Blog

Rengarenk Sisler Yeni Düğün Konsepti

Masal gibi bir düğün hayal ediyorsunuz ama işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Öncelikle karar vermeniz gereken konu düğününüzün konsepti. Fikirleriniz arasında yaz mevsiminde rengarenk bir düğün planı varsa, sizin için önereceğimiz rengarenk sisler yeni düğün konsepti seçiminiz için harika bir alternatif olacaktır.

İlham Alınacak Düğün Fotoğrafları

Düğün günü yaklaşırken evlenecek çiftler için ilham alınacak düğün fotoğrafları derlemesi yaptık. Aylar öncesinden yapılan araştırmalar sonucunda, mekan, fotoğrafçı hazırlıkları yapılıp, fotoğraflar için mekan seçimleri tamamlanıyor. Fotoğrafçı ve ekibinin yazdığı hikayeler sayesinde, “son yıllarda revaçta olan” hikayeli düğün fotoğrafları projesi ortaya çıkıyor. Çiftler, hazırlanan hikayelere göre mekanlara ve yanlarında kimlerin olacağına karar veriyor ve bu büyük günde en mükemmel fotoğraf karelerine imza atmaya sıra geliyor.

Etkileyici Masa Düzenlemeleri

Düğün dekorasyonu denildiği zaman akla gelen ilk detay masa düzenlemesidir. Düğünün mevsim ve konseptine uygun olarak hazırlanacak etkileyici masa düzenlemeleri ile ikram edilecek birbirinden lezzetli yemekler de, şüphesiz konuklarınızın gözünü dolduracaktır.

Düğün Hazırlıkları Başlasın

Devir, Do It Yourself yani “Kendi İşini Kendin Yap” devri. Şimdi en tatlı heyecanı paylaşma zamanı, düğün hazırlıkları başlasın! Size vereceğimiz birbirinden şahane fikirlerle hem düğün bütçenizi kontrol altına alabilir, hem de kendi düğün hazırlıklarınızı kendi dokunuşlarınızla özel kılabilirsiniz.

Kış Aylarında Evleneceklere Yurt Dışı ve Yurt İçi Balayı Yerleri

Aşkınız, sevgiliniz, hatta en yakın arkadaşınız olan kişi ile gelecek için birlikte güzel hayaller kurdunuz ve işte o beklediğiniz an, evlenme teklifi ile geldi. Ve tabii ki tatlı telaşlar, heyecanlar, koşuşturmacalar o an itibari ile başlamış oldu. Söz ve nişan, düğün derken; bazen çok yoruldunuz, bazen çok eğlendiniz, bazen de strese girip kendinizi boşu boşuna üzdünüz. Ama işte her şey geride kaldı ve siz çift olarak baş başa bir tatili hak ettiniz.

Viola Chan İmzalı Görkemli Kaleidoscopic Dreams Defilesi

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, marka için çok özel bir Premium Line hazırladı. Chan’in birikimini ve kişisel dokunuşunu katarak oluşturduğu bu koleksiyonun ismi Kaleidoscopic Dreams.

Nil Ninat’ın Oleg Cassini Seçimleri

Şık bir davette göz kamaştırmak için kusursuz seçimlerinizi Oleg Cassini’den yapmaya ne dersiniz? Farklı tarzı ve duruşuyla blogger Nil Ninat’ın Oleg Cassini Seçimleri, şık bir davete hazırlanırken ilham alabileceğiniz detayları ön plana çıkarıyor. Yaz, kış mevsim fark ettirmeden giyebileceğiniz tasarımlara imza atan Viola Chan’in hazırladığı abiye elbiseler, her kadının hayallerini süsleyen modellerden sadece birkaçı. Oleg Cassini’de tüm abiye koleksiyonunu keşfetmek için geç kalmayın.

Gamze Biran’ın Oleg Cassini Seçimleri

Özel bir geceye Oleg Cassini ile hazırlanmaya ne dersiniz? Moda bloggerları arasında seçimleriyle takipçilerine öncülük yapan sevgili Gamze Biran ile bir araya gelerek, yaz ve sonbaharda düğün ya da nişan gibi özel gecelere hazırlanırken hangi seçimleri yapmalısınız, hangi Oleg Cassini elbise ile daha şık görünebiliriz, Gamze’nin seçimleriyle karar verebilirsiniz. Oleg Cassini koleksiyonundan en özel üç elbiseyi seçerek, takipçileriyle paylaşan Gamze Biran’dan ilham almaya ne dersiniz?

Fulya Sezen’in Oleg Cassini Seçimleri

Yılbaşı dönemi yaklaşırken kıyafet seçmek konusunda karar veremiyorsanız, Fulya Sezen’in Oleg Cassini seçimleri size ilham verebilir. 2017 Oleg Cassini koleksiyonu sizin için en özel tasarımlarıyla www.olegcassini.com.tr  ve Oleg Cassini mağazalarında yerini aldı.

Gamze Biran’ın Seçimleriyle Gecenin Yıldızı Olun

Özel bir geceye Oleg Cassini ile hazırlanmaya ne dersiniz? Moda bloggerları arasında seçimleriyle takipçilerine öncülük yapan sevgili Gamze Biran ile bir araya gelerek, keyifli bir yarışma düzenledik. Instagram kanalımızda gerçekleşen yarışmamızın sonucunda kazanan takipçimiz sevgili İremnur Şenel ile Oleg Cassini Metro City AVM mağazasında buluşarak, en özel gecelerden birinde şıklığını tamamlayacak en özel elbiseyi seçtik.

1 2 3 .... 12 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.