sadsad x
asdasd

Blog

EVDE SÖZ VEYA NİŞAN ORGANİZASYONU YAPACAKLAR İÇİN TAVSİYELER

Bir biri için atan iki kalbin hayatların birleştirme süreçlerinde söz ve nişan törenleri büyük önem teşkil etmektedir. Evlilik öncesi birbirine bağlılığın temsili gibidir söz nişan törenleri. Aynı zamanda evlilik öncesi çiftlerin ve ailelerin bir birlerini daha yakından tanımaları için de güzel bir fırsattır. Bu yüzden çiftler kadar aileler içinde önemlidir söz ve nişan davetleri.

NİKAH İÇİN SAÇ MODELLERİ VE AKSESUAR ÖNERİLERİ

Bir ömür mutluluğa evet dediğimiz o muhteşem gün hatıralarımız da olduğu kadar fotoğraflarda da unutulmaz bir anı olarak yerini alacak. Ve eminiz sende o fotoğraflara bakarken ne kadar güzel gözüküyorum demek istersin. İster büyük bir düğün, istersen de ailen ve yakın dostların ile bir arada olduğun sade bir nikah töreni ile evlen, gelinliğin senin için çok önemli olacaktır; daha sonrada güzelliğine güzellik katacak saçların. Bazılarımız uzun saçlı, bazılarımız kısa, kıvırcık ya da düz ve hepimizin kendimizi iyi hissettiği bir saç modeli mutlaka vardır.

Kına Gecesi Geleneği İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Kına gecesini yüzlerce yıldır bir Türk geleneği olarak biliriz. Evlenmeden bir iki gün önce aileler ve dostlar bir araya gelir, geleneksel türküler söylenir, gelinin avcuna damadın serçe parmağına kına yakılır. Kınanın geçmişi ise binlerce yıl öncesine kadar gidiyor, Türkler ile bağlantısı ise İslam’dan önceye kadar dayanıyor.

Bahçede Yapılabilecek En Güzel Söz Ve Nişan Konsepti Fikirleri

En önemli günlerimizden biri olan söz ve nişanda nasıl bir konsept belirleyeceğiniz tamamen sizin zevk ve tarzınıza kalmış. Belki filmlerdeki gibi narin çiçekler ve tüller ile ahenk içinde bir nişan, eğlenceli ve rengarenk bir dünya yaratmak istiyorsunuz.

Nikah, Düğün İçin İç Mekan ve Dış Çekimlerde En Güzel Gelin ve Damat Pozları Nasıl Verilir?

Bir ömür hatırlayacağınız o büyülü günü ileride baktıkça ruhunuza sevgi dolduracak fotoğraflar ile daha eşsiz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Her çift, aşkını yıllar sonra bile baktığında ilk günki gibi bir aşkla hatırlayacakları bir düğün albümü olsun ister. Bazen düğün fotoğrafları için uygun mekan seçimimizi, bu pozları nasıl yakalayacağımızı ve nasıl poz vereceğimizi bilemeyiz ve sende herkes gibi bunu çekim öncesinde düşünmüş olabilirsin.

Her Mevsim Şık: Krem Rengi Abiye Elbiseler

Beyaza en yakın renklerin başında gelen krem rengi en açık pastel tonlardan biridir. Saflığın, temizliğin ve masumiyetin rengi gibidir. Yaz aylarındaki davetlere çok yakışan krem rengi elbiseler son dönemlerde gelinlerin gelinlik tercihleri arasına girdi. Yaz davetlerinin, kutlamaların en çok tercih edilen renklerinden olsa da aslında her mevsime yakışan bir renk. Yeni başlangıçları beyaz elbise ile karşılamak, yılbaşı ve doğum günlerinde krem rengi abiye tercih etmek çok hoş olacaktır.

Burçlara Göre Hangi Gelinlik Seçilmeli?

Hayatımızdaki bir çok şeye yön veren burçlarımız, giyim tarzımızı da büyük oranda etkiliyor. Giyim zevkimize de yansıyan burç özelliklerimiz tarzımızın belirlenmesinde de rol oynuyor. Bazen önemli günlerde giyeceğimiz kıyafete karar vermekte zorlanabiliriz. Özelliklede hayatımızın en mutlu gününde giyeceğimiz gelinliği seçmek, modele karar vermek zor olabilir. Peki bu süreçte burcunuzun size rehberlik etmesine ne dersiniz? Gelinlik seçiminde de burçlarımızdan etkilene biliyoruz. Ruh halimizi, kişiliğimiz etkileyen burçlarımız aynı zamanda görünüşümüzü de etkiliyor. Saç modelimizden, aksesuarlarımıza, ayakkabı seçiminden makyaj tarzımıza kadar burçlarımızın özelliğini taşıyoruz diyebiliriz. Peki burçlara göre gelinlik 2021 senesinde nasıl olacak merak ediyor musun? Hangi burç hangi gelinlik modeli tercih eder birlikte göz atmaya ne dersin? İşte o zaman sizler için hazırladığımız burçlar ve gelinlik modelleri yazımız.

Hafızalara Kazınacak En Popüler 8 Düğün Konsepti ve Teması

Herkes düğününün unutulmaz bir anı olmasını ister bunun için farklı düğün konseptleri belirleyebilir hem misafirlere hem de kendinize hep akıllarda kalacak anlar yaşatabilirsiniz.

Kahverenginin Tüm Tonlarında Abiye Şıklığı

Sizce de doğayı yansıtan renklerden biride kahve rengi ve tonları değil mi!! Özelliklede son baharın, kurumuş yaprakların, dalların ve doğaya can veren toprak ananın rengidir kahve rengi ve tonları. Peki sizde bej ve kahve renginin her tonuna aşık olanlardan mısınız!

Vintage Gelinlikte Zaman Tüneli: 50’lerden 90’lara Gelinlik Modelleri

Vintage gelinlik modelleri, geçmişten günümüze olan modellere yeni tarzların eklenmesiyle uyarlanan gelinlikler. Geçmişe ve sadeliğe duyulan özlemle beraber gelin adaylarının son dönemde en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında vintage tarzı gelinlikler var. Fransız dantel detayları, kendinden işlemeli kumaşlar, ipek saten gelinliklere bakıp dünyaca ünlü moda ikonlarının giydiği gelinliklere hayranlık duyuyor, kendi düğününü aynı romantizmde hayal ediyorsan ve geçmişten bugüne vintage gelinlikleri inceleyip bir tercih yapmak istiyorsan Oleg Cassini ‘nin hazırladığı nostaljik gelinlikler yazısını beraber inceleyelim.

1 2 3 4 .... 14 15 16
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.