Güzellik Ritüelleri

Gelin Diyeti Ve Detoksu Nasıl Yapılır?

Gelin diyeti; düğün öncesinde belli bir program dahilinde takip edilen diyet ve beslenme alışkanlıkları değişimidir. Bu sayede gelin adayı, en özel günü öncesinde fiziksel ve psikolojik bir iyileşme sürecine girmektedir.

Nikah Gününüz İçin Hazırlıklar Başlasın

Bütün dünyanın değişime gittiği bu günlerde en çok gelecek planları etkilenirken beraberinde birçok düğün ve etkinlik de değişime ayak uyduruyor. Otellerde, şık restoranlarda, teraslarda ya da bir bahçede kır düğünü hayal edenler, düğünlerini farklı bir tarihe ertelemek zorunda kaldılar. Bazı gelin ve damatlar ise belediye salonunda sade bir nikah töreni ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Daha az davetlinin katıldığı nikah törenlerini hayallerinizden vaz geçmeden nasıl daha şık ve eğlenceli hale getirebiliriz bir kaç fikirden bahsedelim.

Düğün Filmlerindeki Gelin Saçı Modelleri

Düğün günü yaklaşırken her gelin adayının öncelikli yapması gerekenler listesi vardır. En özel gününde güzelliğinden ödün vermek istemeyen gelin adayları, son yıllarda sosyal medyanın bizlere sunduğu tüm imkanları da değerlendirerek yapmaya başlıyor. Gelinlik seçiminden sonra en önemli sırada yer alan saç ve makyaj modeli seçimi, filmlerden, dergilere, dizilerden, ünlü düğünlerine ve arkadaşlarla, kuaförlerin önerilerine kadar uzayan bir süreç oluyor. Sizin düğün fimlerindeki gelin saçı modelleri arasından seçiminiz hangisi olacak?

Modern Gelinlerin 10 Makyaj Kuralı

Düğün gününüzde bütün gelin adayları güzel, hatta mükemmel görünmek ister. Bazen güzel görünmeye çalışırken hatalar yaptığımızda olur. Ancak, en özel günümüzde hataları en aza indirmek için uygulayabileceğimiz kuralları göz önünde bulundurursanız, aynalara bakmaktan asla pişman olmazsınız.

Düğünden Önce Forma Girme Zamanı!

İşte günlerdir, aylardır, belki yıllardır sabırsızlıkla beklediğiniz büyük gün yaklaşıyor! Düğünden önce forma girme zamanı! Düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, öncelikle huzurlu ve mutlu olmalısınız. Kendinizi iyi hissedip, olumlu düşündükçe adımlarınızı daha kolay attığınızı fark edeceksiniz. Kusursuz bir gün için hazırlanmaya başlamadan önce kocaman bir gülümseme ile aynada kendinize bakıp, yaklaşan zamanda her şeyin mükemmel olacağını tekrarlayabilirsiniz.

Kusursuz Güzellik İçin Adım Adım

Bir gelin hayatının en özel anlarında ışık saçmak ister. Düğün zamanı yaklaşırken kolay uygulayabileceğiz, kusursuz güzellik için adım adım, mükemmel görünmek için ufak tüyolarla bir hazırlık planı yapabilirsiniz. Gelinliğinizin içinde kusursuz görünmek için notlarınızı almaya başlayabilirsiniz.

Saç Modelinizle Herkesi Büyüleyin

Düğün sezonu yaklaşıyor. Bahar ve yaz sezonundan düğün yapacak olan gelin adayları şimdiden hazırlıklarına başladı. Gelinlik seçimini tamamlayan gelinler için şimdi sıra, düğün konseptine ve gelinlik modeline uygun olan saç modelini seçmeye geldi. Önerilerimizden ilham alın, düğün gününüzde saç modelinizle herkesi büyüleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.