Düğün ve Gelin Trendleri

Düğün Çıkış Müziklerinden, Türkçe ve Yabancı Dans Müziklerine Kadar En Çok Tercih Edilen Düğün Müzikleri

Düğüne kadar binbir hazırlığınızı yaptınız, gelinliğinizi seçtiniz, damatlığı ayarladınız. Yemek listeleri, davetliler, konsept süsler, ufak detaylar, düğün öncesi ve sonrası için hediyeler derken yapılacaklar listesi doldu taştı. Fakat nasıl başlarsan öyle gider diye düşünerek belki de en önemli kararlardan birisi olan düğün giriş müziğine henüz karar verememiş olabilirsiniz. Düğünde yaratmak istediğiniz havayı tamamen değiştirebilecek, hayalinizi yansıtacak, sizi ifade edecek en önemli unsurlardan biri şüphesiz düğün müzikleri. Eğer nasıl bir müzik seçmeliyim, farklı alternatifler neler olabilir ya da en popüler şarkılar hangileridir diye düşünürseniz bu liste tam size göre. Karşınızda siz yeni evlenen çiftlere özel birbirinden farklı düğün giriş müzikleri!

Gelinlerle İlgili En Çok Merak Edilen Sorular

Günümüzde evlenen bir çok çift hala adetlere, gelenek ve göreneklere uyarak dünya evine giriyor. Kimisi ihtişamlı düğünler yaparken kimi gelin ve damat sade bir nikah töreni tercih ediyor. Ancak herkesin ortak bir noktası var evlilik telaşı.

Düğün ve Nişan Aksesuarlarını Davetten Sonra Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

Tüm detayları düşündünüz, hazırlıklarınızı yaptınız, heyecanla beklediniz derken bir zaman sonra “o gün” geldi ve hatta göz açıp kapayıncaya kadar bir sürede bitti. Nişan ya da düğün gibi en özel anlarınızı birkaç saate değil de çok daha uzun süreye sığdırmak ve anılarınızı yaşatmak için sizlere birkaç tüyo versek ne dersiniz?

Lüks Düğünlerin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Eğer siz de ihtişamlı, havalı ve unutulmaz düğünlerden hoşlanıyorsanız bu yazı tam size göre. Birçoğumuz göz alıcı tasarımların ve çarpıcı dekorların buluştuğu lüks düğünleri seviyoruz. Bu düğünlerde ilham dolu birçok fikir havada uçuşur ve misafirlerin gözlerini kamaştırır. Fakat bu etkinliklerin arka planında çok fazla detay, işçilik ve emek olduğunu da unutmamak gerekli.

Bugün Bizim Düğün Günümüzdü

Sebep ne olursa olsun, düğünü ertelemek ve o büyük gün için biraz daha beklemek zorunda kalmak, eminiz ki tüm çiftler için çok zor bir süreçtir. Aylar öncesinden belirlediğiniz düğün tarihinizin belki de farklı anlamları da vardı sizin için. Hatıralarda kalacak, hiç unutulmayacak bir tarih seçmiştiniz belki de…

Ertelenen Düğünleri Davetlilere Haber Verme Yöntemleri

Ne demişler, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok… Planladığımız birçok şey ön göremediğimiz şekilde iptal olabilir. Bu hiç istemeseniz de iptal etmek ya da ertelemek zorunda kaldığınız düğününüz de olabilir. Beklenmedik bir doğal afet, ailevi bir durum ya da herkesin izole olmasını gerektiren bir salgın, tüm düğünün iptaline ya da ertelenmesine sebep olabilir.

Kalabalıktan Uzak, Düğün Yapmadan Evlenmek İsteyenler İçin İpuçları

Evlenme kararından sonra çift olarak karar vermeniz gereken en önemli konu tabii ki nasıl bir konsept ile evleneceğiniz olacaktır. Bir tarafta gösterişli düğünler, bol bol davetliler diğer tarafta ise sade ve şık nikah törenleri… Belki de gözlerden ve tüm o kalabalıktan uzak, sadece bir çift olarak "mutluluğa evet" demek. Sizin tercihiniz bunlardan hangisi olacak? Seçiminiz hangisi olursa olsun en önemlisi o günün her anından keyif almanız olmalı.

Düğünü Ertelenen ya da İptal Edilenlere Özel Öneriler

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri de eminiz ki hayatınızın aşkı ile bir ömür mutluluğa, "evet" dediğiniz gün olacaktır. Ve bu güzel gün için herkesin hayalini kurduğu farklı kutlama tercihleri vardır. Bazı çiftler büyük bir düğün organizasyonu planlarken, bazı çiftler sadece çok yakın çevrelerinin katıldığı sade törenleri tercih edebilir. Bazı çiftler ise "aşk bize yeter" diyerek, sadece nikah şahitleri ile mutluğa evet diyebilir.

Abiye Gelinlikleri Kim, Hangi Konseptlerde Tercih Edebilir?

Beyaz, sadece gelinliğin rengi olarak düşünülse de beyaz renkli abiyeleri son dönemlerin davetlerinde çok sık görmeye başladık. Renginden dolayı abiye gelinlik olarak da adlandırabileceğimiz beyaz abiye gelinlik modelleri, uzun ve kısa formlardaki farklı tasarımlar ve kumaş çeşitliği ile karşımıza çıkmakta.

2020 Düğün ve Nişan Konseptlerinde Rustik Temayı Sık Sık Göreceğiz

Yaz aylarındaki kadar yoğun olmasa da kış düğünleri de farklı konseptler ile devam etmekte. Ve son dönemlerde en çok tercih edilen konseptlerden biri de rustik temalı düğünler. Doğadan ilham alan dekorasyonların adeta köy düğünü havası kattığı rüstik düğünler oldukça romantik atmosfer yaratmakta.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.