sadsad x
asdasd

Gelinlere Özel Trendler

KAYIK YAKA GELİNLİK MODELLERİ VE KAYIK YAKA GELİNLİK ÖNERİLERİ

Gelinliklerde hiçbir zaman modası geçmeyen ama son dönemlerde popülaritesi çok artmış olan gelinlik modellerinden biri de kayık yaka gelinlikler. 

HELEN GELİNLİK REHBERİ

Helenistik gelinlik modelleri, kabarık gelinlik tercih etmeyen, sade, zarif ve kendi tarzını yansıtmak isteyen gelin adayları için biçilmez kaftandır. Peki helen gelinlik modelleri kimlere yakışır diye merak ediyorsan hadi gel helen gelinlik modelleri nasıl olacak birlikte bakalım..

En Çok Tercih Edilen Kaburga Gelinlikler ve 2020 Kaburga Gelinlik Modelleri

Balo tipi ya da prenses model kabarık gelinliklerin son dönem gözdelerinden biri de tüm ihtişamı ile kaburga model gelinlikler oldu. Peki sıkça duyduğumuz kaburga gelinlik nedir, nasıl bir modeldir, gelin birlikte bakalım.

Sezonun En Zarif Fransız Gelinlik Modelleri

Gelinliğin geçmişten günümüze tarihine baktığımızda dantel kumaşların özellikle de fransız dantelinin yeri vazgeçilmezdir. Stiller ve trendler değişse de dantelin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Peki fransız dantelinin diğer dantellerden farkı nedir?

Sevgililer Gününe Özel Romantik Gelinlik Modelleri

Çiftler için en romantik günlerden biri de kuşkusuz 14 Şubat Sevgililer Günü’dür. Bu anlamlı günü daha özel ve unutulmaz kılacak şey belki de o gün alacağınız evlilik teklifi olacaktır. Bu heyecan dolu anlardan sonra ilk düşüneceğiniz şey eminiz ki nasıl bir gelinlik giymeniz gerektiği, en çok size neyin yakışacağı olacaktır. Tabii ki gelinlik seçimi kolay değil. Romantik gelinlik modelleri arasından hayalleriniz süsleyen gelinliği bulmak için hemen araştırmalara başlayabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafında Yeni Akım: Trash The Dress

Düğün fotoğraflarında trend haline gelen, son dönemin yeni akımlarından Trash The Dress, alışılmışın dışında fotoğraf görüntülerine imza atmak isteyen çiftlerin favorileri arasında. Özellikle Avrupa’da çok yaygın olan Trash The Dress, ülkemizdeki fotoğrafçılarında ilgi alanında yer almaya başladı.

2019 Gelinlik Koleksiyonu

Oleg Cassini Collection; günü karşılayan çiçeklerin hikayesini özgün bir modern çağ masalına dönüştürüyor. Karşınızda Oleg Cassini Collection 2019 Gelinlik Koleksiyonu: Hiç olmadığı kadar İncelikli, ve her zamanki gibi Sofistike. Markanın kendi özlerine saygı duruşunda bulunduğu yeni gelinlik koleksiyonu;  Aralık ayı itibariyle tüm mağazalar ve web sitesinde aynı anda satışta.

Dolunay Dizisi Nazlı’nın Oleg Cassini Gelinliği

Dolunay dizisinin 16. yeni bölümüne Ferit (Can Yaman) ile evlenen Nazlı’nın (Özge Can Gürel) gelinliği damgasını vurdu. Romantik çağa bir dönüş çağrısı niteliğindeki, dantel ve tüllerin işlemeleriyle ön plana çıktığı Viola Chan imzalı Oleg Cassini elbise, gelinlik olarak kullanılarak, farklı bir duruş sergiledi. Gelinliği tamamlayan çiçeklerle hazırlanan Oleg Cassini saç tacı da, prensesler gibi görünmek isteyen ve Özge Can Gürel’den ilham almak isteyen gelin adaylarının seçimleri arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Ünlü Kadınların Gelinliklerinden İlham Alın

Son dönemde sinema, müzik ve moda dünyasından sırasıyla evlenen ünlü kadınlar, gelin adaylarına gelinlik seçimleriyle ilham veriyor. Sezonun en trend gelinlikleriyle kusursuz görünen ünlü kadınların gelinliklerinden ilham alın en güzel modelleri şimdi Oleg Cassini koleksiyonunda keşfedin! Sonsuza kadar mutlu yaşayacağınız en güzel günlere adım adım yaklaşırken masal prensesleri kadar mükemmel görünmek için şimdi seçim yapmanın tam zamanı.

Renkli Gelinliklerden İlham Alın

BGelinliğin tarihçesine baktığımızda gelinlik renkleri ve modelleri ülkelere, ırklara ve geleneklere göre hep farklılık göstermiştir. En yaygın olan gelenek ise çok geçmişte kadınların renkli bayramlık kıyafetleri ile evlenmesiymiş. İlerleyen zamanda beyazın masum ve saf duruşu, renk olarak tercih edilmeye başlamış.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.