sadsad x
asdasd

Oleg Cassini Gelinlik Teslim Partisi Hakkında

Sevgili Oleg Cassini Gelini,

Birlikte geçirdiğimiz keyifli provalar sonunda gelinliğin her şeyi ile hayatının en güzel gününe hazır durumda! Oleg Cassini olarak hikayene bizi ortak ettiğin için teşekkür ederiz. Biz bu hikâyeyi daha da unutulmaz kılmak, gelinliğini teslim aldığın günü ölümsüzleştirmek ve bu özel günü anılarına eklemek üzere Oleg Cassini Ailesi olarak son ana kadar seninleyiz…

Bu özel günü daha da keyifli geçirmen için gelinlik teslim partisi ile ilgili detaylara birlikte göz atalım

Gelinlik Teslim Partisi Nedir?

Tüm gelinlik deneme ve provaların sonunda gelinliğin hazır olduğunda, o mükemmel son halini gördüğün an içini rahatlatacaktır. Oleg Cassini gelinlik teslim alma partisiyle bu anı daha eğlenceli ve unutulmaz kılabilirsin.

Gelinlik Teslim Partisi Nerede ve Ne Zaman Olur?

Bu anı sevdiklerin ile birlikte geçireceğin neşe ve kahkaha dolu anlardan oluşmasını isteriz. Daha rahat bir ortamda o güzel anların fotoğraflara yansıması için gelinlik teslim töreni mağazalarımızda, daha az yoğun olan 11.00-12.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Gelinlik Teslim Partisinde Hangi Müzikler Çalınır?

Gelinlik teslim alma partisi sürecinde mağazalarımız genelinde çalan ve sizin de keyif alacağınız müzikler eşlik edecektir.

Partide Pasta, İçecek ve Başka İkramlar Var Mı?

Pastasız kutlama olmaz diyorsan kutlamana tat katacak pasta, ikramlık ve içecekleri getirebilirsin. Tabii ki gelinliğinin lekelenmemesi ve senin gibi değerli diğer müşterilerimiz için etrafın temizliği adına akıp bulaşmayacak tarzda ikramlıklar getirmeni tavsiye ederiz. Getireceğin ikramlar için servis seti mağaza tarafından sağlanır.

Partiye Mağaza Ekibi Katılır Mı?

Mağaza ekibinden bir kişi daha konforlu vakit geçirebilmen için parti boyunca gelin ve misafirlerine eşlik eder.

Gelinlik Teslim Partisinde Gelinlik Denenir Mi?

Parti boyunca hiçbir şekilde hasar görmemesi ve gelinliğinle en güzel görüntülerinin düğün gününe ait olması için gelinliğini giymemeni tavsiye ederiz.

Gelinlik Teslim Töreninde Parti Süslemeleri Olur Mu?

Teslim partisinde sen ve arkadaşların için Oleg Cassini ekibi tarafından size bir takım parti kiti verilir. Parti sonunda kiti Oleg Cassini ekibine iade etmenizi rica ederiz.

Gelinlik teslim alma partinize ait fotoğrafları bizim ile paylaşman bizi çok mutlu eder. Paylaşımlarını info@olegcassini.com.tr adresinden bize iletebilirsin.

Gelinlik Teslim Alma Partisi 2020 Oleg Cassini

Şimdiden iyi eğlenceler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.