Düğün ve Gelin Trendleri

Kısıtlı Bütçe ile Düğün Planlama

Kısıtlı bütçe ile de unutulmayacak bir düğün yapmanız mümkün ve sandığınız kadar da zor değil. Hadi gelin, düğün bütçesi nasıl yapılır, düğün masrafları nasıl azaltılabilir, birlikte bakalım.

Tarlatan Hakkında Merak Edilenler: Tarlatan Nedir?
Tarlatan Çeşitleri, Katlama - Daraltma Taktikleri ve Dahası

Tarlatan, gelinliklerin hatta bazen abiye elbiselerin altına giyilen bir iç etektir. Gelinliğe istenilen kabarıklığı verir ve gelinlerin daha rahat yürümelerine yardımcı olur.

Gelin Kuşağı Çeşitleri ve Gelin Kuşakları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Geçmişi çok eski zamanlara kadar giden gelin kuşakları neyi sembolize ediyor? Gelin kuşağı anlamı nedir, gelin kuşağı nasıl bağlanır, biliyor musun? Gelin, bize duygulu anlar yaşatan bu geleneği birlikte inceleyelim.

Görümceler İçin Söz, Nişan ve Düğün Konseptlerinde Giyinme, Makyaj ve Saç Önerileri

Katılacağımız davetlerde ne giyeceğimiz belki de aylar öncesinden kafamızı kurcalamaya başlar. Özellikle de o davete ev sahipliği yapıyorsak.

Peki, damadın kız kardeşinin, nam-ı diğer görümceye özel abiye modelleri nasıl olmalı?

GELİNLİĞİ ALMADAN ÖNCEKİ 12, 6, 3, 2 ve 1 AYLIK ZAMAN PERİYOTLARINDA NELER YAPILMALI?

Şu bir gerçektir ki biz kadınlar, hayatımızın belli bir döneminde kendimizi bir gelinliğin içinde hayal etmişizdir. Kabarık etekli çok gösterişli bir gelinlik ya da abartıdan uzak sade bir model, senin de hayallerini süslemiş olabilir. Ve bir bakmışsın o hayaller gerçek olmak üzere…

Balayınızı Gurme Seyahate Dönüştürün:
Damak Tadımdan Vazgeçmem Diyenler İçin Lezzet Dolu Balayı Önerileri

Evlilik hazırlıkları uzun bir süreç. Yorucu ama bir o kadar da tatlı telaşların yaşandığı bu sürecin, heyecanın doruklara ulaştığı o en özel ve en mutlu düğün gününün ardından eminiz ki içinizi tatlı bir huzur sarıyor olacak.

Peki, ruh eşiniz ile birlikte geçireceğiniz aşk dolu balayı tatiliniz nasıl olmalı, hiç düşündünüz mü?

Ten Renginize Uygun Beyaz Gelinlik Alternatifleri: Krem, Ekru ve Kırık Beyaz Gelinlikler

Bir gelin adayının gelinliğinin rengine karar verirken dikkat etmesi gereken unsur nedir? Krem gelinlik mi beyaz gelinlik mi, seçimi konusunda kararsız iseniz size tavsiyemiz ten renginize en uyumlu olacak rengi ve modeli seçmeniz olacaktır. Hadi gelin, beyazın farklı tonlarındaki gelinliklere ve ten uyumlarına birlikte bakalım.

Gelinlik Teslim Partisi ile Ölümsüzleştirilmesi Gereken Anlara Bir Yenisini Daha Ekleyin

Çoğumuz çocukluğumuzdan beri kendimizi gelinliğimizin içinde hayal etmişizdir. Ve işte hayalini kurduğunuz o an geldi. Aylar öncesi başladığınız gelinlik arayışı ve deneme sürecinden bazen çok keyif aldınız, bazen de biraz stres yaşadınız. Biz, kadınlar, içinde kusursuz ve göz kamaştırıcı gözükeceğimiz en doğru gelinliği bulmak isteriz. Bazılarımız bunun için özel dikim yaptırmayı tercih ederken, bazılarımız hazır almayı tercih edebilir.

Sezonun En Derin ve Gizemli Trendi: Lacivert Abiye Elbise Kombinleri ve Lacivert Elbise Makyajı

Tüm ilkbahar-yaz sezonunun en dikkat çeken trendlerinden biri olan denim, sokak modasının vazgeçilmezlerinden olurken; canlanan etkinlik sezonunda trend yansımalarını lacivert abiyelerle sunuyor.

Kısa Boylu Gelinler İçin Gelinlik Modelleri Nasıl Olmalı?

Düğün sezonun tüm hızı ile devam ettiği şu günlerde gelin adaylarının en büyük isteği gelinliğinin içinde kusursuz ve göz alıcı gözükmektir. Gelinlik seçiminde en önemli kriter, düğünün yapılacağı mekan ve konsept seçimi olsa da vücut yapınıza uygun gelinlik modelini bulmak da aslında önemli kriterler arasında yer alır.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.