sadsad x
asdasd
Gamze Biran ile En Özel Gecenize Hazırlanın

Gamze Biran ile En Özel Gecenize Hazırlanın

18 Aralık 2017

Gecenin yıldızı olmayı kim istemez? Peki, en özel gecenize sevgili moda bloggerı Gamze Biran ile hazırlanmaya ne dersiniz? Gamze Biran’ın instagram hesabında başlayan yarışmamıza katılarak, en özel gecenize Gamze Biran ile hazırlanmak için hak kazanabilirsiniz. Yarışmamıza katılmadan önce yarışma koşullarımızı detaylı olarak okumanızı rica ederiz.

Yarışma Koşullarımız;

  • @olegcassini instagram profilimizi takip edin, instagram.com/olegcassini
  • @gamzebiran’ın instagram profilinde instagram.com/gamzebiran yarışma görselini beğenerek, hayalinizdeki elbiseyi ve nerede giymek istediğinizi anlatan yorumu altına yazın,

Yorum yazan takipçiler arasında Random.org kullanılarak yapılacak çekiliş sonrası kazanan siz olun. Modern East AVM Oleg Cassini mağazasında Gamze Biran ile buluşup, size en çok yakışan elbiseyi seçin.

  • Yarışma kazanan kişi Gamze Biran ve Oleg Cassini ekibi ile Metro City AVM Oleg Cassini mağazasında buluşarak, elbise seçimini yapabilecektir.
  • Yarışmayı kazanan kişi İstanbul dışında ikamet ediyorsa, belirlenen en uygun tarihte İstanbul Modern East AVM Oleg Cassini mağazasında olmalıdır. Aksi takdirde hediye edilecek elbiseyi kazanamayacaktır.
  • Modern East AVM Oleg Cassini mağazasından yarışmayı kazanan takipçimize hediye edilecek olan elbise seçili OLEG CASSINI markalı tasarımlardan biri olacaktır.
  • Yarışmamız 05.08.2016 Cuma günü sona erecek, yarışma sonucu 08.08.2016 Pazartesi günü açıklanacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.