sadsad x
asdasd
Düğün Masası Dekorasyonu

Düğün Masası Dekorasyonu

22 Ocak 2018

Yeni evlenecek bir çift için en önemli gün düğün günüdür. Her şeyin kusursuz olması için geçen zamanda yapılan tüm araştırmalar, hayata geçecektir. Gelin ve damadın hazırlıklarından sonra davetlilerin bütün gün ya da gece boyunca yer alacakları düğün mekanı seçimi tamamlandıktan sonra, düğün organizasyonun en önemli aşamasına sıra gelir; düğün masası dekorasyonu!

Düğün konseptine karar verildikten sonra kusursuz bir davet için hazırlıklar başlar. Düğün masası dekorasyonunda elbette her düğünün olmazsa olmazı masa çiçekleri seçim için ilk sırada yerini alır. Çiçek seçiminin ardından, dekorasyona uygun olan renklerde masa örtüsü, tabak, peçete, mumluk, çatal ve bıçaklara karar verilir.Düğün gününde en titizlikle hazırlanması gereken en önemli ayrıntı kesinlikle masa düzenlemesidir. Zevkinize hitap eden aksesuarları bulmak, renkleri seçmek ne kadar zor olsa da, şıklığı ile göz kamaştıran masa dekorasyonlarıyla size ilham verebiliriz.

Düğün mekanınız bahçeli yeşillik bir alansa, son dönemde en çok kullanılan, odunsu detayları düğün masası dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Tabak altlıklarından, peçete halkalarına, mumluklardan, vazoların içindeki ağaç dallarından ilham alabilirsiniz.Düğün konseptiniz gold detaylardan oluşuyor ve gösterişli aksesuarlara önem veriyorsanız, siyah ve gold renkli bir düğün masası dekorasyonu sizin için uygun olacaktır.  Siyah kurdeleli peçete halkaları, altın şeritli tabaklar ve tabak altlıkları masa dekorasyonunuz için en uygun seçenekler olacaktır.Son yıllarda özellikle gelin çiçekleri için kaktüslerden hazırlanan succulent ve terrariumlar, düğün masası dekorasyonlarında da kullanılarak dikkat çekiyor. Yeşil ve daha farklı renklerde hazırlanan tasarımlar, masanızı süsleyecek detaylar arasında ilk sıralarda yer alıyor.Düğün masası dekorasyonlarında dikkat çeken, konseptinize uygun masa numaraları ile rengarenk bir masa hazırlayabilir, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.Düğün masanızda alışılmış modellerin dışına çıkarak peçete halkala önerilerini konseptinize uygun olarak dekorasyonunuzda kullanarak fark yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.