sadsad x
asdasd

Blog

Ev Partisi İçin Stil Önerileri

Mutlu anlar sevdiklerimiz ile paylaşıldıkça güzeldir. Doğum günleri, yılbaşı, nişan, kına, nikah törenleri gibi uzayıp giden özel günler mutlaka kutlamayı hakkeder. Büyük bir organizasyon ile kutlanabilecekleri gibi ev ortamında verilen davetler, partiler bazen daha samimi, keyifli ve rahat hissettirir.

Evlenecek Çiftlerin Covid19 Sözlüğü; 2020 Yılında Tüm Çiftlerin Bilmesi Gereken 15 Terim

Kabul etmek gerekirse 2020, ezber bozan bir sene oldu! Tüm dünyayı şaşırtan bu yeni “normal” evlenecek çiftlerin de gündemini değiştirdi. “Zoom, sosyal mesafe, Covid19” gibi kelimeler hayatımıza eklenirken; yüz maskesi, dezenfektan gibi kelimelerinin anlamı daha da arttı.

Düğün Stresi Nasıl Atılır, Evlilik Stresinin Belirtileri Nelerdir?

Aşk ile atan iki kalbin bir ömür boyu mutlu yaşamaya, evlenmeye karar verdikleri an hayatlarının en heyecan dolu anlarından biridir ve her iki taraf için oldukça önem taşımaktadır. Evlenmeye karar veren çiftler, en kısa zamanda evlilik hazırlıklarına başlamak isterler. Planlar, programlar yapılır, hayaller kurulur. Nikah mı, düğün mü ya da kokteyl tarzı bir kutlamamı tercih edildiğine, ne zaman ve nasıl bir konseptle evleneceklerine karar vermeleri gereken bir süreçtir. Bu süreç ne kadar keyifli gözükse de evlilik gününe verilen önemin artması ile bazen stresli anlar yaşanabilir.

Hazır Gelinlik mi Yoksa Özel Dikim Gelinlik Mi Tercih Edilmeli

Hayatınızın en özel ve özenli günlerinden biri olan düğün, nikah gününüzde hayalini kurduğunuz gibi bir gelinlikle evlenmek istiyor, ömür boyu açıp bakacağınız fotoğraflarınızda kusursuz görünmek istiyorsunuz. Hazır gelinlik mi, özel dikim bir gelinlik mi giymek istediğinize karar veremiyorsanız kararınızı kolaylaştıracak bu yazıyı sizin için derledik.

Kapalı ve Tesettürlü Abiye Elbise Stil Önerileri

Gece elbiselerinin ya da abiye kıyafetlerin biz kadınlar için önemi bir ayrıdır. En özel günlerde şıklığımız ve tarzımız ile kusursuz olmak isteriz. Günlük rutinimizden çıkıp saçımız, makyajımız, aksesuarlarımızla özelliklede giyeceğimiz elbise ile farklı bir görüntüye bürünmek hepimizi çok güzel ve özel hissettirir. Ayakkabımızdan, çantamıza, küpeden, kolyeye kadar her şeyi özenle seçmeye çalışırız. Ama en çok da giyeceğimiz elbise bizim için önemlidir. Trendler ve moda olan şeylerden etkilensek de, en güzelin tercihin kendi tarzınızı ortaya koymak olduğunu unutmamak lazım. Hepimizin seçimleri farklı olacaktır. Bu yazımızda kapalı abiye modelleri ya da tesettür abiyeler üzerine hazırlamak istedik. Değişen moda trendlerinden tesettür abiye elbiseler nasıl etkilendi, nasıl yenilikler geldi, renkler, kumaşlar ve daha fazlasını öğrenmek ister misin? Hadi o zaman tesettür abiye elbise modelleri 2020 senesinde nasıl olacak birlikte bakalım.

Yörelere Göre Türk Düğün ve Evlenme Gelenekleri

Dünyada her yıl milyonlarca insan gelenekleri de yerine getirerek evleniyor. Her ülkenin kendine has evlilik gelenekleri var. Türkiye’nin yörelerinde evlilik gelenekleri neler. Geçmişin katı kural ve gelenekleri her ne kadar modernize edilmiş olsa da hala devam ediyor. Geçmişte anneanne ve annelerimize uygulanan gelenekleri hala devam ettirmek zorunda mıyız? Hayatta önceliklerin değişmesi her anlamda daha fazla sadeleşmeye gittiğimiz bu dönemde yine de gelenekleri devam ettiriyor, yöremize ait eğlenceli bir gelenek varsa yerine getirmek istiyoruz. Yörelere göre değişen gelenleri ve merak edilenleri sizin için yazımızda derledik. Düğünün geleneklerden izler taşısın istiyorsan bu yazıyı okuyabilirsin.

EVDE SÖZ VEYA NİŞAN ORGANİZASYONU YAPACAKLAR İÇİN TAVSİYELER

Söz ya da nişan organizasyonu için düşündüğünüz mekan ev ise en zor kararı verdiniz demektir.

NİKAH İÇİN SAÇ MODELLERİ VE AKSESUAR ÖNERİLERİ

Bir ömür mutluluğa evet dediğimiz o muhteşem gün hatıralarımız da olduğu kadar fotoğraflarda da unutulmaz bir anı olarak yerini alacak. Ve eminiz sende o fotoğraflara bakarken ne kadar güzel gözüküyorum demek istersin. İster büyük bir düğün, istersen de ailen ve yakın dostların ile bir arada olduğun sade bir nikah töreni ile evlen, gelinliğin senin için çok önemli olacaktır; daha sonrada güzelliğine güzellik katacak saçların. Bazılarımız uzun saçlı, bazılarımız kısa, kıvırcık ya da düz ve hepimizin kendimizi iyi hissettiği bir saç modeli mutlaka vardır.

Kına Gecesi Geleneği İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Kına gecesini yüzlerce yıldır bir Türk geleneği olarak biliriz. Evlenmeden bir iki gün önce aileler ve dostlar bir araya gelir, geleneksel türküler söylenir, gelinin avcuna damadın serçe parmağına kına yakılır. Kınanın geçmişi ise binlerce yıl öncesine kadar gidiyor, Türkler ile bağlantısı ise İslam’dan önceye kadar dayanıyor.

Bahçede Yapılabilecek En Güzel Söz Ve Nişan Konsepti Fikirleri

En önemli günlerimizden biri olan söz ve nişanda nasıl bir konsept belirleyeceğiniz tamamen sizin zevk ve tarzınıza kalmış. Belki filmlerdeki gibi narin çiçekler ve tüller ile ahenk içinde bir nişan, eğlenceli ve rengarenk bir dünya yaratmak istiyorsunuz.

1 2 3 .... 14 15 16
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.