x
Düğün ve Kına Gecesinde Nedime Olacak Gelinin Yakın Arkadaşlarına Özel Tüyolar 2019
En özel gününüzde tüm sevdiğiniz insanlar unutulmaz anlarınızı paylaşmak için sizinle olacak ancak tüm tatlı düğün hazırlık sürecinde size eşlik edecek nedimelerinizin yanınızda olması size ayrı bir güven katacaktır.
Devamını okuyunuz...
Gelin Saçlarında Öne Çıkan Trendler 2019

Bir gelinin mükemmel görünmesini sağlayan unsurlardan biri, gelinliği olduğu kadar tercih edeceği saç modelidir de. Düğün konseptiniz ve gelinliğiniz ile bir bütün oluşturması gereken gelin saçı ve gelin saçı aksesuarları seçimi önemli bir detaydır.

Devamını okuyunuz...
Evden Çıkış Elbisesi ve Düğün Sonrası After Party Elbisesi

Söz, nişan, kına derken düğün gününüze sayılı günler kaldı. Tatlı telaşların ve hazırlıkların yavaş yavaş bitmek üzere olduğu bu süreçte hayalinizdeki gelinliğiniz hazır. Peki evden çıkış elbisesi ya da diğer adı ile gelin alma kıyafeti hazır mı?

Devamını okuyunuz...
MEZUNİYET HAZIRLIKLARI: MEZUNİYET SAÇI VE MAKYAJI NASIL OLMALI?

Dersler, sınavlar derken yoğun ve stresli bir eğitim yılının da sonuna gelinmekte ve tabii ki mezuniyet hazırlıkları da başlamış durumda. Özellikle mezun olacak tüm genç kızlarımız tatlı bir telaş ve heyecan içerisinde mezuniyet balosuna hazırlanmaya başladılar. Mezuniyet elbisesine karar verildikten sonra şimdi de nasıl bir saç ya da hangi tonlarda bir makyaj yapmaları gerektiği, hangi saç modelin kendilerine en çok yakışacağı konusunda kararsız olabiliriler. 

Devamını okuyunuz...
ORTAOKUL, LİSE, ÜNİVERSİTE MEZUNİYETLERİNDE NE GİYİLİR?

Dersler, sınavlar derken bir eğitim yılının da sonuna geliniyor. Ve bu süreçte mezun olacak tüm genç kızlarımızı tatlı bir telaş ve heyecan sarmaya başladı. Bütün bir sene hayalini kurduğunuz o gecede, yani mezuniyet balosunda ve kep töreninde nasıl bir elbise giyileceği ile ilgili araştırmalara mutlaka başlamışsınızdır. Hadi gelin, sizler için hazırladığımız 2019 mezuniyet elbiseleri önerilerine, trendlere birlikte göz atalım.

Devamını okuyunuz...
KAYIK YAKA GELİNLİK MODELLERİ VE KAYIK YAKA GELİNLİK ÖNERİLERİ

Gelinliklerde hiçbir zaman modası geçmeyen ama son dönemlerde popülaritesi çok artmış olan gelinlik modellerinden biri de kayık yaka gelinlikler. 

Devamını okuyunuz...
Helenistik Gelinlik Modelleri

Helenistik gelinlik modelleri, kabarık gelinlik tercih etmeyen, sade, zarif ve kendi tarzını yansıtmak isteyen gelin adayları için biçilmez kaftandır.

Devamını okuyunuz...
En Çok Tercih Edilen Kaburga Gelinlikler ve 2019 Kaburga Gelinlik Modelleri

Balo tipi ya da prenses model kabarık gelinliklerin son dönem gözdelerinden biri de tüm ihtişamı ile kaburga model gelinlikler oldu. Peki sıkça duyduğumuz kaburga gelinlik nedir, nasıl bir modeldir, gelin birlikte bakalım.

Devamını okuyunuz...
2019'un En Zarif Fransız Gelinlik Modelleri

Gelinliğin geçmişten günümüze tarihine baktığımızda dantel kumaşların özellikle de fransız dantelinin yeri vazgeçilmezdir. Stiller ve trendler değişse de dantelin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Peki fransız dantelinin diğer dantellerden farkı nedir?

Devamını okuyunuz...
2019 Yılında En Çok Konuşulacak Tuvalet Elbise Modelleri

Her genç kızın hayali gelinlik giymek olsa da biz bayanlar kendimizi uzun tuvaletler içinde de hayal ederiz. Mezuniyetler ile başlayan, söz, nişan, kına gibi en önemli günlerimiz de nasıl bir tuvalet ya da elbise giyeceğimizi günler öncesinden düşünmeye, araştırmaya başlarız. 

Devamını okuyunuz...
E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2019 olegcassini.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.