızın en sevdiğidir. İşlemeler ile zenginleştirilmiş tül kumaştan tasarlanmış sütlü kahve abiye elbise ile davetlerde zarif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Tek omuz yada pelerin detaylı tasarımlar cappucino rengi abiye elbise modellerine çok yakışacaktır.

Sütlü kahve rengi, moda dünyasına da ilham kaynağı olmuştur. Bu yüzden, sütlü kahve elbise bazı kadınların en sevdiği renktir ve dolaplarında olmazsa olmaz parçasıdır. Hem şık hem de sade bir hava veren, sütlü kahve abiyeleri düğün ve nişan için tercih edebilirsiniz. Pastel rengin sadeliği üzerinde işlemeler ile zenginleştirilmiş tül kumaştan tasarlanmış sütlü kahve abiye elbise ile davetlerde de zarif bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Vizon Rengi Abiye Elbiseler - Oleg Cassini

Sütlü Kahve Tek Omuz Uzun Abiye Elbise 2020

GÖZ ALICI BRONZ RENGİ

İsmini bakır karışımlı bronz metalinden almıştır bu dikkat çekici bronz rengi. Metalik kahve rengi tonu ile gece elbiselerine de çok yakışmaktadır. Parlak ve ışıltılı kumaşlardan yapılmış bronz rengi elbise bir çok davete uygun bir seçenek olabilir. Özellikle yaz davetlerinde aynı tonda aksesuarlar ile kombin yapabileceğiniz bronz rengi abiye elbise şık bir tercih olacaktır. Özellikle yazın bronzlaşmış tenlere çok yakışan ve teninize güzel bir ışıltı katacak bronz abiye elbise size kendinizi iyi hissettirecektir.

Altın Rengi İnce Askılı V Yaka Pullu Eteği Püsküllü Midi Boy Abiye

EGZOTİK TABA RENGİNDEN GELEN ÇEKİCİLİK

Egzotik havalı Marakeş ’i yansıtan renklerden biride taba rengidir. Uçsuz bucaksız çöllerin hatta develerin renginden gelen bir egzotikliktir. Sende böyle egzotik bir görünüm elde etmek istiyorsan taba renk elbise tam sana göre olabilir. Gümüş sırma işlemeler ile birleşen dökümlü tül taba rengi abiye ile davetin şıklığı ile dikkat çekici hanımlarından olabilirsin. Taba rengine çok yakın olan camel rengi elbise ve karamel rengi abiye ile de aynı etkiyi yakalayabilirsin. Karamel rengi abiye elbise ile yumuşak tonu ile egzotik olduğu kadar romantik bir görünüşün olacağından emin olabilirsin.

Taba Rengi Uzun İşlemeli Abiye Elbise 2020 - Oleg Cassini

SOĞAN KABUĞU RENGİ ABİYE ELBİSE

Doğada bir birine yakın bir çok renk var. Bazen bir maden yada bir bitki yada bir hayvan aynı renk olabiliyor. Hatta bizlerin saç renginden göz rengine kadar aynı renkler ile karşılaşmak mümkün. Bunlardan ikisi ise bakır rengi ve soğan kabuğu rengidir. Sarı kızıl tonları bakır rengi elbise yada soğan kabuğu rengi abiye kızıl ve sarı saçlı hanım efendilere çok yakışmaktadır.

VİZON TONUNUN ŞIKLIĞI

İsmini doğadaki bir hayvandan alan ve kahve renginin gri ile buluşmasından oluşan asil bir renk dir vizon. Buğulu görüntüsü ile gizemli ve masalsı bir duruş sergiler. Sizde katılacağınız davette ağır olduğu kadar baş döndürücü bir elbise arıyorsanız vizon rengi elbise tam size göre olabilir. Tüller ve işlemeler ile tasarlanmış vizon abiye nişan töreniniz yada ev sahipliği yaptığınız bir davette şıklığı ile göz kamaştıracaktır. Vizon rengi abiye farklı tasarımlar ile her yaş gurubundan hanım efendinin tercihi olabilir. Vizon rengi abiye elbise romantik ve masalsı çekiciliği olan bir seçenek olarak aklınızda olsun deriz.

Kayık Yaka Vizon Rengi Dantelli Uzun Abiye Elbise 2020 - Oleg Cassini

Vizon Rengi İşlemeli Uzun Nişan Elbisesi 2020

TARÇIN RENGİNİN ŞIKLIĞI

Kahve renginin kızılımsı tonu ve yemeklerimize nefis tadı ve kokusu ile lezzet katan tarçın ve o çekici rengi ile sanki sizi gizemli bir dünyaya çekiyor. Ve bu etkileyici gücü ile elbiselere de ayrı bir hava katıyor. Tarçın rengine çok yakın diğer renkler ise kiremit rengi ve tuğla rengidir. Peki o zaman sende katılacağın davete, partiye yada kokteyle tarçın rengi abiye ile gitmeye ne dersin. Şifon kumaştan romantik bir kiremit rengi elbise tüm davetlere rahatlıkla giyebileceğin bir şıklık olacaktır. Saten kumaşın yalın ve parlak dokusu ile tasarlanmış tuğla rengi abiye elbise ile de ister kokteyl ister yemek davetlerine katıl, sade ve çok zarf olacağından emin olabilirsin.

Tarçın Rengi İnce Askılı Midi Boy Saten Elbise

Tek Omuz Tarçın Rengi Abiye Elbise - Oleg cassini

BEJ RENGİ / KUM RENGİ ABİYE

Doğanın sakinleştirici rengi bej.. Doğal renklerin en açık tonlarından olan bej, kahve rengi ile saf beyazın birleşiminden oluşur. Ayrıca kum rengi olarak ta bilinir. Saflığın ve uyumun rengi olarak gece elbiselerine de çok yakışır. Payet kumaş ile tasarlanmış , yırtmaç detaylı bej rengi abiye yada kum rengi elbise ile partinin göz kamaştıranlarından olabilirsin. zarif ve doğal duruşu ile sade ama bir o kadar göz alıcı olacaktır. Sade olduğu kadar gösterişli bir tasarım istiyorsan saten kumaştan A kesim kum rengi abiye elbise tam sana göre olacaktır.

Bej Rengi Straplez A Kesim Abiye 2020

Bej Payet İşlemeli İnce Askılı Yırtmaçlı Uzun Elbise - Thumbnail Bej Payet İşlemeli İnce Askılı Yırtmaçlı Uzun Elbise - Thumbnail Bej Payet İşlemeli İnce Askılı Yırtmaçlı Uzun Elbise PAYLAŞ Bej Payet İşlemeli İnce Askılı Yırtmaçlı Uzun Elbise

TOPRAK RENGİ ABİYE ELBİSE ŞIKLIĞI

Fiziksel rahatlık, sadelik ve kalitenin bir rengidir kahve rengi. En önemlisi de doğaya can veren toprağın rengidir. Kahve renginin en güzel tonlarından olan toprak rengi ruhunuz ile olduğu kadar teniniz ile de uyum içinde olacaktır. Bu yüzdendir ki toprak rengi abiye elbise davetlerde sıkça karşımıza çıkar. Işıltılı ve işlemeli kumaştan tasarlanmış toprak rengi elbise her zaman kaliteli ve zengin bir duruş sergileyecektir.

Toprak Rengi Kısa Kollu Payetli Uzun Abiye Elbise - Oleg Cassini

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.