Moda Haberleri ve Trendler

Kahverenginin Tüm Tonlarında Abiye Şıklığı

Doğayı yansıtan renklerden biride kahverengi ve tonları değil mi? Kahve tonları sonbaharın havasını taşıyan kurumuş yaprakların, dalların ve doğaya can veren toprak ananın rengidir. Peki sizde kahvenin her tonuna aşık olanlardan mısınız? Evinizin dekorundan, günlük kıyafetlerinize hatta abiye elbise tercihlerinizde aklınıza ilk gelen renklerden biri kahve tonlarıdır.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Renkli Desenli Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise giymek ve seçmek biz kadınlar için gerçekten önemlidir. Katılacağımız davet ya da ev sahipliğini yaptığımız bir organizasyonda şıklığımız ile göz kamaştırmak ve elbisemizin içinde mükemmel gözükmek isteriz. Davetten günler belki aylar öncesinden araştırmalara ve denemelere başlarız. Seçimlerimizde o sezonun trendleri ve moda akımları da etkili olabildiği gibi bizce en önemlisi vücut tipinize ve davetin konseptine göre bir tercih yapmamız en doğrusu olacaktır. Peki katılacağınız davet, belki de kendi nişanınız ya da sözünüz bu güzel ve sıcak yaz günlerine denk geliyorsa sizlere abiye elbise konusunda bazı alternatifler önermek istiyoruz. Son dönemlerde ilhamını doğadan alan koleksiyonlar ön planda. Farklı desen ve motiflere sahip kumaşlar ile tasarlanmış bir birinden güzel renkli, desenli elbiseler albenili duruşları ile beğenimizi kazanıyor. Hadi gelin bu birbirinden güzel desenli abiye elbise modellerine birlikte göz atalım.

Nişan Elbisesi Ve Abiyelerde Farklılık Arayanlara Özel Mor Rengin Tonları

Zenginliğin, asaletin ve ihtişamın rengi olan mor rengi en özel günlerde giyeceğiniz elbiseye taşımaya ne dersiniz. İster nişan, ister mezuniyet ya da özel bir davette giyeceğiniz mor abiye elbise dikkat çekici rengi ile sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Abiye elbiseniz çok sade bir tasarıma sahip olsa da mor rengi ile gösterişli duracaktır. Mor elbise ile her mevsimdeki davetlere rahatlıkla katılabilirsiniz. Ayrıca her yaş grubundan tüm hanımefendilere çok yakışan mor renk teninize doğal bir ışıltı verecektir. Şifon kumaştan tasarlanmış, volan ve fırfırlar ile zenginleştirilmiş ,uçuş uçuş etekli bir elbise özellikle yaz davetleri için ideal olabilir.

Hamileliğin Başından Sonuna Abiye Önerileri

Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde aklınızda bir dolu sorunun yanında bir de, peki ben şimdi ne giyeceğim sorusu da belirir. Eski kıyafetlerinizi katılacağınız bir düğünde, davette ya da kokteylde giyemeyeceğinizi biliyorsunuz. Düğünler, davetler ve iş yemekleri hız kesmeden sürerken, katılmak zorunda olduğunuz birçok etkinlik olabilir. Gelin, size bugün hamileliğin en başından sonuna kadar olan süreçte ne tür abiye tercihleri yapabilirsiniz biraz anlatalım.

Abiye ve Nişan Elbiselerinde Pembe Rengin Tatlı Hali

Küçük bir kız çocuğu iken bir çoğumuzun en sevdiği renk pembeydi. Bazılarımız için pembe aşkı hep devam etti ve her zaman en favori rengimiz oldu. Koşulsuz sevginin, gerçek aşkın ve şefkatin rengi olan pembe aynı zamanda umudu ve saflığı temsil eder. Taşıdığı bu güzel nitelikler ve ruhumuza hitap eden tatlı rengi ile gece kıyafetlerinde de en çok tercih edilen renkler arasındadır. Pembe abiye elbise, sizce de çok güzel bir nişan elbisesi olmaz mı!

Kırmızı Tonlarındaki Kokteyl Elbisesi İle Canlı Ve Dinamik Bir Görünüm Elde Etme

Kırımız rengini sevmek için o kadar çok neden var ki. Girdiğiniz her ortamda hemen gözlerin sizin üzerinizde olması, giydiğiniz elbiseyi adeta bir mücevher edasıyla taşımanız.. İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde hepimiz sabırsızlıkla davetleri, düğünleri ve sevdiklerimizle kavuşmanın hayallerini kuruyoruz. Peki uzun zamandır gidemediğimiz, uzak kaldığımız davetlere ilk defa giderken ne giyeceğiz sorusu hepimizin aklında. Peki kırmızı ve çarpıcı bir elbiseye ne dersiniz ? Şimdi kırmızının iddialı beş tonundan bahsetmenin zamanı!

İlkbahar Davetlerini Sarı Tonlarındaki Abiye Elbiseler ile Karşılamak İçin 5 Neden:

Güneşin, enerjinin, dinamizmin ve neşenin rengi sarı ile ilkbaharı karşılamaya ne dersiniz? Sokağa rahatça çıkabileceğimiz zamanların özlemi içerisinde evimizde beklerken siz de dışarıda rahat ve güzel günlerin hayalini kuruyor musunuz?

Farklı Davetlere Göre Ayakkabı Seçimi

Şıklığın en önemli tamamlayıcısı olan abiye ayakkabı, birçoğumuz için başka bir tutkudur. Bir davete, nişana belki de kendi kına gecenize hazırlanırken giyeceğiniz elbise kadar, ayakkabı seçimi de çok önemlidir.

Denge ve Uyumun Sembolü Yeşil Tonlarındaki Abiyeler ve Doğa Konseptli Özel Davetler

Havaların hafif hafif ısınması, ilkbaharın gelişini müjdeliyor. Açan bahar dallarının mis kokulu çiçekleri, muhteşem görüntüleri ile başımızı döndürürken, havada romantizm rüzgarları estiriyorlar. Ve içimizdeki coşkunun yükseldiği şu günlerde, romantik ilkbahar davetleri hız kazanmaya başladı.

Sevgililer Günü'nde Romantik Bir Akşam Yemeğine Davetlisiniz!

14 Şubat, tüm dünyada "Aşkın Günü" olarak kutlanır. Romantizm kokan Sevgiler Günü, kalbi birbiri için çarpan herkese hitap etmektedir. Ve o özel günü daha anlamlı kılabilmek için sevgiline güzel sürprizler hazırlayabilirsin. Bunların başında tabii ki mum ışığında baş başa yiyeceğiniz, romantik bir akşam yemeği gelmekte.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.