sadsad x
asdasd

Blog

Romantik Bir Aşkın Keyifli Hikayesi

Melike Hanım ve Onur Bey, 6 yıllık romantik bir ilişkinin ardından evlenmeye karar vermiş. Melike Hanım’ın hiç beklemediği bir anda gelen evlilik teklifi, romantik bir aşkın keyifli hikayesine eşlik etmiş. Gelinlik seçiminden, düğün detaylarına, damatlıktan, balayı programlarına kadar, yaz döneminde evlenecek çiftlere ilham olan Melike ve Onur, keyifli geçirdikleri tüm düğün sürecini sizlerle paylaşıyor.

Romantik Bir Aşk Hikayesi

Her aşk sonsuz bir mutluluğu hak eder. Esra & Ömer Özilhan çifti, keyifle başlayan evlilik süreçlerini, balayı için seçtikleri rotaları ve düğün fotoğraflarının çekimi için seçtikleri romantik durak araba müzesi hikayesini bizlerle paylaştı. Düğün gününün her detayıyla birebir ilgilenen Özilhan çitfinin düğün hikayesi sizlere de ilham verebilir...

Masallar Diyarı Prag’ta Yazılan Unutulmaz Bir Hikaye

Her evlilik teklifi bir masal gibi anlatacak binlerce anı biriktirir. Masallar diyarı Prag’ta yazılan unutulmaz bir hikaye ‘ye imza atan Belgin ve Ömer çifti, sonbahar renklerinin etkisinde romantik bir düğünle evlendiler. #OlegCassiniGelinleri’nden Belgin Hanım ve eşi Ömer Bey, yeni evlenecek çiftlere ilham olması için Sapanca’da yapılan düğünlerinden en güzel fotoğrafları bizlerle paylaştı.

Paris’ten İtalya’ya Romantik Bir Aşk Hikayesi

Paris’ten İtalya’ya uzanan romantik bir aşk hikayesine tanıklık etmek ister misiniz? #OlegCassiniGelinleri’nden Yasemin Hanım’n Serkan Bey ile romantik tatil lokasyonlarından ve tüm enerjilerini yansıttıkları keyifli Büyükada çekiminden ilham alabilirsiniz.

Dünyanın Diğer Ucunda Başlayan Bir Aşk Hikayesi

Oleg Cassini Gelinleri’nden Cansın Hanım’ın, eşi Erkan Bey ile hikayesi dünyanın diğer bir ucunda Avusturalya’da başlıyor. Ortak olarak bulundukları  bu ülkede kısa bir süre içerisinde evlilik kararı alan çiftimiz aşkı birbirlerini ilk gördükleri anda başlamış. Fotoğrafçı Emel Varol’un objektifine poz veren çiftimiz, bahar ve yaz aylarında evlenecek tüm çiftlere ilham veriyor.

Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi

Eylül ve Kutay Gündüz çifti, kendi hikayelerini zamanı akışına bırakarak yazan bir çift. İstanbul’dan başlayarak Bodrum’da evlilik teklifiyle sonuçlanan mutlu yıllarından ardından yeni hayatlarına başlamadan önce düğün fotoğrafçısı Nihal Ceylan’ın objektifine rengarenk pozlar verirken, birlikte geçirecekleri en güzel yıllarda geriye dönüp baktıklarında kusursuz anılara imza atmış olacaklar. Eylül Hanım’ın kendi zevkine uygun detaylarla mükemmel bir uyum sağlayan Oleg Cassini gelinliğimiz harika bir Oleg Cassini Gelinimizi Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi’yle sizinle buluşturmamızı sağlıyor.

SENSİZ OLMAZ

Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza biri çıkar ve bütün umutsuzluklarınızı alıp götürür. Beş sene önce ‘sensiz olmaz’ diyerek işte böyle başladı bu hikaye…

Sürpriz Bir Teklif ile Yeni Hayata Merhaba

İstanbul’da başlayarak, İzmir’de sürpriz bir teklif ile evliliğe adım atan Ayşe & Mustafa Sancar çifti, romantik hikayelerini bizimle paylaştı. Ayşe Hanım’ın Oleg Cassini koleksiyonundan seçtiği gelinliğini hayallerini süsleyen en özel gelinlik olmuş. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Romantik Bir Aşka “Evet”

Volkan Bey’in eşi Hülya Hanımdan romantik bir aşka “evet”. Düğün hazırlıkları, gelinlik ve damatlık seçimi derken, birliktelik süresince geçen zaman aklınızdan bir film şeridi gibi geçip, gider. Tanıştığınız gün, ilk karşılaşmanız ve evlilik için ilk adımın atılacağı o mükemmel gün. Evlilik teklifinin ardından başlayan tatlı koşturma sevgili Oleg Cassini Gelini Hülya Hanım ve eşi Volkan Bey’in de hayatını renklendirmiş.

Deniz Temalı Romantik Bir Nişan Töreni

Bu yazımızda birbirini küçüklükten beri tanıyan, romantik çiftimiz Aysun&Emre’nin aşk hikayesini sizlerle paylaşıyor, deniz temalı nişan törenlerine konuk oluyoruz. Oleg Cassini nişan elbisesi içerisinde büyüleyici görünen Aysun’un birbirinden etkileyici fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz.

1 2 3 .... 12 13 14 15 16 17 18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.