sadsad x
asdasd

Blog

Etkileyici Masa Düzenlemeleri

Düğün dekorasyonu denildiği zaman akla gelen ilk detay masa düzenlemesidir. Düğünün mevsim ve konseptine uygun olarak hazırlanacak etkileyici masa düzenlemeleri ile ikram edilecek birbirinden lezzetli yemekler de, şüphesiz konuklarınızın gözünü dolduracaktır.

Düğün Hazırlık Listesi ve Düğün Planlama

Sıra geldi en heyecanlı ve yoğun döneme yani düğün hazırlıklarına. Düğün hazırlıkları nasıl yapılır, düğün hazırlıklarına nasıl ve ne zaman başlamalıyım diye merak ediyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Evlenmeye bu yaz karar verdiniz ancak gelecek yaz düğün yapmayı planlıyorsanız düğününüzü en iyi şekilde organize etmek için bol bol vaktiniz var demektir. Eğer daha kısıtlı vaktiniz varsa bile doğru planlamayla kusursuz bir düğün organize edebilirsiniz.

Kış Aylarında Evleneceklere Yurt Dışı ve Yurt İçi Balayı Yerleri

Aşkınız, sevgiliniz, hatta en yakın arkadaşınız olan kişi ile gelecek için birlikte güzel hayaller kurdunuz ve işte o beklediğiniz an, evlenme teklifi ile geldi. Ve tabii ki tatlı telaşlar, heyecanlar, koşuşturmacalar o an itibari ile başlamış oldu. Söz ve nişan, düğün derken; bazen çok yoruldunuz, bazen çok eğlendiniz, bazen de strese girip kendinizi boşu boşuna üzdünüz. Ama işte her şey geride kaldı ve siz çift olarak baş başa bir tatili hak ettiniz.

Viola Chan İmzalı Görkemli Kaleidoscopic Dreams Defilesi

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, marka için çok özel bir Premium Line hazırladı. Chan’in birikimini ve kişisel dokunuşunu katarak oluşturduğu bu koleksiyonun ismi Kaleidoscopic Dreams.

Nil Ninat’ın Oleg Cassini Seçimleri

Şık bir davette göz kamaştırmak için kusursuz seçimlerinizi Oleg Cassini’den yapmaya ne dersiniz? Farklı tarzı ve duruşuyla blogger Nil Ninat’ın Oleg Cassini Seçimleri, şık bir davete hazırlanırken ilham alabileceğiniz detayları ön plana çıkarıyor. Yaz, kış mevsim fark ettirmeden giyebileceğiniz tasarımlara imza atan Viola Chan’in hazırladığı abiye elbiseler, her kadının hayallerini süsleyen modellerden sadece birkaçı. Oleg Cassini’de tüm abiye koleksiyonunu keşfetmek için geç kalmayın.

Fulya Sezen’in Oleg Cassini Seçimleri

Yılbaşı dönemi yaklaşırken kıyafet seçmek konusunda karar veremiyorsanız, Fulya Sezen’in Oleg Cassini seçimleri size ilham verebilir. 2017 Oleg Cassini koleksiyonu sizin için en özel tasarımlarıyla www.olegcassini.com.tr  ve Oleg Cassini mağazalarında yerini aldı.

Gamze Biran ile En Özel Gecenize Hazırlanın

Gecenin yıldızı olmayı kim istemez? Peki, en özel gecenize sevgili moda bloggerı Gamze Biran ile hazırlanmaya ne dersiniz? Gamze Biran’ın instagram hesabında başlayan yarışmamıza katılarak, en özel gecenize Gamze Biran ile hazırlanmak için hak kazanabilirsiniz. Yarışmamıza katılmadan önce yarışma koşullarımızı detaylı olarak okumanızı rica ederiz.

Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri

Düğün, nişan ve mezuniyet dönemi yaklaşırken kıyafet seçmek konusunda karar veremiyorsanız, Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri size ilham verebilir. 2016 Oleg Cassini koleksiyonu sizin için en özel tasarımlarıyla www.olegcassini.com.tr  ve Oleg Cassini mağazalarında yerini aldı.

OLEG CASSINI X NIL NINAT

Yazın son günlerinde, modaya yön veren, stiliyle konuşulan ünlü blogger Nil Ninat ile çarpıcı bir çekime imza attık. Ünlü blogger, Oleg Cassini’nin rüya gibi tasarımları arasından hangi modeli seçeceğine karar vermekte zorlandığını ve çekim şansını yakalamaktan çok keyif aldığını söylüyor. Ve şöyle devam ediyor; ”Dünya çapında bir marka olan Oleg Cassini, tasarımlarında sanki peri masallarında gibi insanlara kendilerini özel hissettiren çizgileri kullanarak vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Ayrıca abiye koleksiyonlarında ister düğün, ister kokteyl olsun, konsepte uygun her türlü tasarımı bulmak mümkün. Özel gecelerinizde Oleg Cassini mağazalarına bir göz atmadan kesinlikle karar vermemenizi öneririm. O gece dikkatleri üzerinize toplayacağınıza eminim.”

1 2 3 .... 16 17 18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.