sadsad x
asdasd

Evlilik Hazırlıkları Ve Düğün Organizasyonu

DÜĞÜNE HAZIRLIK: ERKEK VE KIZ TARAFI NE ALIR?

Hayatınızın aşkını buldunuz, birlikteliğinizi taçlandıracak evlenme teklifini aldınız ve en özel günlerinizin hazırlıklarına başladınız. Söz, nişan, kına ve düğün… Tüm mutlu günlerinizin hayallerinizdeki gibi geçmesini istediğiniz için kendinizi stresli hissediyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, siz yeni evlenecek gelin adaylarının her zaman yanında olan Oleg Cassini olarak, bu hazırlık sürecinde de yanınızda olacağız. Her şeyin istediğiniz gibi olması için tüm hazırlık süreçlerinde, erkek ve kız tarafına düşen görevleri sizler için araştırdık.

Bağlılığın Sonsuz Simgesi: Nişan ve Evlilik Yüzükleri

Evlilik ve nişan yüzükleri sadece bir altın halka, sıradan bir çift yüzük değildir. Çiftlerin evliliğe giden yolda aşkını ve bağlılığını simgeler. Bu yüzden özeldir, biriciktir, kıymetlidir. İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta, son nefese dek çiftlerin parmaklarındadır. İçine o aşkın en güzel anılarını gizler, zor günlerdeki dayanışmayı, yol arkadaşlığını, çocuklarla büyüyen aileyi ve nice anlamı temsil eder. Peki, çiftler için çok önemli olan bu yüzüklerin seçimi nasıl yapılmalıdır? Nişan yüzüğü nasıl olur? Evlilik yüzüğü seçerken neye dikkat etmek gerekir? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Hadi birlikte göz atalım.

3 GÜN 3 GECE BİR DÜĞÜN İÇİN DAMAT VE GELİN ADAYLARINA ÖNERİLER

Masallardaki 40 gün 40 gece yapılan düğünler hepimizin hafızasında. Gerçek hayatta ise son zamanların yeni modası; günlerce süren düğünler..

Evlenecek Çiftlerin Covid19 Sözlüğü; 2020 Yılında Tüm Çiftlerin Bilmesi Gereken 15 Terim

Kabul etmek gerekirse 2020, ezber bozan bir sene oldu! Tüm dünyayı şaşırtan bu yeni “normal” evlenecek çiftlerin de gündemini değiştirdi. “Zoom, sosyal mesafe, Covid19” gibi kelimeler hayatımıza eklenirken; yüz maskesi, dezenfektan gibi kelimelerinin anlamı daha da arttı.

Düğün Stresi Nasıl Atılır, Evlilik Stresinin Belirtileri Nelerdir?

Aşk ile atan iki kalbin bir ömür boyu mutlu yaşamaya, evlenmeye karar verdikleri an hayatlarının en heyecan dolu anlarından biridir ve her iki taraf için oldukça önem taşımaktadır. Evlenmeye karar veren çiftler, en kısa zamanda evlilik hazırlıklarına başlamak isterler. Planlar, programlar yapılır, hayaller kurulur. Nikah mı, düğün mü ya da kokteyl tarzı bir kutlamamı tercih edildiğine, ne zaman ve nasıl bir konseptle evleneceklerine karar vermeleri gereken bir süreçtir. Bu süreç ne kadar keyifli gözükse de evlilik gününe verilen önemin artması ile bazen stresli anlar yaşanabilir.

Yörelere Göre Türk Düğün ve Evlenme Gelenekleri

Dünyada her yıl milyonlarca insan gelenekleri de yerine getirerek evleniyor. Her ülkenin kendine has evlilik gelenekleri var. Türkiye’nin yörelerinde evlilik gelenekleri neler. Geçmişin katı kural ve gelenekleri her ne kadar modernize edilmiş olsa da hala devam ediyor. Geçmişte anneanne ve annelerimize uygulanan gelenekleri hala devam ettirmek zorunda mıyız? Hayatta önceliklerin değişmesi her anlamda daha fazla sadeleşmeye gittiğimiz bu dönemde yine de gelenekleri devam ettiriyor, yöremize ait eğlenceli bir gelenek varsa yerine getirmek istiyoruz. Yörelere göre değişen gelenleri ve merak edilenleri sizin için yazımızda derledik. Düğünün geleneklerden izler taşısın istiyorsan bu yazıyı okuyabilirsin.

Nikah, Düğün İçin İç Mekan ve Dış Çekimlerde En Güzel Gelin ve Damat Pozları Nasıl Verilir?

Bir ömür hatırlayacağınız o büyülü günü ileride baktıkça ruhunuza sevgi dolduracak fotoğraflar ile daha eşsiz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Her çift, aşkını yıllar sonra bile baktığında ilk günki gibi bir aşkla hatırlayacakları bir düğün albümü olsun ister. Bazen düğün fotoğrafları için uygun mekan seçimimizi, bu pozları nasıl yakalayacağımızı ve nasıl poz vereceğimizi bilemeyiz ve sende herkes gibi bunu çekim öncesinde düşünmüş olabilirsin.

Hafızalara Kazınacak En Popüler 8 Düğün Konsepti ve Teması

Herkes düğününün unutulmaz bir anı olmasını ister bunun için farklı düğün konseptleri belirleyebilir hem misafirlere hem de kendinize hep akıllarda kalacak anlar yaşatabilirsiniz.

NİKAH GÜNÜNÜZ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLASIN

2020 pandemi süreciyle birlikte tüm dünya değişime giderken, düğün arifesindeki çiftler ve gelecek planları da bu durumdan etkileniyor. Otellerde, şık restoranlarda, teraslarda ya da açık havada bir kır düğünü hayal edenler, düğünlerini farklı bir tarihe ertelemek zorunda kaldılar. Bazı gelin ve damatlar ise belediye salonunda sade bir nikah töreni ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Tüm bunlara giden tek bir süreç var; çiftlerin heyecanla girdiği o hazırlık süreci… Daha az davetlinin katıldığı nikah törenlerinizi hayallerinizden vazgeçmeden nasıl daha şık ve eğlenceli hale getirebiliriz? Nikah başvurunuzdan alışverişinize, planlama sürecinizden nikah töreninize kadar yapılacaklar listesi neler olmalı? Tüm sorularınızın cevabını sizler için araştırdık. Hadi bir göz atalım.

Düğün Çıkış Müziklerinden, Türkçe ve Yabancı Dans Müziklerine Kadar En Çok Tercih Edilen Düğün Müzikleri

Düğüne kadar binbir hazırlığınızı yaptınız, gelinliğinizi seçtiniz, damatlığı ayarladınız. Yemek listeleri, davetliler, konsept süsler, ufak detaylar, düğün öncesi ve sonrası için hediyeler derken yapılacaklar listesi doldu taştı. Fakat nasıl başlarsan öyle gider diye düşünerek belki de en önemli kararlardan birisi olan düğün giriş müziğine henüz karar verememiş olabilirsiniz. Düğünde yaratmak istediğiniz havayı tamamen değiştirebilecek, hayalinizi yansıtacak, sizi ifade edecek en önemli unsurlardan biri şüphesiz düğün müzikleri. Eğer nasıl bir müzik seçmeliyim, farklı alternatifler neler olabilir ya da en popüler şarkılar hangileridir diye düşünürseniz bu liste tam size göre. Karşınızda siz yeni evlenen çiftlere özel birbirinden farklı düğün giriş müzikleri!

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.