sadsad x
asdasd

Blog

Gelinlik Aksesuarı Seçiminde Yardımcı Olacak Tüyolar

Düğün günü yaklaşırken heyecanın dorukta olduğunu biliyoruz. Gelinlik seçimini tamamladıysanız şimdi sıra güzelliğiniz tamlayacak detaylarda.  Konsepte ve gelinliğinize uygun seçeceğiniz gelinlik aksesuarları ile göz alıcı olmaya hazır olun.

Modern Zaman Masalı

Düşlerinizi gerçekleştirmek artık hiç zor değil. Oleg Cassini modern zaman masalı yazıyor ve zarafeti ile göz kamaştıracak gelinler için aşk kokan tasarımlarıyla yeni sezon hazırlanıyor! Gelinliğinizle herkesi büyülemek ve kendi modern zaman masalınızı yazmak için şimdi Oleg Cassini 2016 gelinlik koleksiyonundan kendinize en uygun modeli seçme zamanı.

Gelinin En Özel Aksesuarı Gelin Çiçeği Nasıl Olmalı?

Hayatınızın en özel günü için hazırlıklar devam ediyor. Gelinliğiniz, ayakkabılarınız, saç aksesuarlarınız tamam, şimdi gelinliğinizi tamamlayacak gelin çiçeği seçimi zamanı! Gelinliğinize ve konsepte uygun gelin çiçeği nasıl olmalı, büyük gelin çiçeği ya da minik tomurcuk gelin çiçeği arasından hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsız olabilirisiniz. Düğün, parti ve hayal ettiğiniz fotoğraf çekimine uygun konseptte seçeceğiniz gelin çiçeğiniz ile harika görünebilirsiniz. Tabii, size eşlik edecek müstakbel eşinizin yaka çiçeği ve damadın sağdıçları için seçilecek yaka çiçekleriyle birlikte, nedimelerinizin taşıyacağı çiçekte bir uyum içinde olmalı. Ayrıca gelin çiçeği ve ayakkabı uyumu dikkat edilmesi gereken detaylardan beri.

Damatların En Özel Günü

Damatların en özel günü hazırlıkları nasıl başlıyor? Detaylarla tarzını yansıtmak isteyen damat adayları smokin ya da fraklarını kol düğmeleri, kravat iğneleri ve papyonları ile tamamlayarak şık bir bütün oluşturuyor.

Taze Gelin Çiçeği Kurutma Yöntemleri

Gelin buketiniz taze çiçeklerden oluşuyorsa, düğün sonrasında onu kurutmak ve hatıra olarak saklamak isteyebilirsiniz. Gelin çiçeğini hızlı bir şekilde kurutabilmek için sıcak ve kuru bir ortam gerekir. Öncelikle çiçeği nemli ortamdan uzak tutmak ve çiçeğin nemini almak önemlidir.

Gelinlik Nasıl Saklanır ve Gelinlik Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Gelinliğinizi satın aldıktan sonra düğün gününe kadar nasıl saklamanız gerekir? Gelinliğinizi düğün gününden sonra çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza kadar ilk günkü gibi saklamanın püf noktaları nelerdir?

DÜNYANIN EN GÜZEL GELİNLİKLERİ: 2020'DE EN SEVİLEN GELİNLİKLER VE TARİHTE EN ÇOK SEVİLMİŞ GELİNLİK MODELLERİ

Her gelin adayı kendisi için en güzel gelinlik modelini arar ve ister. Bazılarımızın hayalinde dünyanın en kabarık gelinliği varken, bazı gelin adayları en sade gelinlik modelleri üzerinde arayışlarını yoğunlaştırırlar. Bu aramalar sırasında, kraliyet gelinlerinden, Hollywood yıldızlarına kadar ünlülerin gelinlik modelleri her zaman ilham kaynağımız olmuştur.

Modern Gelinlerin 10 Makyaj Kuralı

Düğün gününüzde bütün gelin adayları güzel, hatta mükemmel görünmek ister. Bazen güzel görünmeye çalışırken hatalar yaptığımızda olur. Ancak, en özel günümüzde hataları en aza indirmek için uygulayabileceğimiz kuralları göz önünde bulundurursanız, aynalara bakmaktan asla pişman olmazsınız.

Saç Modelinizle Herkesi Büyüleyin

Düğün sezonu yaklaşıyor. Bahar ve yaz sezonundan düğün yapacak olan gelin adayları şimdiden hazırlıklarına başladı. Gelinlik seçimini tamamlayan gelinler için şimdi sıra, düğün konseptine ve gelinlik modeline uygun olan saç modelini seçmeye geldi. Önerilerimizden ilham alın, düğün gününüzde saç modelinizle herkesi büyüleyin!

Oleg Cassini 2017 New York Bridal Week

Oleg Cassini’nin 2017 Gelinlik Koleksiyonu ilk kez, New York Bridal Week katılımcılarıyla buluştu. Yeni koleksiyon romantik ve ışıltılı modellerle göz doldurdu. Kalp yakalar ve dantel işlemeler gibi klasik detayların güncel yorumlarını içeren koleksiyonda, boncuk ve kristallerle oluşturulan el işi süslemeler dikkat çekti.

1 2 3 .... 12 13 14 15 16
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.