sadsad x
asdasd

Moda Haberleri ve Trendler

2017 Damat Modası ve Trendleri

2017 yılında damatlar daha modern ve kişiselleştirilmiş detaylarla düğün organizasyonlarında farklılık yaratacak. Yeni sezonda gerçekçilikten uzaklaşmayan, minimalist, sade ama iddialı detaylar, damat adayları için 2017 damat modası ve trendleri arasında yer alacak. Damatlıktan kol düğmesi, papyon ve yaka çiçeğine kadar 2017 damat modası ve trendlerini yansıtan tüm detayları sizler için inceledik. Gelinin yanında sönük kalmak istemeyen damat adayları için “çabasız şıklık” noktalarına dikkat çekiyoruz. 

En Yakın Arkadaşının Düğününde ve Diğer Özel Günlerinde Nasıl Giyinmelisin?

En yakın arkadaşınız gelin oluyorsa ve siz de onunla tüm hazırlık aşamalarında aynı heyecanı paylaşıyorsanız, gelinden sonra en güzel olma hakkını siz elde ediyorsunuz.

Damat Yaka Çiçeği

Damat adaylarının düğün gününde şıklığını tamamlayan en renkli aksesuarları kuşkusuz yaka çiçekleri. Gelinin çiçekleriyle uyum içinde hazırlanan yaka çiçekleri son dönemde özellikle düğün fotoğrafları arasında ne dikkat çeken detaylardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Damatların taktığı yaka çiçeği, geçmişi Ortaçağ’a dayanan bir gelenektir aslında. Ortaçağ’da savaşa giden erkekler, evdeki eşlerinin topladığı ya da sakladıkları gelinlik çiçeklerinden bir parça alıp zırhlarına eklerler. Bu çiçekler onların hem koruyucusu hem de sonsuz aşklarının bir göstergesidir. Siz de sonsuz aşkınızı küçük bir detayla tarif etmek isterseniz, sizin için seçtiğimiz damat yaka çiçeği örneklerinden ilham alabilirsiniz.

Gelinlik Kesimine ve Düğün Konseptine Uygun Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Size en çok yakışan gelinliği buldunuz, gelinliğiniz ile bütünleşen tüm aksesuarlarınız hazır. Şimdi sıra gelin ayakkabısı seçiminde. Gelinlik seçimi kadar önemli olan bir başka detayda gelinliğin altına giyilen ayakkabılar oluyor.

Oleg Cassini 2017 New York Bridal Week

Oleg Cassini’nin 2017 Gelinlik Koleksiyonu ilk kez, New York Bridal Week katılımcılarıyla buluştu. Yeni koleksiyon romantik ve ışıltılı modellerle göz doldurdu. Kalp yakalar ve dantel işlemeler gibi klasik detayların güncel yorumlarını içeren koleksiyonda, boncuk ve kristallerle oluşturulan el işi süslemeler dikkat çekti.

Viola Chan İmzalı Görkemli Kaleidoscopic Dreams Defilesi

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, marka için çok özel bir Premium Line hazırladı. Chan’in birikimini ve kişisel dokunuşunu katarak oluşturduğu bu koleksiyonun ismi Kaleidoscopic Dreams.

Nil Ninat’ın Oleg Cassini Seçimleri

Şık bir davette göz kamaştırmak için kusursuz seçimlerinizi Oleg Cassini’den yapmaya ne dersiniz? Farklı tarzı ve duruşuyla blogger Nil Ninat’ın Oleg Cassini Seçimleri, şık bir davete hazırlanırken ilham alabileceğiniz detayları ön plana çıkarıyor. Yaz, kış mevsim fark ettirmeden giyebileceğiniz tasarımlara imza atan Viola Chan’in hazırladığı abiye elbiseler, her kadının hayallerini süsleyen modellerden sadece birkaçı. Oleg Cassini’de tüm abiye koleksiyonunu keşfetmek için geç kalmayın.

Fulya Sezen’in Oleg Cassini Seçimleri

Yılbaşı dönemi yaklaşırken kıyafet seçmek konusunda karar veremiyorsanız, Fulya Sezen’in Oleg Cassini seçimleri size ilham verebilir. 2017 Oleg Cassini koleksiyonu sizin için en özel tasarımlarıyla www.olegcassini.com.tr  ve Oleg Cassini mağazalarında yerini aldı.

Gamze Biran ile En Özel Gecenize Hazırlanın

Gecenin yıldızı olmayı kim istemez? Peki, en özel gecenize sevgili moda bloggerı Gamze Biran ile hazırlanmaya ne dersiniz? Gamze Biran’ın instagram hesabında başlayan yarışmamıza katılarak, en özel gecenize Gamze Biran ile hazırlanmak için hak kazanabilirsiniz. Yarışmamıza katılmadan önce yarışma koşullarımızı detaylı olarak okumanızı rica ederiz.

Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri

Düğün, nişan ve mezuniyet dönemi yaklaşırken kıyafet seçmek konusunda karar veremiyorsanız, Fulya Sezen’in Oleg Cassini Tercihleri size ilham verebilir. 2016 Oleg Cassini koleksiyonu sizin için en özel tasarımlarıyla www.olegcassini.com.tr  ve Oleg Cassini mağazalarında yerini aldı.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.