sadsad x
asdasd

Blog

En Zor Karar: Gelinlik Seçimi

Düğün hazırlığı ve gelinlik seçimi dediğimizde her kadın için akan sular durur. Saf beyazlar asırlardır hakim olduğu klasikler arasından seçilir, sezon trendlerine uygun alışılmışın dışında renkler ve modeller arasından karar vermek zorlaşır. En zor karar olarak gösterilen gelinlik seçimi, hayallerimizi süsleyen, en özel gecemizde mükemmel görünmemizi sağlayan modeli bulana kadar devam eder. O kadar çok seçenek var ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Seçim şansını tabii ki size bırakıyoruz ancak, düğün yapacak gelin adayları için Oleg Cassini koleksiyonundan, sezonun en hatırı sayılır gelinlik modelleri arasından hayallerinizi süsleyecek modeli bulabilmeniz için size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Abiye Küpe ile Abiye Elbise Uyumu Nasıl Sağlanır?

Küpeler her kadının olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir. Yüzyıllar içerinde değişen moda akımları ve trendeler ile farklı tarzlara bürünerek biz kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Zarif abiye küpe modelleri ise yine trendlerden etkilenerek bazen uzun ve sallantılı, bazen ise daha minimal modeller olarak karşımıza çıkıyor. Peki abiye elbiseye uygun küpe seçimi nasıl olmalıdır, nelere dikkat edilmelidir gel birlikte bakalım.

Davetiye Seçerken & Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün hazırlıklarının en önemli aşamalarından biri de davetiye seçimidir. Mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz dostlarını ve akrabalarını davet etmenin en geleneksel yoludur davetiye göndermek. Seçtiğiniz davetiye, çift olarak sizi yansıtırken düğünün konsepti hakkında misafirlerinize de ipucu verecektir. Peki davetiye seçiminde nelere dikkat edilmeli?

Gelinlik ve Damatlık Uyumu

Güzel hatıralar olarak hem hafızalarda yer edecek hem de o güzel fotoğraf karelerinde bir ömür sizinle yaşayacak mutlu anlar. Her şeyin kusursuz olmasını istediğin bu özel günlerde ise en çokta güzel ve şık olmak istersin değil mi?

GELİNLİĞİN EN GÜZEL AKSESUARI DUVAKLAR

Bir genç kızın hayatındaki en önemli günlerden biri de mutlaka sevgiye, aşka evet dediği gündür ve gelinliğinin içinde kusursuz gözükmek ister. Bu kusursuz görüntü ise doğru gelinlik modelini ve aksesuarları seçerek yakalanabilir.

TÜRKAN UYGUN

Stil danışmanı Oğuzhan Bey ve Antalya mağazanından Mürüvvet Hanım’a ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu harika günde bana bu muhteşem gelinlikle güzellik kattınız. İyi ki varsın Oleg Cassini!

TUĞÇE SATILMIŞ

Bu güzel günümü güzelleştirdiniz, çok teşekkür ederim. Gelinliğimi ve nikah elbisemi Adana M1 AVM mağanızdan aldım. Orada çalışan Gamze Hanım’a ve size teşekkür ederim.

TUĞBA TEKER

Oleg Cassini Cevahir mağazasının tüm çalışanları ve terzilerine gerek ilgileri gerek güler yüzlü yaklaşımları için çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız!

TUĞBA İNCE

Gelinliğim, duvağım Antalya Oleg Cassini ailesinden…

SİMGE

Bu gelinliği daha önce Instagram’da görmüştüm ve sonra Ankara Armada mağazanızda buldum ve anında aldım.

1 2 3 .... 17 18 19
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.