Blog

Bugün Bizim Düğün Günümüzdü

Sebep ne olursa olsun, düğünü ertelemek ve o büyük gün için biraz daha beklemek zorunda kalmak, eminiz ki tüm çiftler için çok zor bir süreçtir. Aylar öncesinden belirlediğiniz düğün tarihinizin belki de farklı anlamları da vardı sizin için. Hatıralarda kalacak, hiç unutulmayacak bir tarih seçmiştiniz belki de…

Ertelenen Düğünleri Davetlilere Haber Verme Yöntemleri

Ne demişler, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok… Planladığımız birçok şey ön göremediğimiz şekilde iptal olabilir. Bu hiç istemeseniz de iptal etmek ya da ertelemek zorunda kaldığınız düğününüz de olabilir. Beklenmedik bir doğal afet, ailevi bir durum ya da herkesin izole olmasını gerektiren bir salgın, tüm düğünün iptaline ya da ertelenmesine sebep olabilir.

Kalabalıktan Uzak, Düğün Yapmadan Evlenmek İsteyenler İçin İpuçları

Evlenme kararından sonra çift olarak karar vermeniz gereken en önemli konu tabii ki nasıl bir konsept ile evleneceğiniz olacaktır. Bir tarafta gösterişli düğünler, bol bol davetliler diğer tarafta ise sade ve şık nikah törenleri… Belki de gözlerden ve tüm o kalabalıktan uzak, sadece bir çift olarak "mutluluğa evet" demek. Sizin tercihiniz bunlardan hangisi olacak? Seçiminiz hangisi olursa olsun en önemlisi o günün her anından keyif almanız olmalı.

Düğünü Ertelenen ya da İptal Edilenlere Özel Öneriler

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri de eminiz ki hayatınızın aşkı ile bir ömür mutluluğa, "evet" dediğiniz gün olacaktır. Ve bu güzel gün için herkesin hayalini kurduğu farklı kutlama tercihleri vardır. Bazı çiftler büyük bir düğün organizasyonu planlarken, bazı çiftler sadece çok yakın çevrelerinin katıldığı sade törenleri tercih edebilir. Bazı çiftler ise "aşk bize yeter" diyerek, sadece nikah şahitleri ile mutluğa evet diyebilir.

Denge ve Uyumun Sembolü Yeşil Tonlarındaki Abiyeler ve Doğa Konseptli Özel Davetler

Havaların hafif hafif ısınması, ilkbaharın gelişini müjdeliyor. Açan bahar dallarının mis kokulu çiçekleri, muhteşem görüntüleri ile başımızı döndürürken, havada romantizm rüzgarları estiriyorlar. Ve içimizdeki coşkunun yükseldiği şu günlerde, romantik ilkbahar davetleri hız kazanmaya başladı.

Abiye Gelinlikleri Kim, Hangi Konseptlerde Tercih Edebilir?

Beyaz, sadece gelinliğin rengi olarak düşünülse de beyaz renkli abiyeleri son dönemlerin davetlerinde çok sık görmeye başladık. Renginden dolayı abiye gelinlik olarak da adlandırabileceğimiz beyaz abiye gelinlik modelleri, uzun ve kısa formlardaki farklı tasarımlar ve kumaş çeşitliği ile karşımıza çıkmakta.

Sevgililer Günü'nde Romantik Bir Akşam Yemeğine Davetlisiniz!

14 Şubat, tüm dünyada "Aşkın Günü" olarak kutlanır. Romantizm kokan Sevgiler Günü, kalbi birbiri için çarpan herkese hitap etmektedir. Ve o özel günü daha anlamlı kılabilmek için sevgiline güzel sürprizler hazırlayabilirsin. Bunların başında tabii ki mum ışığında baş başa yiyeceğiniz, romantik bir akşam yemeği gelmekte.

2020 Düğün ve Nişan Konseptlerinde Rustik Temayı Sık Sık Göreceğiz

Yaz aylarındaki kadar yoğun olmasa da kış düğünleri de farklı konseptler ile devam etmekte. Ve son dönemlerde en çok tercih edilen konseptlerden biri de rustik temalı düğünler. Doğadan ilham alan dekorasyonların adeta köy düğünü havası kattığı rüstik düğünler oldukça romantik atmosfer yaratmakta.

Kısıtlı Bütçe ile Düğün Planlama

Kısıtlı bütçe ile de unutulmayacak bir düğün yapmanız mümkün ve sandığınız kadar da zor değil. Hadi gelin, düğün bütçesi nasıl yapılır, düğün masrafları nasıl azaltılabilir, birlikte bakalım.

Abiye Elbise Giyinirken İşinizi Kolaylaştıracak 5 Hayat Kurtarıcı Bilgi

İster düğün, ister nişan ya da mezuniyet töreni olsun; biz kadınlar, katılacağımız davetlerde kusursuz gözükmek isteriz. Ve bu tarz davetler için uzun ya da kısa, sade ya da gösterişli abiyeler tercih ederiz.

Gelin, abiye giyerken dikkat edilmesi gereken bazı konulara birlikte bakalım.

1 2 3 4 .... 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.