Gümüş Elbiseler 2020'nin En Dikkat Çeken Abiye Modellerinden Biri Oluyor

Gümüş Elbiseler 2020'nin En Dikkat Çeken Abiye Modellerinden Biri Oluyor

04 Temmuz 2019

Bu içerik, 2020 trendleri ile Kasım 2019'da güncellenmiştir.

2020 senesinin en dikkat çeken abiye modelleri arasında gümüş renkli elbiseler ön planda. Farklı kumaşlar ile tasarlanan uzun ve kısa gümüş rengi elbise modelleri ile göz alıcı olabilirsiniz. Payet işlemeli gümüş elbise, nişan törenleriniz için çok uygun olabileceği gibi, düğünlere ev sahipliği yapan anneler ve kız kardeşler için de güzel bir alternatif olabilir. Işıl ışıl mini gümüş renkli elbise modelleri ise genç kızların mezuniyet tercihi olabilir.

Gümüş Payetli Elbiseler ile Gecenin Karanlığında Bile Dikkat Çekmeyi Başarabilirsiniz

Gittiğiniz davette gecenin yıldızı olmak istiyorsanız, gümüş elbise modelleri mutlaka göz atmanız gereken abiyeler arasında olacaktır. Özellikle gümüş pullu elbise, tüm gece ışıltısı ile sizi odak noktası yapacaktır. Uzun kollu sırt dekolteli bir elbise ile gösterişli ve zarif bir tarza sahip olabilirsiniz. Tül kumaşın sahip olduğu romantik doku ile bir arada kullanılmış gümüş işlemeler, romantik ve çekici bir duruş sergilemenizi sağlayacaktır.

Payet İşlemeli Gümüş Abiye Elbise Oleg Cassini 2020

Gümüş Gri Elbise Altına Ayakkabı Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Davetlerde giyeceğiniz elbisenin modeline ve tarzına karar vermek kadar hangi ayakkabıyı giyineceğinize karar vermek de önemli bir konudur. Davetin yapıldığı mevsim ve mekan faktörleri her ne kadar seçiminizde belirleyici faktörler de olsa, elbise ve ayakkabı uyumunuzu önceliklendirmenizi öneririz. Üstelik söz konusu, iddialı bir gümüş elbise altına ayakkabı seçimi ise kombininize karar verirken oldukça dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Gümüş rengi abiye modelleri, parıltılı payet işlemeler ile tasarlandığında oldukça iddialı modeller olabiliyor. Bu yüzden ayakkabı seçerken, bu iddiayı bozmadan tamamlayacak zarif modelleri tercih etmeniz gerekir. Örneğin, uzun gümüş elbise ve ince bantlı gümüş rengi topuklu ayakkabı kombini ile oldukça zarif görünebilirsiniz. Mini gümüş payetli elbiseler ile gümüş, ışıltılı ve dolgu topuklu bir ayakkabı çok yakışacaktır. Sahil kenarı ya da kır düğünü konseptlerinde giyeceğiniz gümüş rengi elbiseler ile düz ışıltılı bir sandalet çok konforlu olacaktır.

Gümüş Renkli Elbiseler İçin Tek Bant İnce Topuklu Ayakkabı Modeli Oleg Cassini

Gümüş Elbise Makyajı Nasıl Olmalı?

Gümüş abiye elbiseler, Hollywood yıldızlarının da her zaman tercihlerinden olmuştur. Kırmızı halıda çok konuşulan gümüş renk elbiseleri ile tamamladıkları kusursuz ve doğal makyajları ile tören sonrasında dahi konuşulmaya devam etmişlerdir. Siz de yıldızların uyguladığı küçük taktikleri uygulayarak en doğal ve göz alıcı gümüş elbise makyajını yapabilirsiniz.

Gümüş elbiseniz tüm ışıltısı ve gösterişi ile göz alıcı olacağından saçınız ve makyajınız daha sade olmalıdır diye düşünüyoruz. Doğal taranmış saçlar, abartısız bir topuz ya da at kuyruğu ve doğal renkler ile yaptığınız bir makyaj ile şık duruşunuzu sergileyebilirsiniz. Hafif ışıltılı gri tonlar ile yaptığınız buğulu göz makyajı ve rimel ile belirginleştirdiğiniz kirpikleriniz ile bakışlarınızı derin ve anlamlı kılabilirsiniz.

Gümüş Abiyelere Uygun Doğal Tonlarda Makyaj Önerileri 2020

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.