Blog

Filmlerdeki Efsane Gelinlikler

Evlilik hazırlıkları yaparken izleyebileceğiniz birçok film var. Ancak, son dönemde özellikle düğün sahnelerinde seçilen gelinliklerle ikonik filmler arasına giren yapımlar, gelinlik seçiminde belirleyici olmaya aday gösteriliyor. Gelinlik modelinden, saç aksesuarlarına, ayakkabıdan, duvak seçimine kadar çeşitli detaylarla yepyeni fikirler edinmenizi sağlayacak, filmlerdeki efsane gelinlikleri sizin için inceledik…

Nikah Şapkası “Vualet”

Gelinliği tamamlamak için  duvağın vazgeçilmez olduğu bir gerçektir. Dantel işlemeli uzun ya da kısa duvak modelleri modanın tüm dönemlerinde gelinlerin vazgeçilmez aksesuarı olmuştur. Ancak, son dönemde duvak kullanmak istemeyen, biraz daha orijinallik arıyorum diyen gelin adaylarının tercihi nam-ı diğer “Nikah Şapkası” Vualet oluyor.

Gösterişli Duvak Modelleri

Bir gelin adayı için en önemli aksesuar gelinliği ile uyum sağlayacak kusursuz bir duvaktır. Dantel işlemeli, saten ya da tül kullanılarak hazırlanan duvak modelleri, gelinliğinizle bütünleşerek mükemmel görünmenizi sağlar.

Damat Yaka Çiçeği

Damat adaylarının düğün gününde şıklığını tamamlayan en renkli aksesuarları kuşkusuz yaka çiçekleri. Gelinin çiçekleriyle uyum içinde hazırlanan yaka çiçekleri son dönemde özellikle düğün fotoğrafları arasında ne dikkat çeken detaylardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Damatların taktığı yaka çiçeği, geçmişi Ortaçağ’a dayanan bir gelenektir aslında. Ortaçağ’da savaşa giden erkekler, evdeki eşlerinin topladığı ya da sakladıkları gelinlik çiçeklerinden bir parça alıp zırhlarına eklerler. Bu çiçekler onların hem koruyucusu hem de sonsuz aşklarının bir göstergesidir. Siz de sonsuz aşkınızı küçük bir detayla tarif etmek isterseniz, sizin için seçtiğimiz damat yaka çiçeği örneklerinden ilham alabilirsiniz.

En Beğenilen Renkli Duvak Modelleri

Bir gelinin gelinliğini tamamladığı en önemli aksesuarları arasında ilk sırada duvak gelir. Asırlar öncesine dayanan tarihçesiyle duvak kullanımı, günümüzde çok daha modern detaylarla gelinlerin beğenisine sunulmaktadır.

Beyaz Kına Dövme

Gelinler için düğün gününde farklı olmak, gözlerin hep üzerinde olması en önemlisidir. Son zamanlarda özellikle kınalarda ve düğünlerde kullanılan beyaz kına dövme, sezonun yeni modası olarak gösteriliyor. Beyaz kına dövme gelinler için, farklı olmak isteyen gelin adayları için ilk sırada yer alıyor.

Gelinlik Kesimine ve Düğün Konseptine Uygun Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Size en çok yakışan gelinliği buldunuz, gelinliğiniz ile bütünleşen tüm aksesuarlarınız hazır. Şimdi sıra gelin ayakkabısı seçiminde. Gelinlik seçimi kadar önemli olan bir başka detayda gelinliğin altına giyilen ayakkabılar oluyor.

Gelinlik Aksesuarı Seçiminde Yardımcı Olacak Tüyolar

Düğün günü yaklaşırken heyecanın dorukta olduğunu biliyoruz. Gelinlik seçimini tamamladıysanız şimdi sıra güzelliğiniz tamlayacak detaylarda.  Konsepte ve gelinliğinize uygun seçeceğiniz gelinlik aksesuarları ile göz alıcı olmaya hazır olun.

Modern Zaman Masalı

Düşlerinizi gerçekleştirmek artık hiç zor değil. Oleg Cassini modern zaman masalı yazıyor ve zarafeti ile göz kamaştıracak gelinler için aşk kokan tasarımlarıyla yeni sezon hazırlanıyor! Gelinliğinizle herkesi büyülemek ve kendi modern zaman masalınızı yazmak için şimdi Oleg Cassini 2016 gelinlik koleksiyonundan kendinize en uygun modeli seçme zamanı.

Gelinin En Özel Aksesuarı Gelin Çiçeği Nasıl Olmalı?

Hayatınızın en özel günü için hazırlıklar devam ediyor. Gelinliğiniz, ayakkabılarınız, saç aksesuarlarınız tamam, şimdi gelinliğinizi tamamlayacak gelin çiçeği seçimi zamanı! Gelinliğinize ve konsepte uygun gelin çiçeği nasıl olmalı, büyük gelin çiçeği ya da minik tomurcuk gelin çiçeği arasından hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsız olabilirisiniz. Düğün, parti ve hayal ettiğiniz fotoğraf çekimine uygun konseptte seçeceğiniz gelin çiçeğiniz ile harika görünebilirsiniz. Tabii, size eşlik edecek müstakbel eşinizin yaka çiçeği ve damadın sağdıçları için seçilecek yaka çiçekleriyle birlikte, nedimelerinizin taşıyacağı çiçekte bir uyum içinde olmalı. Ayrıca gelin çiçeği ve ayakkabı uyumu dikkat edilmesi gereken detaylardan beri.

1 2 3 .... 9 10 11 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.