Moda Haberleri ve Trendler

Hamileliğin Başından Sonuna Abiye Önerileri

Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde aklınızda bir dolu sorunun yanında bir de, peki ben şimdi ne giyeceğim sorusu da belirir. Eski kıyafetlerinizi katılacağınız bir düğünde, davette ya da kokteylde giyemeyeceğinizi biliyorsunuz. Düğünler, davetler ve iş yemekleri hız kesmeden sürerken, katılmak zorunda olduğunuz birçok etkinlik olabilir. Gelin, size bugün hamileliğin en başından sonuna kadar olan süreçte ne tür abiye tercihleri yapabilirsiniz biraz anlatalım.

Abiye ve Nişan Elbiselerinde Pembe Rengin Tatlı Hali

Küçük bir kız çocuğu iken bir çoğumuzun en sevdiği renk pembeydi. Bazılarımız için pembe aşkı hep devam etti ve her zaman en favori rengimiz oldu. Koşulsuz sevginin, gerçek aşkın ve şefkatin rengi olan pembe aynı zamanda umudu ve saflığı temsil eder. Taşıdığı bu güzel nitelikler ve ruhumuza hitap eden tatlı rengi ile gece kıyafetlerinde de en çok tercih edilen renkler arasındadır. Pembe abiye elbise, sizce de çok güzel bir nişan elbisesi olmaz mı!

Kırmızı Tonlarındaki Kokteyl Elbisesi İle Canlı Ve Dinamik Bir Görünüm Elde Etme

Kırımız rengini sevmek için o kadar çok neden var ki. Girdiğiniz her ortamda hemen gözlerin sizin üzerinizde olması, giydiğiniz elbiseyi adeta bir mücevher edasıyla taşımanız.. İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde hepimiz sabırsızlıkla davetleri, düğünleri ve sevdiklerimizle kavuşmanın hayallerini kuruyoruz. Peki uzun zamandır gidemediğimiz, uzak kaldığımız davetlere ilk defa giderken ne giyeceğiz sorusu hepimizin aklında. Peki kırmızı ve çarpıcı bir elbiseye ne dersiniz ? Şimdi kırmızının iddialı beş tonundan bahsetmenin zamanı!

İlkbahar Davetlerini Sarı Tonlarındaki Abiye Elbiseler ile Karşılamak İçin 5 Neden:

Güneşin, enerjinin, dinamizmin ve neşenin rengi sarı ile ilkbaharı karşılamaya ne dersiniz? Sokağa rahatça çıkabileceğimiz zamanların özlemi içerisinde evimizde beklerken siz de dışarıda rahat ve güzel günlerin hayalini kuruyor musunuz?

Farklı Davetlere Göre Ayakkabı Seçimi

Şıklığın en önemli tamamlayıcısı olan abiye ayakkabı, birçoğumuz için başka bir tutkudur. Bir davete, nişana belki de kendi kına gecenize hazırlanırken giyeceğiniz elbise kadar, ayakkabı seçimi de çok önemlidir.

Denge ve Uyumun Sembolü Yeşil Tonlarındaki Abiyeler ve Doğa Konseptli Özel Davetler

Havaların hafif hafif ısınması, ilkbaharın gelişini müjdeliyor. Açan bahar dallarının mis kokulu çiçekleri, muhteşem görüntüleri ile başımızı döndürürken, havada romantizm rüzgarları estiriyorlar. Ve içimizdeki coşkunun yükseldiği şu günlerde, romantik ilkbahar davetleri hız kazanmaya başladı.

Sevgililer Günü'nde Romantik Bir Akşam Yemeğine Davetlisiniz!

14 Şubat, tüm dünyada "Aşkın Günü" olarak kutlanır. Romantizm kokan Sevgiler Günü, kalbi birbiri için çarpan herkese hitap etmektedir. Ve o özel günü daha anlamlı kılabilmek için sevgiline güzel sürprizler hazırlayabilirsin. Bunların başında tabii ki mum ışığında baş başa yiyeceğiniz, romantik bir akşam yemeği gelmekte.

Abiye Elbise Giyinirken İşinizi Kolaylaştıracak 5 Hayat Kurtarıcı Bilgi

İster düğün, ister nişan ya da mezuniyet töreni olsun; biz kadınlar, katılacağımız davetlerde kusursuz gözükmek isteriz. Ve bu tarz davetler için uzun ya da kısa, sade ya da gösterişli abiyeler tercih ederiz.

Gelin, abiye giyerken dikkat edilmesi gereken bazı konulara birlikte bakalım.

Görümceler İçin Söz, Nişan ve Düğün Konseptlerinde Giyinme, Makyaj ve Saç Önerileri

Katılacağımız davetlerde ne giyeceğimiz belki de aylar öncesinden kafamızı kurcalamaya başlar. Özellikle de o davete ev sahipliği yapıyorsak.

Peki, damadın kız kardeşinin, nam-ı diğer görümceye özel abiye modelleri nasıl olmalı?

Fuşya Abiye Elbiseler ile Gecenin En Göz Alıcı Görünümüne Sahip Olmaya Hazır Olun

Havalar hızla soğumaya, yapraklar dökülmeye başladı, yaklaşan kış mevsimi ile doğanın renkleri bile değişti. Toprak tonlarının hakim olduğu şu günlerde içimizi ısıtacak, enerjimizi yükseltecek renklerden biri, hiç şüphesiz çarpıcı etkisi ile fuşya diyebiliriz.

Gelin, bu etkileyici renkteki farklı tasarımlara ve kombinlere birlikte göz atalım.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.