sadsad x
asdasd

Blog

Aşk Mesafe Tanımaz

Bu yazımızda romantik çiftimiz Kübra&Serkan’ın mesafe tanımayan aşk hikayesini ve Alfa Beta tasarımı nişan elbisesi içerisinde büyüleyici görünen Kübra’nın birbirinden etkileyici fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bekarlığa Veda Partisine Hazırlanıyoruz

Son yıllarda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan en eğlenceli organizasyonlardan biri de bekarlığa veda partileridir. Gelin adaylarının gönlünü fetheden bekarlığa veda partileri, evlilik öncesi akıllarda kalan en güzel etkinliklerden biri! Üstelik düğünden birkaç hafta önce, stres atmak, eğlenmek ve rahatlamak için de oldukça ideal bir konsept.

Ünlü Kadınların Gelinliklerinden İlham Alın

Son dönemde sinema, müzik ve moda dünyasından sırasıyla evlenen ünlü kadınlar, gelin adaylarına gelinlik seçimleriyle ilham veriyor. Sezonun en trend gelinlikleriyle kusursuz görünen ünlü kadınların gelinliklerinden ilham alın en güzel modelleri şimdi Oleg Cassini koleksiyonunda keşfedin! Sonsuza kadar mutlu yaşayacağınız en güzel günlere adım adım yaklaşırken masal prensesleri kadar mükemmel görünmek için şimdi seçim yapmanın tam zamanı.

Renkli Gelinliklerden İlham Alın

BGelinliğin tarihçesine baktığımızda gelinlik renkleri ve modelleri ülkelere, ırklara ve geleneklere göre hep farklılık göstermiştir. En yaygın olan gelenek ise çok geçmişte kadınların renkli bayramlık kıyafetleri ile evlenmesiymiş. İlerleyen zamanda beyazın masum ve saf duruşu, renk olarak tercih edilmeye başlamış.

Filmlerdeki Görkemli Gelinlikler

Evlilik hazırlığı yaparken izleyeceğiniz birçok film var. Günümüzde konseptleriyle birer masala ve film sahnesine dönüşen düğün törenleri için tercih edilen gelinlik modelleri, genellikle dönem filmlerinden ilham alınarak hazırlanıyor. Sinema tarihinin en önemli yapıtları için hazırlanan gelinlik modelleri, moda dünyasının hatırı sayılır tasarımcılarının ellerinden çıkıyor. Görkemli duruşları ve kusursuz görünümleriyle filmlerdeki görkemli gelinlikler belki de sizin konsept düğününüz için ilhamınız olabilir…

YÜZ ŞEKLİNE GÖRE HANGİ DUVAK MODELİNİ TERCİH ETMELİSİN?

Duvak, gelinliği tamamlayan en önemli gelin aksesuarlarının başında gelir. Son dönemlerde şapka ve taçlarla tamamlanmış gelin saçı modellerini çok sık görüyor olsak da duvaklar, gelin adaylarının her zaman vazgeçilmezi olmuştur.

Filmlerdeki Efsane Gelinlikler

Evlilik hazırlıkları yaparken izleyebileceğiniz birçok film var. Ancak, son dönemde özellikle düğün sahnelerinde seçilen gelinliklerle ikonik filmler arasına giren yapımlar, gelinlik seçiminde belirleyici olmaya aday gösteriliyor. Gelinlik modelinden, saç aksesuarlarına, ayakkabıdan, duvak seçimine kadar çeşitli detaylarla yepyeni fikirler edinmenizi sağlayacak, filmlerdeki efsane gelinlikleri sizin için inceledik…

NİKAH ŞAPKASI VE VUALET MODELLERİ

Bir gelinliği tamamlayan en önemli aksesuar duvaktır ve bu yüzden duvaksız gelin olmaz sözü herkes tarafından bilinir. Ama aslında duvak yerine kullanılabilecek farklı aksesuarlarda geçmişte ve günümüzde hep çok moda olmuştur. Aslında minik bir duvağı andıran bu aksesuarlar biraz daha farklı yada abartısız olmayı seven gelin adayları tarafından daha çok tercih edilir.

Gösterişli Duvak Modelleri

Bir gelin adayı için en önemli aksesuar gelinliği ile uyum sağlayacak kusursuz bir duvaktır. Dantel işlemeli, saten ya da tül kullanılarak hazırlanan duvak modelleri, gelinliğinizle bütünleşerek mükemmel görünmenizi sağlar.

Damat Yaka Çiçeği

Damat adaylarının düğün gününde şıklığını tamamlayan en renkli aksesuarları kuşkusuz yaka çiçekleri. Gelinin çiçekleriyle uyum içinde hazırlanan yaka çiçekleri son dönemde özellikle düğün fotoğrafları arasında ne dikkat çeken detaylardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Damatların taktığı yaka çiçeği, geçmişi Ortaçağ’a dayanan bir gelenektir aslında. Ortaçağ’da savaşa giden erkekler, evdeki eşlerinin topladığı ya da sakladıkları gelinlik çiçeklerinden bir parça alıp zırhlarına eklerler. Bu çiçekler onların hem koruyucusu hem de sonsuz aşklarının bir göstergesidir. Siz de sonsuz aşkınızı küçük bir detayla tarif etmek isterseniz, sizin için seçtiğimiz damat yaka çiçeği örneklerinden ilham alabilirsiniz.

1 2 3 .... 13 14 15 16 17 18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.