sadsad x
asdasd

Güzellik Rituelleri

Gelinlere Özel Bakım Takvimi: 15 Adımda Gelin Olmaya Hazırlanın

Evlilik teklifini aldınız, nişanlılık sürecini atlattınız ve geriye sadece hayatınızın aşkıyla en özel gününüzde aşkınızı taçlandırmanız kaldı. Hayatınızın en anlamlı ‘’evet’’ine sayılı günler kala en güzel halinizle parıldamanız için 15 adımda gelinlerin hazırlık sürecini sizler için araştırdık. Gelinler bu süreçte neler yapıyorlar? Hazırlık süreci nasıl olmalıdır? Cilt ve saç için nelere dikkat etmeli? İçten dışa güzel görünmek ve güzel hissetmek için aşağıdaki profesyonel ipuçlarına göz atın.

NİKAH İÇİN SAÇ MODELLERİ VE AKSESUAR ÖNERİLERİ

Bir ömür mutluluğa evet dediğimiz o muhteşem gün hatıralarımız da olduğu kadar fotoğraflarda da unutulmaz bir anı olarak yerini alacak. Ve eminiz sende o fotoğraflara bakarken ne kadar güzel gözüküyorum demek istersin. İster büyük bir düğün, istersen de ailen ve yakın dostların ile bir arada olduğun sade bir nikah töreni ile evlen, gelinliğin senin için çok önemli olacaktır; daha sonrada güzelliğine güzellik katacak saçların. Bazılarımız uzun saçlı, bazılarımız kısa, kıvırcık ya da düz ve hepimizin kendimizi iyi hissettiği bir saç modeli mutlaka vardır.

Gelin Diyeti Ve Detoksu Nasıl Yapılır?

Gelin diyeti; düğün öncesinde belli bir program dahilinde takip edilen diyet ve beslenme alışkanlıkları değişimidir. Bu sayede gelin adayı, en özel günü öncesinde fiziksel ve psikolojik bir iyileşme sürecine girmektedir.

2021 Düğün Saç Trendleri: Düğünlerde Kimler Hangi Saç Modellerini Kullanmalı?

2020‘nin öne çıkan düğün için saç modelleri ve düğün saçlarındaki son trendlerin takipçisi olan kadınların ilham alabileceği seçenekler git gide çoğalıyor.

GELİN SAÇLARINDA ÖNE ÇIKAN TRENDLER

Gelin saçı modelini belirleyen birçok faktör var gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz, yüz şekliniz ve saç renginiz belirleyici özelliklerinden bir kaçı.

MEZUNİYET HAZIRLIKLARI: MEZUNİYET SAÇI VE MAKYAJI NASIL OLMALI?

Bu yıl her zamankinden farklı bir eğitim öğretim yılı oldu. Okul dersleri online ortamda öğretmenlerin canlı anlatımlarıyla geçti. Çoğunlukla evlerimizde izole geçirdiğimiz bu yıl bize çok fazla şey öğretti bunlardan biri ise hayat kaçırmadan doyasıya yaşamak. Ne istiyorsan onu giymek ve istediğin makyajı yapmak. Hayatta kutlanmaya değer şeyler arasında elbette mezuniyet önemli bir yerde. Eğitim döneminin bitimi yaklaşırken ne giyeceğim telaşı da sarmış olabilir. Peki mezuniyet elbisene nasıl karar vereceksin? Bu soru aslında mezuniyetinin nerede yapılacağına, konseptin ne olacağına göre değişkenlik gösterir. Mezuniyet elbisesine karar verildikten sonra şimdi de nasıl bir saç ya da hangi tonlarda bir makyaj yapmaları gerektiği, hangi saç modelin kendilerine en çok yakışacağı konusunda kararsız olabiliriler.

Düğün Filmlerindeki Gelin Saçı Modelleri

Düğün günü yaklaşırken her gelin adayının öncelikli yapması gerekenler listesi vardır. En özel gününde güzelliğinden ödün vermek istemeyen gelin adayları, son yıllarda sosyal medyanın bizlere sunduğu tüm imkanları da değerlendirerek yapmaya başlıyor. Gelinlik seçiminden sonra en önemli sırada yer alan saç ve makyaj modeli seçimi, filmlerden, dergilere, dizilerden, ünlü düğünlerine ve arkadaşlarla, kuaförlerin önerilerine kadar uzayan bir süreç oluyor. Sizin düğün fimlerindeki gelin saçı modelleri arasından seçiminiz hangisi olacak?

Beyaz Kına Dövme

Gelinler için düğün gününde farklı olmak, gözlerin hep üzerinde olması en önemlisidir. Son zamanlarda özellikle kınalarda ve düğünlerde kullanılan beyaz kına dövme, sezonun yeni modası olarak gösteriliyor. Beyaz kına dövme gelinler için, farklı olmak isteyen gelin adayları için ilk sırada yer alıyor.

Modern Gelinlerin 10 Makyaj Kuralı

Düğün gününüzde bütün gelin adayları güzel, hatta mükemmel görünmek ister. Bazen güzel görünmeye çalışırken hatalar yaptığımızda olur. Ancak, en özel günümüzde hataları en aza indirmek için uygulayabileceğimiz kuralları göz önünde bulundurursanız, aynalara bakmaktan asla pişman olmazsınız.

Saç Modelinizle Herkesi Büyüleyin

Düğün sezonu yaklaşıyor. Bahar ve yaz sezonundan düğün yapacak olan gelin adayları şimdiden hazırlıklarına başladı. Gelinlik seçimini tamamlayan gelinler için şimdi sıra, düğün konseptine ve gelinlik modeline uygun olan saç modelini seçmeye geldi. Önerilerimizden ilham alın, düğün gününüzde saç modelinizle herkesi büyüleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.