sadsad x
asdasd

Blog

İLHAM VEREN KIŞ DÜĞÜNÜ FOTOĞRAFLARI

Düğün fotoğrafı, özellikle düğün hikâyesi her zaman hatırlamak istediğimiz o çok özel günümüzün elimizde kalan en önemli belgesi. Son yıllarda özellikle artış gösteren düğün fotoğrafçıları sayesinde çiftlerin en özel günleri ölümsüzleştiriliyor. 

Kış Düğünleri İçin Dekorasyonu Fikirleri

Günümüzde birçok çift evlenmek için genelde yaz mevsimini tercih etse de, aslında Kış mevsiminde evlenmenin avantajları düşündükçe oldukça mantıklı bir hal alıyor. Avantajlarıyla yeni evlenecek çiftlere göz kırpan sonbahar-kış düğünleri, bilindiğinin aksine, birçok avantajı beraberinde getiriyor.

Trend Düğün Dekorasyon Fikirleri

Evlilik yolunda ilerleyen her çift için hayatlarındaki en önemli günlerden biride nikah ve düğün günleri olacaktır ve o günün kusursuz olması çok önemlidir. Seneler sonra bile baktıkça yüzümüz gülümsetecek fotoğraflarda, nikah ve düğün mekanımızda önemli bir yer tutmakta.

Dünyanın Dört Bir Yanından İlginç Düğün Gelenekleri

Yazın gelmesi ile birlikte düğün sezonu açıldı. Ardı ardına gelen davetler arasında farklı kültürlerde yapılan düğün törenlerine katılacaklar için, dünyanın dört bir yanından ilginç düğün gelenekleri, uzun yıllardır süre gelen düğün törenlerine göz attık. Farklı kültürlere sahip ülkelerde katılmanız gereken düğün törenleri olursa, bazı detayları bilmekte yarar var diye düşündük.

Düğün Masası Dekorasyonu

Yeni evlenecek bir çift için en önemli gün düğün günüdür. Her şeyin kusursuz olması için geçen zamanda yapılan tüm araştırmalar, hayata geçecektir. Gelin ve damadın hazırlıklarından sonra davetlilerin bütün gün ya da gece boyunca yer alacakları düğün mekanı seçimi tamamlandıktan sonra, düğün organizasyonun en önemli aşamasına sıra gelir; düğün masası dekorasyonu!

Rengarenk Sisler Yeni Düğün Konsepti

Masal gibi bir düğün hayal ediyorsunuz ama işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Öncelikle karar vermeniz gereken konu düğününüzün konsepti. Fikirleriniz arasında yaz mevsiminde rengarenk bir düğün planı varsa, sizin için önereceğimiz rengarenk sisler yeni düğün konsepti seçiminiz için harika bir alternatif olacaktır.

İlham Alınacak Düğün Fotoğrafları

Düğün günü yaklaşırken evlenecek çiftler için ilham alınacak düğün fotoğrafları derlemesi yaptık. Aylar öncesinden yapılan araştırmalar sonucunda, mekan, fotoğrafçı hazırlıkları yapılıp, fotoğraflar için mekan seçimleri tamamlanıyor. Fotoğrafçı ve ekibinin yazdığı hikayeler sayesinde, “son yıllarda revaçta olan” hikayeli düğün fotoğrafları projesi ortaya çıkıyor. Çiftler, hazırlanan hikayelere göre mekanlara ve yanlarında kimlerin olacağına karar veriyor ve bu büyük günde en mükemmel fotoğraf karelerine imza atmaya sıra geliyor.

Etkileyici Masa Düzenlemeleri

Düğün dekorasyonu denildiği zaman akla gelen ilk detay masa düzenlemesidir. Düğünün mevsim ve konseptine uygun olarak hazırlanacak etkileyici masa düzenlemeleri ile ikram edilecek birbirinden lezzetli yemekler de, şüphesiz konuklarınızın gözünü dolduracaktır.

Düğün Hazırlık Listesi ve Düğün Planlama

Sıra geldi en heyecanlı ve yoğun döneme yani düğün hazırlıklarına. Düğün hazırlıkları nasıl yapılır, düğün hazırlıklarına nasıl ve ne zaman başlamalıyım diye merak ediyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Evlenmeye bu yaz karar verdiniz ancak gelecek yaz düğün yapmayı planlıyorsanız düğününüzü en iyi şekilde organize etmek için bol bol vaktiniz var demektir. Eğer daha kısıtlı vaktiniz varsa bile doğru planlamayla kusursuz bir düğün organize edebilirsiniz.

Kış Aylarında Evleneceklere Yurt Dışı ve Yurt İçi Balayı Yerleri

Aşkınız, sevgiliniz, hatta en yakın arkadaşınız olan kişi ile gelecek için birlikte güzel hayaller kurdunuz ve işte o beklediğiniz an, evlenme teklifi ile geldi. Ve tabii ki tatlı telaşlar, heyecanlar, koşuşturmacalar o an itibari ile başlamış oldu. Söz ve nişan, düğün derken; bazen çok yoruldunuz, bazen çok eğlendiniz, bazen de strese girip kendinizi boşu boşuna üzdünüz. Ama işte her şey geride kaldı ve siz çift olarak baş başa bir tatili hak ettiniz.

1 2 3 .... 13 14 15 16
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.