x
Düğün ve Kına Gecesinde Nedime Olacak Gelinin Yakın Arkadaşlarına Özel Tüyolar 2019
En özel gününüzde tüm sevdiğiniz insanlar unutulmaz anlarınızı paylaşmak için sizinle olacak ancak tüm tatlı düğün hazırlık sürecinde size eşlik edecek nedimelerinizin yanınızda olması size ayrı bir güven katacaktır.
Devamını okuyunuz...
Gelin Saçlarında Öne Çıkan Trendler 2019

Bir gelinin mükemmel görünmesini sağlayan unsurlardan biri, gelinliği olduğu kadar tercih edeceği saç modelidir de. Düğün konseptiniz ve gelinliğiniz ile bir bütün oluşturması gereken gelin saçı ve gelin saçı aksesuarları seçimi önemli bir detaydır.

Devamını okuyunuz...
Evden Çıkış Elbisesi ve Düğün Sonrası After Party Elbisesi

Söz, nişan, kına derken düğün gününüze sayılı günler kaldı. Tatlı telaşların ve hazırlıkların yavaş yavaş bitmek üzere olduğu bu süreçte hayalinizdeki gelinliğiniz hazır. Peki evden çıkış elbisesi ya da diğer adı ile gelin alma kıyafeti hazır mı?

Devamını okuyunuz...
KAYIK YAKA GELİNLİK MODELLERİ VE KAYIK YAKA GELİNLİK ÖNERİLERİ

Gelinliklerde hiçbir zaman modası geçmeyen ama son dönemlerde popülaritesi çok artmış olan gelinlik modellerinden biri de kayık yaka gelinlikler. 

Devamını okuyunuz...
Helenistik Gelinlik Modelleri

Helenistik gelinlik modelleri, kabarık gelinlik tercih etmeyen, sade, zarif ve kendi tarzını yansıtmak isteyen gelin adayları için biçilmez kaftandır.

Devamını okuyunuz...
En Çok Tercih Edilen Kaburga Gelinlikler ve 2019 Kaburga Gelinlik Modelleri

Balo tipi ya da prenses model kabarık gelinliklerin son dönem gözdelerinden biri de tüm ihtişamı ile kaburga model gelinlikler oldu. Peki sıkça duyduğumuz kaburga gelinlik nedir, nasıl bir modeldir, gelin birlikte bakalım.

Devamını okuyunuz...
2019'un En Zarif Fransız Gelinlik Modelleri

Gelinliğin geçmişten günümüze tarihine baktığımızda dantel kumaşların özellikle de fransız dantelinin yeri vazgeçilmezdir. Stiller ve trendler değişse de dantelin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Peki fransız dantelinin diğer dantellerden farkı nedir?

Devamını okuyunuz...
2019 Yılında En Çok Konuşulacak Tuvalet Elbise Modelleri

Her genç kızın hayali gelinlik giymek olsa da biz bayanlar kendimizi uzun tuvaletler içinde de hayal ederiz. Mezuniyetler ile başlayan, söz, nişan, kına gibi en önemli günlerimiz de nasıl bir tuvalet ya da elbise giyeceğimizi günler öncesinden düşünmeye, araştırmaya başlarız. 

Devamını okuyunuz...
Sevgililer Gününe Özel Romantik Gelinlik Modelleri
Çiftler için en romantik günlerden biri de kuşkusuz 14 Şubat Sevgililer Günü’dür. Bu anlamlı günü daha özel ve unutulmaz kılacak şey belki de o gün alacağınız evlilik teklifi olacaktır. Bu heyecan dolu anlardan sonra ilk düşüneceğiniz şey gelinliğinizin nasıl olacağıdır.
Devamını okuyunuz...
THE FERRAGNEZ" RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜN

Moda dünyasında 2007 yılında kurduğu The Blonde Salad isimli blog ile adım atan ve kısa sürede yükselişe geçerek adını dünyanın en ünlü mode influencer’ları listesine yazdıran Chiara Ferragni ve sevgilisi Fedez'in düğünü kusursuz bir kutlama ile gerçekleşti. 

Devamını okuyunuz...
E-bülten aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun...
© 2019 olegcassini.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.