sadsad x
asdasd

Blog

Dolunay Dizisi Nazlı’nın Oleg Cassini Gelinliği

Dolunay dizisinin 16. yeni bölümüne Ferit (Can Yaman) ile evlenen Nazlı’nın (Özge Can Gürel) gelinliği damgasını vurdu. Romantik çağa bir dönüş çağrısı niteliğindeki, dantel ve tüllerin işlemeleriyle ön plana çıktığı Viola Chan imzalı Oleg Cassini elbise, gelinlik olarak kullanılarak, farklı bir duruş sergiledi. Gelinliği tamamlayan çiçeklerle hazırlanan Oleg Cassini saç tacı da, prensesler gibi görünmek isteyen ve Özge Can Gürel’den ilham almak isteyen gelin adaylarının seçimleri arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Viola Chan’in Kusursuz Gelinlik ve Elbiseleri

Oleg Cassini gelinleri bu sezon, Viola Chan imzalı Premium Line’da yer alan görkemli tasarımlarla, hayatlarının en özel gününü tam anlamıyla unutulmaz kılacak bir koleksiyona imza attı. Kaleidoscopic Dreams isimli koleksiyonda yer alan modeller, kraliyet düğünlerine ve en özel gecelere yakışacak derecede görkemli, feminen ve asil. Viola Chan, baştan ayağa bezemeleriyle dikkat çeken tasarımlara çağdaş dokunuşlar yaparak, zamansız bir tarz yakalamış oldu. Cesur dekolteleri, kabarık etekleri ve detaylardaki özenle, bu gelinliklerin her biri adeta büyüleyici birer sanat eseriydi. Viola Chan’in Kusursuz Gelinlik ve Elbiseleri bu sezona damgasını vuran koleksiyonlar arasında ilk sıralarda yerini aldı.

Düğün Filmlerindeki Gelin Saçı Modelleri

Düğün günü yaklaşırken her gelin adayının öncelikli yapması gerekenler listesi vardır. En özel gününde güzelliğinden ödün vermek istemeyen gelin adayları, son yıllarda sosyal medyanın bizlere sunduğu tüm imkanları da değerlendirerek yapmaya başlıyor. Gelinlik seçiminden sonra en önemli sırada yer alan saç ve makyaj modeli seçimi, filmlerden, dergilere, dizilerden, ünlü düğünlerine ve arkadaşlarla, kuaförlerin önerilerine kadar uzayan bir süreç oluyor. Sizin düğün fimlerindeki gelin saçı modelleri arasından seçiminiz hangisi olacak?

2017 Damat Modası ve Trendleri

2017 yılında damatlar daha modern ve kişiselleştirilmiş detaylarla düğün organizasyonlarında farklılık yaratacak. Yeni sezonda gerçekçilikten uzaklaşmayan, minimalist, sade ama iddialı detaylar, damat adayları için 2017 damat modası ve trendleri arasında yer alacak. Damatlıktan kol düğmesi, papyon ve yaka çiçeğine kadar 2017 damat modası ve trendlerini yansıtan tüm detayları sizler için inceledik. Gelinin yanında sönük kalmak istemeyen damat adayları için “çabasız şıklık” noktalarına dikkat çekiyoruz. 

En Yakın Arkadaşının Düğününde ve Diğer Özel Günlerinde Nasıl Giyinmelisin?

En yakın arkadaşınız gelin oluyorsa ve siz de onunla tüm hazırlık aşamalarında aynı heyecanı paylaşıyorsanız, gelinden sonra en güzel olma hakkını siz elde ediyorsunuz.

Sonbahara Yakışan Bir Aşk Hikayesi

Sonbaharın en güzel günleri bitiyor olsa da, Sonbahara yakışan bir aşk hikayesi ile Oleg Cassini gelinlerinden sevgili Mücella ve eşi Arda’nın aşk hikayesine tanıklık ediyoruz. Keyifli bir yürüyüş esnasında gelen evlilik teklifi, sade, rahat ve şık bir düğün töreni, bolca eğlence ile harmanlanıyor. Enerji dolu fotoğraflarıyla yeni evlenecek çiftlere ilham veren sevgili çiftimiz, romantik düğün detaylarını bizlerle paylaşıyor. 

Tutkuyla Başlayan Bir Aşk Hikayesi

Bizim çok uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Bu süre zarfında birbirimizi tanıyıp bize “evleneceğim kişi bu!” dedirten duygularımızdan sonra ilişkimizi evlilik boyutuna taşımaya karar verdik. Bunu aslında çok daha erken fark etsek de yaşımızın da olgunlaşmasını bekledik ve tanıştıktan 6 yıl sonra evlendik.

Romantik Bir Aşk Masalına Tanıklık Edin

Her aşk sonsuz mutluluğu hak eder. Yeşim Hanım ve Çağatay Bey’in aşk hikayesi tanışmalarının birinci yılını doldurmadan evlilik ile taçlanıyor. Romantik ve beklenmedik bir anda gelen evlilik teklifiyle birlikte şekillenmeye başlayan düğün hikayesinden ilham alırken, romantik bir aşk masalına tanıklık edin!

Romantik Bir Aşk Hikayesinde Mutlu Son

Tanju Hanım ve Sermet Bey romantik bir hikayesinde mutlu son yazan çiftler arasında yer alıyor. Bir yıllık ilişkilerinin sonunda evlenmeye karar veren Tanju ve Sermet çifti, tüm detaylarıyla birebir ilgilendikleri, tüm sevdiklerinin bir arada olduğu eğlenceli bir düğünle hayatlarını birleştiriyor. Düğün detaylarını da en keyifli zamanlarını yeniden hatırlayarak yeni evlenecek çiftler ile paylaşıyor.

Doğa İle İç İçe Bir Düğün Hikayesi

Bilge Hanım ve Güney Bey, bahar günlerinde keyifli bir kır düğünü ile evlenmeye karar verdiklerinde hazırlıklar hızlıca yapılmış. Rengarenk ve romantik bir düğün ile evlenen çift, Bodrum’da keyifli bir programı ile yoğun geçen düğün sürecini tamamlamış.

1 2 3 .... 11 12 13 14 15 16 17 18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.